Не за Будка• вчера в 15:16

Чому такий дисонанс?

Я народилась та виросла в селі. Зараз мені 26 років, і я помітила, що мої однокласники вже давно вийшли заміж та народили по 2-3 дітей. З 15 однокласниць поки немає дітей лише в мене і ще двох дівчат. Натомість мої однокурсниці, так само з 15 лише 3 народили, і те нещодавно. Всі інші ще навіть заміж не вийшли. Та навіть дівчата старші на 1-2 курси. Чому такий дисонанс?
Для драки• вчера в 15:17
В чем вы увидели диссонанс? Вы уверены что знаете значение слова?
Elena_Kiev_Solomenskiy• вчера в 15:19
первое предложение определяет все: вы из села, там все за всеми следят.
а городским больше все равно на чужую личную жизнь.
Великий сатирик• вчера в 15:20
А вам особисто до кого більше хочеться? Швидко заміж-діти чи навпаки?
Леся Українка• вчера в 15:21
А вы думали они в 50 замуж и дети? Как советчицы?
Ковбой Хагис• вчера в 15:21
Скажіть , а ваші подруги з села отримували вищу освіту
Дівчина Гілмор• вчера в 15:22
І ото вам не соромно, всі вже родили давно, а шо сусіди скажуть?
автор Не за Будка • вчера в 15:25
Ответ дляКовбой Хагис
Ні, або заочно десь 2 однокласниці
автор Не за Будка • вчера в 15:24
Ответ дляВеликий сатирик
Навпаки
Ковбой Хагис• вчера в 15:31
Ответ дляНе за Будка
Ні, або заочно десь 2 однокласниці
Ну так а що їм ще робити? В небо пердіти?
Великий сатирик• вчера в 15:32
Ответ дляНе за Будка
Навпаки
Ну то чого ви переймаєтея життям ваших однокласниць? Причин може бути багато. Але, часто, коли освітній рівень низький і взагалі свтогляд обмежений, то тільки через родину і дітей йде самоствердження, набуття якогось статусу, сенсу життя. Ви живете своє життя і це прекрасно. Слухайте себе в першу чергу.
Бабуся Бетман• вчера в 15:32
Так завжди було. Хто не вчився, ´вступав до сімейнобудівного´. Чим ще займатися людям? Хто побачив більше світу, не поспішає його собі зав´язати побутом і дітьми.
месяцкие• вчера в 15:34
Тролику, ну не виходить у тебе реалістично писати, ну не твоє це.
Котра тема підряд - і все нікудишнє.
Бензопирен• вчера в 15:35
Так было и 30 и 50 лет назад. Первыми из моих одногруппниц повыходили замуж сельские девчата. Это очевидно. Бо так прийнято. Всі вже однокласниці заміжні. І мені треба бігти, бо що люди скажуть. В городе больше возможности делать карьеру и выбор мужчин больше. В селе- сами понимаете .
месяцкие• вчера в 15:35
Ответ дляДля драки
Просто почула нове слово. Загадкове, красиве...
Люблю пиво• вчера в 15:37
Ну так одноклассники же из села. Там там принято.