Заикальница• 03 декабря 2025
Допоможіть повернути людину
Доброго вечора. Знімали квартиру з подругою близько 8 років. В якийсь момент здалося що не потягну аренду, хоча вона була навпіл. Прийшлося роз´їхатися. Тепер дуже шкодую. Підкажіть як повернути людину і знову жити разом.
ДолькиКабана• 03 декабря 2025
А де ви зараз живете? А де вона?
Не простіше просто взяти і зателефонувати? Ви ж кажете, що вона вам подруга, а не чужа людина
Эскиз бесконечности• 03 декабря 2025
Ответ дляМальовнича даль
То есть Вы потянули отдельное жилье?
может с родителями живет
Мальовнича даль• 03 декабря 2025
Ответ дляЭскиз бесконечности
может с родителями живет
Может, но однозначно подруге лучше больше не связываться с автором в плане снятия жилья.
Ясамаякрасивая)• 03 декабря 2025
В полнолуние выходите на перекресток, становитесь посредине, разводите костер и над костром говорите «Все что хорошее ушло, возвращайся будем вместе жить», потом раздеваетесь и в том костре сжигаете всю одежду (взятка нечистым силам). После того, как все спалите, засыпаете костер землей. Успех 100%
Контрольница• 03 декабря 2025
Ви ж знаєте її номер. Чи вам стрьомно дзвонити після того, як ви попросили її звільнити квартиру?
Редиска Я• 03 декабря 2025
тобто повернуты людину? Нам?)
Може простіше запролпонувати їй це і отримати її відповідь?
Жити разом 8 років - то вже не кожен шлюб витримає)
Помаранчова душа• 03 декабря 2025
Ответ дляиз_под_тишка
Почніть зі дзвінка
Та ну це занадто, може смс?
сама себе прекрасная• 03 декабря 2025
Ответ дляРедиска Я
тобто повернуты людину? Нам?)
Цікаво, по скільки жіночкам років. Під сорокет?
Редиска Я• 03 декабря 2025
Ответ длясама себе прекрасная
взагалі не уявляю такого)
Але якщо їм норм, то чому б ні?)