Я инженер, меряю от 1• 03 декабря 2025

пропоную роботу офіс-менеджером, м. Київ на півдня зайнятості

Друзі, шукаємо офіс-менеджера на півдня, працювати в офісі в Києві біля метро в центрі, 4 години на день, пн-пт, години роботи можна підлаштовувати гнучко під себе, 1-2 дні на тиждень можна працювати віддалено (залежить від задач).
Потрібна людина, яка любить створювати затишок, підтримувати порядок та допомагати команді в щоденних офісних процесах.

Основні задачі:
• організація офісного життя (канцелярія, кава, доставка, постачальники, клінінг);
• адміністративна підтримка команди;
• облік техніки та взаємодія з постачальниками обладнання;
• бронювання готелів і координація поїздок;
• участь в організації внутрішніх подій та розсилок;
• передача рахунків та контроль оплат.

Вимоги: досвід від 1 року, впевнений користувач ПК, організованість, уважність, проактивність і доброзичливість.

Пропонуємо: гнучкий графік, медстрахування після випробувального терміну та офіційне оформлення, зп 15000 грн на руки, робочий ноутбук.

Кому цікаво, будь ласка, пишіть у тг @MS_0707
Вельшановна• 03 декабря 2025
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
всі документи підписуємо у Вчасно, паперових документів дуже мало
Так що там з клінінгом? Потрібно контролювати роботу прибиральниці, чи прибирати самій?
автор Я инженер, меряю от 1 • 03 декабря 2025
Ответ дляЗадираю носа
И что никто со своих не согласился взять эту работу как доп. к заработку?
в нас немає таких працівників, всі інші займаються іншими задачами
Білка в колесі• 03 декабря 2025
Ответ длязабиякина
Вы считаете что любой другой работник, может запросто к 40 часам ещё 20 добавить, и ничего не изменится?
Не обязательно скидывать всё на одного человека. За прибавку многие согласились бы.
Ну шо не так?• 03 декабря 2025
Ответ дляДресса
Автор, а ви не могли в особисті дати телефонні контакти ? ніж тг? Не у всіх є можливість писати в тг. Але і інші месенджери абсолютно можливо. В мене є наприклад одна така бажаюча дівчина. Дякую
Зачем ей такой кандидат который даже мессенджерами другими не может пользоваться
Вельшановна• 03 декабря 2025
Ответ дляДресса
А ТГ, це щось недоступне, чи дороге?))
Ответ дляВельшановна
ні-ні, є прибиральниця, потрібно слідкувати за якістю прибирання, замовляти розхідні матеріали, організовувати дрібний ремонт, за потреби
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
меня смутило оформление после испытат. срока. по закону нужно с первого дня.
де ви таке прочитали? оформлення з першого дня роботи, а медична страховка після випробувального терміну через 3 місяці
Дівчина Гілмор• 03 декабря 2025
Ответ дляЗадираю носа
Или знают, что это геммор который не стоит этих денег
Іменно, за ті 4 години треба буде бігати по офісу як сраний віник
Ну шо не так?• 03 декабря 2025
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Я когда-то искала офис менеджера, была сложная вакансия потому что квалификации особой не требует. Приходили странные, или вообще не приходили часто на собеседование. Я искала в ит компанию. Это было сложнее чем разработчика найти 😁
Задираю носа• 03 декабря 2025
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Так это будет полдня как вжареный в одно место потому что скорее всего будет куча мелких задач разных от всех идти кому не лень
Поэтому никто и не хочет быть на побигушках
Меломанка Маланка• 03 декабря 2025
Зазвичай я пишу. що роботодавці багато хочуть, але тут може виявитися цілком адекватна вакансія. Якщо там не офіс на декілька десятків колег з купою регулярних відряджень, а реально 4 години + інколи можна віддалено, то варіант для студентки чи мами з дитиною в молодшій школі. Відучилася і попрацювала чи завела дитину, попрацювала, забрала дитину. Першій на підтриманні штанів. другій не треба платити няні
Дресса• 03 декабря 2025
Ответ дляНу шо не так?
Ну, наприклад в мене не шукає в ТГ таку адресу, яку автора вказала
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
так я про это. это принципиально?
для нас це важливо, але ніхто не гнобить, як ви висловились
забиякина• 03 декабря 2025
Ответ дляБілка в колесі
Ну да, главбух будет за заказ воды отвечать, с сис админ ещё канцелярию в свободное время заказывать.
Бред же
Білка в колесі• 03 декабря 2025
Ответ длязабиякина
Бред же
За 15 тысяч в столице работать не бред?
Ответ дляНу шо не так?
це точно, тому спробувала розмістити тут)) раптом комусь підійде)
Дівчина Гілмор• 03 декабря 2025
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Цікаво, документів багато, а роботи мало)
А шо ворк юа вам кандидатів не пропонує?
Задираю носа• 03 декабря 2025
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Сколько у вас в штате людей?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 03 декабря 2025
Ответ дляНу шо не так?
чем странные?
Ответ дляМеломанка Маланка
в нас в офісі іноді взагалі немає людей, іноді 2-3 колеги, зазвичай до 5 людей буває
забиякина• 03 декабря 2025
Ответ дляБілка в колесі
За 15 тысяч в столице работать не бред?
За пол дня без особых навыков?
Нет
Задираю носа• 03 декабря 2025
Ответ длязабиякина
Бред же
Открою вам тайну есть кадровики, секретари и деловоды
И они часто в мелких компаниях ещё и как офис-менеджеры
Дресса• 03 декабря 2025
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
А яке хоч метро? Адресу в тг вже знайшли вашу, будемо писати
Дівчина Гілмор• 03 декабря 2025
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Звідки ж у вас купа документів?
Ну шо не так?• 03 декабря 2025
Ответ дляДресса
Какой еще адрес. Это никнейм. Он быстро находится.
Ответ дляДівчина Гілмор
Звідки ж у вас купа документів?
з чого висновки про купу документів?)
забиякина• 03 декабря 2025
Ответ дляЗадираю носа
Открою вам тоже тайну.
У низ может быть загрузка на целый день, и некуда ещё впихнуть 20 часов работы
Дресса• 03 декабря 2025
Ответ дляНу шо не так?
Вже знайшли, узбагойтесь
Задираю носа• 03 декабря 2025
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Тю…. Можна я к вам пойду на один день пол дня, а остальное удаленка
Потому что для 5 людей там точно нечего делать 5 дней в офисе)
Ну шо не так?• 03 декабря 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
чем странные?
С низким уровнем ответственности. Типа ничего не умею и работать особо не хочу, но какие-то деньги нужны.