Пописанная парта• 02 декабря в 13:19
Купити валюту без паспорта можна? Пумб
Чи можу я показати права чи дію а телефоні?
Фізично паспррта не маю зараз
Пописанная парта
• 02 декабря в 13:20
Ответ дляДивне створіння
В обмінниках паспорт не питають
Я в пумбі купую
Кашпо• 02 декабря в 13:21
Можна, але НБУ залишає це на розсуд банку.
Тому банк вправі відмовити,якщо захоче.
Бабульція• 02 декабря в 13:25
Ответ дляПописанная парта
Я в пумбі купую
Там обязательно паспорт
Шмоточницаца• 02 декабря в 13:26
Ответ дляПописанная парта
Я в пумбі купую
Ну то якщи ви там купуєте, навіщо питаєте ? Ми ж тут в ПУМБ не ходимо і порядки їхні не знаємо, я купую в оптових обмінниках, там нікому нічого не потрібно, ну хіба ви будете тищі купувати.
Пописанная парта
• 02 декабря в 13:48
Ответ дляШмоточницаца
То ж в назві темі написано пумб. Що ви ще хочете?
Розвідка Маші• 02 декабря в 14:52
Ответ дляПописанная парта
Я в пумбі купую
Ну там если вы их клиент, то через смс и дию можно показать. Но там если через дию нужен цифровий підпис и он через дию подтверждается. Как ни крути все равно все операции отслеживаются банками
Шмоточницаца• 02 декабря в 19:46
Ответ дляПописанная парта
Вам тут всі написали, хочете без паспорта- йдіть в обмінники. Хочете в ПУМБі - беріть паспорт . В Кредо у мене всі дії і ЕЦП через Дію. І насправді тут не сидять працівниці ПУМБу, ви це абсолютно спокійно можете зʼясувати у них через інфо лінію або безпосередньо. І хочете тут ви а не я , навчіться мати толерантність в соціумі. Хоча судячи по реакціях тут не ви одна з проблемами сприйняття. .