МУСЯкомарова• 03 декабря в 15:24
Розсудіть ситуацію. Чоловіка запросили бути водієм на весіллі
Жениться двоюрідний брат чоловіка. Там сім´я не богата. Вессіля скромне, розпис та кафе.
Нас з чоловіком запросили, але чоловік мав возити нареченого та наречену. Забрати нареченого, забрати, наречену, загс, фото, кафе.
Але велике але! Тітка сказала що вона буде на передньому сидінні. Ну ти ж розумієш.
Я чоловіка в шоці питаю - а я куди?
Видно йому ситуація теж неприємна. Але і відмовити родичам не може.
Ну таксі візьмеш до кафе.
Я кажу тоді я не йду на весілля.
Він - не починай скандал.
Я чоловіка в шоці питаю - а я куди?
Ну таксі візьмеш до кафе.
Я кажу тоді я не йду на весілля.
Він - не починай скандал.
МУСЯкомарова
• 03 декабря в 15:35
Ответ дляОйЙой
Це не добрі відносини. Це відсутність кордонів у вас всіх. Якщо пару/сім*ю запрошують на весілля, то вони йдуть разом, вітають та святкують. Тим паче ви родичі. Таксиста можна найняти, а то вони своїм вчинком пересварять сім*ю. Ви маєте бути з чоловіком поряд!!! Ви сім*я!!!
Саме так.
Я спочатку не подумала.
Не була проти щоб чоловік возив. Але я думала чоловік за кермом, я на передньому сидінні. А позаду молодята.
Але тітка скгмандувала по своєму.
Я спочатку не подумала.
Але тітка скгмандувала по своєму.
Цибулька зла• 03 декабря в 15:37
А зачем вам тилипаться с ним весь день? Муж член семьи, пусть помогает. Вы дома - отдохнула, накрасилась и приехала свежая в ресторан.
Вопрос какой доход семьи, если действительно нанять водителя дорого для них, то почему бы и нет, я тоже когда-то друзей так возила полдня. Если это просто сэкономить, то конечно неприятно.
Попельшка• 03 декабря в 15:38
Ответ дляМУСЯкомарова
Саме так.
Я спочатку не подумала.
Але тітка скгмандувала по своєму.
Я спочатку не подумала.
Але тітка скгмандувала по своєму.
Тетку на велосипед и пусть ездит
Може ще третю?• 03 декабря в 15:38
Ваш чоловік міг би сказати що у нього в авто більше не буде місця, бо спереду буде дружина, а на задньому сидінні наречений і наречена. Сказати мені дружину куди на капот замість ляльки посадити? Нехай та жінка з ким хоче з тим і їде, то ж не її весілля. Розкомандувалась
Все! Я б теж була невдоволена 😠
МУСЯкомарова
• 03 декабря в 15:38
Ответ дляЛюблю_смаколики
Тоді хай чоловік скаже, що на передньому сидінні будете Ви і це питання не обговорюється.
Він так не скаже.
Бо тітку на німецький хрест розірве
ОйЙой• 03 декабря в 15:38
Ответ дляМУСЯкомарова
Саме так.
Я спочатку не подумала.
Але тітка скгмандувала по своєму.
Я спочатку не подумала.
Але тітка скгмандувала по своєму.
Це ви так подумали і по доброму оцінили ситуацію, а є люди, яким наплювати на людяність та етику цієї ситуації. Це не ок - зі сторони вашого чоловіка, наречених, свекрухи. Це неповага до вас.
Послуги таксиста - це і буде подарунок на весілля чи ви ще щось готуєте?
МУСЯкомарова
• 03 декабря в 15:39
Ответ дляЛюблю_смаколики
Тоді навіщо весілля влаштовувати? Розписалися і зібралися вдома на піццу.
Так так і буде. Ніяких весільних суконь з шлейфом.
Розпис, фото, і кафе
Домовенок Кузя• 03 декабря в 15:39
Ответ дляпу_пугренчик
Я бы поехала сразу на такси в ресторан
Чужие свадьбы такие утомительные
Мне нравится смотреть на церемонию. Не нравится только фотосессия. Долго и нудно
Люблю_смаколики• 03 декабря в 15:40
Ответ дляМУСЯкомарова
Він так не скаже.
Бо тітку на німецький хрест розірве
Ви так скажіть
Цигарний шланг• 03 декабря в 15:40
Ответ дляОйЙой
Семья бедная, свадьба скромная. Где деньги на водителя взять, чтобы нанять?
МУСЯкомарова
• 03 декабря в 15:40
Ответ дляКавуся
Свадьба один раз в жизни, сейчас полно таксистов-частников без уродливых шашек на крыше. Можно заказать машину, туда-сюда пару раз отвезти, вообще не дорого выйдет. Лучше чем эксплуатировать родственников.
Ну или пусть мать жениха найдет себе машину и катается, ато как мед так ложкой
Та ви праві.
Але я вище писала. В організації весіллЯ я участі не приймала
Вишня на торті• 03 декабря в 15:41
у вас роздуте ЧСВ. для чого вам там розсідатися? можете не йти на те весілля взагалі, або піти лише в ресторан. знайшлася принцеса)
Люблю_смаколики• 03 декабря в 15:41
Ответ дляМУСЯкомарова
Розпис, фото, і кафе
То в чому проблема замовити звичайне таксі? Воно вийде дешевше, ніж фотограф
Безпорадна Кроко• 03 декабря в 15:41
Ответ дляМУСЯкомарова
Це було б логічніше за все. Там ціна питання думаю 2-3 тис за день.
Але моєї поради ніхто не питав
в масштабах свадебных трат 2-3 штуки небогатой семье это реально деньги. меня на свадьбе возили соседи, и фотографировали другие, я им очень признательна, свадьба была скромной но на машине))
Смайликівна• 03 декабря в 15:41
А зачем вам кататься с ними? Забирать одного второго, фотосессия и тд, мне кажется норм вариант вам приехать на такси непосредственно на отмечание
БЦАшка• 03 декабря в 15:41
Чоловік мав чітко озвучити кордони. Не вам. Тітці. Все. А так що попало
ОйЙой• 03 декабря в 15:41
Ответ дляМУСЯкомарова
Він так не скаже.
Бо тітку на німецький хрест розірве
якщо не скаже, то, вибачте, вас розірве (або ви вже процесі раз сюди написали). Автор, ця ситуація вас буде мучити і після весілля. Осад залишиться неприємний і при нагоді ви вибухнете. Якщо дозволите подібне, то знову вчинять. Покажіть характер і захистіться за себе.
ДА да да• 03 декабря в 15:41
Ответ дляВишня на торті
А вот ваша ахреневшая мамаша, ааавтор!
МУСЯкомарова
• 03 декабря в 15:42
Ответ дляЦибулька зла
Я так розуміла що вони може трохи і в борги влізуть. Весілля терміново, бо брат військовий - хочуть оформити відносини.
Безпорадна Кроко• 03 декабря в 15:42
У нас водитель возил саму пару и свидетеля со свидетельницей. не знала, что из этого можно сделать срач)
Люблю_смаколики• 03 декабря в 15:42
Ответ дляЦигарний шланг
Із подарованих родичами
Мадам Тю-лю-лю• 03 декабря в 15:42
Ответ дляМУСЯкомарова
Саме так.
Я спочатку не подумала.
Але тітка скгмандувала по своєму.
Я спочатку не подумала.
Але тітка скгмандувала по своєму.
Дивно, що ви на чоловіка не образились, це ж він повинен розтавити всі крапки, це не тьотя винна, а саме ваш чоловік. Но вам краще звинуватити родичей.
Я б такое не носила, но продаю• 03 декабря в 15:42
Подарить им вместо подарка таксиста на 2 часа. Доехать на такси мне б была не проблема, сама бы не хотела там кататься. Но наглых тоже не люблю.
МУСЯкомарова
• 03 декабря в 15:43
Ответ дляОйЙой
Це можливо ідея! Запропоную чоловікові що замість подарунку оплатимо машину🤩
Мадам Тю-лю-лю• 03 декабря в 15:43
Ответ дляМУСЯкомарова
Він так не скаже.
Бо тітку на німецький хрест розірве
тоді розводьтесь, навіщо такий чоловік ?
ДА да да• 03 декабря в 15:43
Ответ дляОйЙой
10000%
Ставить на место сразу же.
Цигарний шланг• 03 декабря в 15:43
Ответ дляЛюблю_смаколики
Із подарованих родичами
Деньги дарить будут вечером, а ездить нужно уже с утра. И дешево не выйдет. Бензин дорогой.
ДА да да• 03 декабря в 15:44
Ответ дляБезпорадна Кроко
Водитель ваш муж?
МУСЯкомарова
• 03 декабря в 15:44
Ответ дляВишня на торті
Так я ж так і написала.
Тоді я не іду на весіллЯ.
Так чоловік образився
Тоді я не іду на весіллЯ.
Так чоловік образився
Два-три тижні і фсьо• 03 декабря в 15:44
Тут или помочь на их условиях, или разосраться и не помочь.
Мне бы и в голову не пришло с молодоженами кататься
И что страшного в такси? Или Вы тоже бедная?