Святатабожа• 02 декабря в 17:57
Хто отримав зимову підтримку через банк без використання Дії
Можна отримати зимову підтримку через банк, без використання Дії, якщо людині не виповнилось 65 років, для себе. Хто так отримав в банку без застосування Дія. Чи можна на сайті Приватбанку подати заяву?
Святатабожа
• 02 декабря в 17:58
Знаходилось, що якщо 65 років, то можна, а якщо немає 65 років, то у відділенні банку можна оформити виплати?
Мрії у вирії• 02 декабря в 18:11
Ответ дляСвятатабожа
Йдіть на Укрпошту, там можна оформити.
ЭтаваНиМожетБыть• 02 декабря в 18:18
Ответ дляМрії у вирії
Йдіть на Укрпошту, там можна оформити.
Плюсую к почте
Дают бланк заявления и нужно заполнить. Кстати, это без очереди.
Забула що?• 02 декабря в 18:20
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Плюсую к почте
Это всем можно, не обязательно быть клиентом Укрпочты?
ЭтаваНиМожетБыть• 02 декабря в 18:36
Ответ дляЗабула що?
Да, любому желающему можно подать заявку
Святатабожа
• 02 декабря в 18:47
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Плюсую к почте
Дякую, думала там черги, а якщо без черги, то краще, а під час тривоги у вас пускають замовлення оформлювати, бо просто на пошту у нас під час тривоги не пускали.
Святатабожа
• 02 декабря в 18:50
Ответ дляМрії у вирії
Йдіть на Укрпошту, там можна оформити.
Дякую, на пошті нараховують на якийсь спеціальний рахунок, з ним можна буде оплатити комунальні послуги через банк, як взагалі з ним працювати?
Святатабожа
• 02 декабря в 18:53
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Плюсую к почте
Дякую, як потім нарахування і робота з рахунком відбувається?
ЭтаваНиМожетБыть• 02 декабря в 19:05
Ответ дляСвятатабожа
Без понятия, думаю вам там всё объяснят.
Мрії у вирії• 02 декабря в 19:21
Ответ дляСвятатабожа
Гроші по типу онлайн, ви зможете тільки на Укрпошті ними розрахуватися, сплатити комуналку або купити якійсь послуги та продукти, що продає Укрпошта.
Святатабожа
• 02 декабря в 19:25
Ответ дляМрії у вирії
Комунальні платежі потрібно тоді всі реквізити заповнювати, для газу чи світла, як раніше якісь мфо і так далі заповнювали?
Святатабожа
• 02 декабря в 19:27
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
А під час тривоги у вас теж Укрпошта не пускають у відділення?
ЭтаваНиМожетБыть• 02 декабря в 19:33
Ответ дляСвятатабожа
Пускают, если просто тревога. Если с ночи массовый обстрел, то начинают работать когда движуха закончится
Мрії у вирії• 02 декабря в 19:53
Ответ дляСвятатабожа
не підкажу, візміть платіжки з собою.