МУСЯкомарова• 03 декабря 2025

Розсудіть ситуацію. Чоловіка запросили бути водієм на весіллі

Жениться двоюрідний брат чоловіка. Там сім´я не богата. Вессіля скромне, розпис та кафе.
Нас з чоловіком запросили, але чоловік мав возити нареченого та наречену. Забрати нареченого, забрати, наречену, загс, фото, кафе.
Але велике але! Тітка сказала що вона буде на передньому сидінні. Ну ти ж розумієш.
Я чоловіка в шоці питаю - а я куди?
Видно йому ситуація теж неприємна. Але і відмовити родичам не може.
Ну таксі візьмеш до кафе.
Я кажу тоді я не йду на весілля.
Він - не починай скандал.
Два-три тижні і фсьо• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Бо наше житло в одному місці, сімЯ тітки в іншому, наречена в третьому, загс в четвертому, фотосесія в пЯтому, і кафе в шостому місці.
Я замахаюсь те таксі викликати
Вам зачем во все эти места? Это не ВАША свадьба. Вам нужен ЗАГС и кафе.
Вилосипедниця• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
В мене корона не спаде і вдома на дивані посидіти. І їм дешевше кафе вийде
Ну вы ж реально понимаете, что ваше фе будет оценено по другому, зачем вам накалять обстановку? Назад поедете с мужем. Никогда не видела, что бы в машине молодых ехала жена водителя)
Мира всем• 03 декабря 2025
Автор, Ви з ними в одному домі живете?
Навіщо Вам їздити на передньому сидінні весь час?
Допомагати треба так, щоб потім не чекати , щоб кланялись у ноги.
автор МУСЯкомарова • 03 декабря 2025
Ответ дляВишня на торті
та там маленьке містечко якесь, можна й пішки пройти нєбось. автору до ресторану)
На лісапєті. Погоди як раз чудні стоять
Гитта Ягг• 03 декабря 2025
Автор, а схеров какая-то тетя будет на вашей машине на вашем месте ездить и более того, она что-то там будет командовать? Она что ее покупала? Ваш муж что совсем тряпка? Не говоря о том нафига она там невесте.
Я считаю вы правы. Или вы на переднем сидении а тетя вызовет себе такси или вам там нечего делать. И вашему мужу тоже.
Люблю_смаколики• 03 декабря 2025
Ответ дляЦигарний шланг
Вы прочтите все сообщения автора. Договаривались за свое спиртное в кафе и тут вам 1000 гривен за машину выложат?
На багатьох банкетах гості приносять свій алкоголь, незалежно від бюджету і наявності авто. Чоловікові автора будуть компенсувати бензин і амортизацію ТЗ?
Вишня на торті• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
На лісапєті. Погоди як раз чудні стоять
нєнуашо)
у нас он на самокатах всі їздять в столиці)
Борисфенка• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Удалено администрацией...
Цибулька зла• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Я так розуміла що вони може трохи і в борги влізуть. Весілля терміново, бо брат військовий - хочуть оформити відносини.
Так а ваша претензия в чем? Не уважили? Естественно, что мама хочет побыть с сыном в такой день, а тем более если он военный. Кто знает, что впереди их ждёт и сколько он еще проживет.
Сонечко• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Ага! Зараз. Такого безвідмовного пупсіка комусь відати
По ходу, ви там всі з нього вєрьовки вьєте)
Нашо вам їздити в тій машині, хай вже катаюься, приїдете тільки в кафе.
Мира всем• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Я замахаюсь те таксі викликати
А Ви повинні бути в тих всіх місцях? Приїхали в кафе і все
автор МУСЯкомарова • 03 декабря 2025
Ответ дляЦигарний шланг
1000 точно не вийде. Думаю десь 2-2.5 якщо враховувати що на цілий день машину беруть
ОйЙой• 03 декабря 2025
У нас було весілля на 12 чоловік (в т.ч. ми). Ми поїхали на своєму авто. Ресторан і готель на одній території. Батьки і друзі взяли таксі. Фотосесія була в інші дні, щоб бути свіженькими, в настрої та не поспішати.
Астоновитесь!• 03 декабря 2025
Сім´я скромна, треба допомогти. Я не бачу нічого такого в тому, щоб поїхати на таксі в ресторан. Нащо вам з ними їздити? Молодих повозить і приїдуть в ресторан, де ви уже будете чекати (ну чи пізніше приїдете). Коротше, не бачу проблеми.
Навпаки мене б напрягло, якщо мені потрібно було б з ними їздити
Люблю_смаколики• 03 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Чому ця жінка не може їхати на таксі?
автор МУСЯкомарова • 03 декабря 2025
Ответ дляВилосипедниця
А свидетели тоже на такси? Обычно если свадьба скромная, то в машине новобранец едут свидетели, а не мамы.
Чесно не знаю. Напевно зі сторони нареченої теж буде якесь авто з її батьками . За свідків не знаю
БЦАшка• 03 декабря 2025
Ответ дляБезпорадна Кроко
нет, из семьи хороших знакомых моей покойной мамы, сосед с третьего этажа.
І що? Ви ж не образились?
Два-три тижні і фсьо• 03 декабря 2025
Удалено администрацией...
Для драки• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
На лісапєті. Погоди як раз чудні стоять
У нас была такая ситуация.
Тоже муж возил
Устал, потому что фотосессии, загс- оно вам и не надо.
Завез их, приехал, поставил машину дома, взяли такси и поехали в ресторан вдвоем.
Борисфенка• 03 декабря 2025
Ответ дляЛюблю_смаколики
Чому ця жінка не може їхати на таксі?
Удалено администрацией...
Безпорадна Кроко• 03 декабря 2025
Ответ дляБЦАшка
І що? Ви ж не образились?
я была очень и очень признательна. это действительно удобно.
Домовенок Кузя• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Я замахаюсь те таксі викликати
А зачем вам приезжать на все 6 мест? Езжайте в загс, а потом в кафе
Или вы контролировать все хотите? Точно ли тетку забрал, а точно ли к невесте заехал…. Зачем вам объезжать все те места?
автор МУСЯкомарова • 03 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Мила моя, чарівна дівчинка.
Я ж так і хочу. Залишитись вдома, під теплим пледом.
Моє питання полягає як не посваритись з чоловіком
Борисфенка• 03 декабря 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Удалено администрацией...
Безпорадна Кроко• 03 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
это надо утянуть в копилку афоризмов. супр!
Сонечко• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Мила моя, чарівна дівчинка.
Ні, ви обіженку строїте з себе.
Дайте вже тому військовому женитися.
Не виносьте мозок.
Астоновитесь!• 03 декабря 2025
Ответ дляЛюблю_смаколики
То в чому проблема замовити звичайне таксі? Воно вийде дешевше, ніж фотограф
Фотограф мабуть теж хтось з рідні
автор МУСЯкомарова • 03 декабря 2025
Ответ дляЦигарний шланг
А вы хотите во всех этих местах побывать? Просто кафе недостаточно?
Хотіла. До цієї ситуації. Зараз вже нічого не хочеться
Вумна, аж страшно• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Це родичі чоловіка, в них добрі відносини.
І я ніколи не була проти коли чоловік допомогав їм.
А тут запросили на весілля. Але якось я виглядаю як бідна родичка. На велосипеді в ресторан.
Вас не пригласили. Ни как семью, ни как гостей.
Пригласили Вашего мужа побыть шофёром: почти бесплатно, точнее за тарелку еды. Хотя... и тут нет - Вы же подарок будете дарить? А Вас за компанию. И считаться с Вами никто не собирается. Границ нет.

Вам не ок? А Вашему мужу как? Привези, отвези, покатай(фото же будут делать?) и развези потом всех нагуляных по домам...
Борисфенка• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Мила моя, чарівна дівчинка.
Чоловік женився в очікуванні, що дружина буде з ним разом ходити на свята і похорони, це нормально.
Але дружина без клепки - горе в сім´ї. Посваритеся не зараз, так пізніше.