Відморожена• 03 декабря в 12:00

Кому еще тяжело начать новую книгу после очень крутой предыдущей?

Как перезагрузиться?
Мошей ницца• 03 декабря в 12:01
Я не читаю, але мені так само з фільмами. Ну нічого зараз не заходить, шлак якийсь знімають
Анти-анонім• 03 декабря в 12:02
Что вас так поразило?
Гостра на язик• 03 декабря в 12:02
Мені. Я просто деякий час не читаю. Насолоджуюся враженнями
ЖенаАйтишнеГа• 03 декабря в 12:05
поменяйте прическу)
Я-ваш шанс• 03 декабря в 12:07
Не мучаю себя. Даю насладится послевкусием. А следующее прийдёт.
Вимагаю спілкування• 03 декабря в 12:11
А какая книга у вас оставила приятное послевкусие, из последних прочитанных?
Заставляличка• 03 декабря в 12:11
Здайте свої круті попередні ))
Голубка миру• 03 декабря в 12:18
Мне в принципе сложно начать читать 😂 начинаю и забрасываю
ЯНаПэПэ• 03 декабря в 12:19
какое-то время не читаю, ’перевариваю’ ощущения
Пишу з калідору• 03 декабря в 12:20
Не начинаю новую, пока не буду готова.
Или слушаю какую-нибудь лёгкую аудиокнигу, музыку.
Небоброїдка• 03 декабря в 12:31
Авторе, куди ви ділась? Скажіть яка книга вас так вразила, бо я після Павлюка теж нічого не можу почати читати
Вірю, я повірив• 03 декабря в 12:38
Тільки я читаю одну книгу за другою? І більшість супер цікавих ?
Тішуся неперетішуся• 03 декабря в 12:48
у мене теж так. і мені теж цікаво, що вас так вразило. я б, може, теж почитала.
Тішуся неперетішуся• 03 декабря в 12:49
Ответ дляВірю, я повірив
ні, не тільки ви. я теж читаю багато, але більшість не цікаві, ледве домучую. або й не домучую.
Вірю, я повірив• 03 декабря в 12:53
Ответ дляТішуся неперетішуся
В мене ліміт 50 сторінк.
Як до цього часу нічого цікавого в книгу не буде , відкладаю.
Бесконечность-не предел• 03 декабря в 13:19
Ответ дляВірю, я повірив
Я з Вами)
Я постінйно з книгою. Рідко трапляються нецікаві.
Вірю, я повірив• 03 декабря в 16:39
Ответ дляБесконечность-не предел
Я з Вами)
Що читаєте ?
Свій варік• 03 декабря в 21:00
Мені)
Зазвичай беру день перерви
Для мене найгірше - коли нема заготовленої наступної цікавої книги

Останнього разу вирішила дивну для себе річ - почати читати той самий цикл знову 😁