Советничаю тут• 03 декабря в 16:09

У кого інет продажі і фоп . Який у вас Прро ?

Відкривпю фоп . Голова кругом...
Прро обов´язково?
Є безкоштовні ? Чи краще платне, так кажуть.
А чим краще . Скажіть хоч пару слів ) зайшла в бухгалт.центр , там платний на рік 3 т .
Невловимий Джо• 03 декабря в 16:12
у меня бесплатная версия вчасно, до 300 чеков в месяц и 1 касса, мне как раз подходит
Невловимий Джо• 03 декабря в 16:13
бесплатное прро - от дпс, но там нет никакой поддержки
Платье Длинное бальное• 03 декабря в 16:14
Ответ дляНевловимий Джо
а Приват банк тоже бесплатно
60 метрів сметани• 03 декабря в 16:14
чекбокс платний, але дуже зручний + куча інтеграцій
Янгол в камуфляжі• 03 декабря в 16:18
Кашалот
автор Советничаю тут • 03 декабря в 16:22
Ответ дляНевловимий Джо
Она всегда бесплатная ?
автор Советничаю тут • 03 декабря в 16:23
Ответ дляНевловимий Джо
А она нужна ? Я пока не понимаю
автор Советничаю тут • 03 декабря в 16:24
Ответ дляНевловимий Джо
Есть поддержка?
автор Советничаю тут • 03 декабря в 17:03
Поділіться будь ласка- потрібно мати платний чи безплатний прро?
Заліковий троль• 03 декабря в 17:18
Ответ дляСоветничаю тут
Не має ніякого значення платний чи безкоштовний.
Головне - правильна фіскалізація.

В мене Чекбокс. Мені зручно. Зміна закривається автоматично в той час, що я виставила. Пробиваю чеки в смартфоні.
Я точно не памʼятаю скільки він зараз коштує. Десь до 200 грн/місяць.
Це не ті гроші щоб шукати безкоштовний ПРРО.
Невловимий Джо• 03 декабря в 17:31
Ответ дляСоветничаю тут
Она всегда бесплатная ?
ну сейчас да. кто ж вам навсегда что-то прогарантирует?))
Невловимий Джо• 03 декабря в 17:31
Ответ дляСоветничаю тут
Есть поддержка?
да
Невловимий Джо• 03 декабря в 17:32
Ответ дляСоветничаю тут
А она нужна ? Я пока не понимаю
ну я обращалась. просто имейте в виду, что если вам понадобится - то ее нет)
КучМала• 03 декабря в 17:42
Ответ дляПлатье Длинное бальное
а Приват банк тоже бесплатно
Але мінус у тому ,що там варіанти лише або карта /або готівка . Для торгівлі через нет, якщо будуть накладені платежі чи безпечна оплата і подібне - варіант не підійде
автор Советничаю тут • 03 декабря в 18:57
Ответ дляЗаліковий троль
Головне - правильна фіскалізація.

Скажіть будь ласка, а треба чеки пробивати кожень день, за кожну продажу ? В мене бу і сток.
Є оплата на карту і накладні.
Буду вдячна за відповідь
автор Советничаю тут • 03 декабря в 18:58
Дуже цінні поради. Колись і я зможу їх давати
КучМала• 03 декабря в 19:43
Ответ дляЗаліковий троль
Головне - правильна фіскалізація.

Плюс за чек бокс .
Невловимий Джо• 03 декабря в 19:55
Ответ дляСоветничаю тут
Є оплата на карту і накладні.
Буду вдячна за відповідь
есть исключения, когда не надо чек.
но - намного проще делать чеки на все и не заморачиваться. покупатель должен получить чек не позже получения товара
Заліковий троль• 03 декабря в 19:58
Ответ дляСоветничаю тут
Є оплата на карту і накладні.
Буду вдячна за відповідь
Так. Причому не просто загальна сума по накладних. А попозиціям. Як в магазині.
Єдине що можу порадити (хоча це суперечить касовій дисципліні, але штраф за це маленький) - можете опис найменування робити загальним. Типа; футболка хлопчача (без подробиць про розмір, колір, виробника).
По правилам касового обліку у вас повинні бути вхідні документи на товар. Але по позиціям необовʼязкового обліку ніхто не придерається.
автор Советничаю тут • 03 декабря в 20:58
Ответ дляЗаліковий троль
Дякую вам дуже.
А це після того, як зайшли кошти , треба вибити чек , чи вінці дня можно всі вибити?
Вибачте , що замучала вас.

І ще - я коли оплачую на фопи іншим , то кажуть писати в описі - за товар.
Чи це не зв´язано?

Ви не бухгалтер часом ?
Заліковий троль• вчера в 14:40
Ответ дляСоветничаю тут
Дякую вам дуже.
Вибачте , що замучала вас.

Чи це не зв´язано?

Ви не бухгалтер часом ?
Я не бухгалтер. Просто сама веду і-нет магазин.
З чеками там є нюанс.
По правилам покупець повинен отримати чек в момент отримання товару.
Причому - якщо ви відправляєте поштою післяоплатою - чек пошти не підходить. По розʼясненням податкової ви повинні пробити по касі товар та вкласти чек в посилку при відправлені. Чи відправити чек месенджером. Тобто- до отримання коштів. Якщо товар не підійде - треба буде робити скамування.

Але якщо ви точно знаєте, що відправляєте товар провіренному покупцю - то пробивайте чек вже після сповіщення про проплату (гроші від клієнта до вас на рахунок ФОП можуть йти 3 банківських дні).
І все ж таки пробивати чеки потрібно впродовж дня при сповіщення про оплату. Якщо будете робити це скопом ввечері - це не правильно і податкова це швидко побачить.
автор Советничаю тут • вчера в 20:44
Ответ дляЗаліковий троль
З чеками там є нюанс.

Оо, головна біль.
Я вам щиро вдячна