Не їм після шостої• 04 декабря 2025

Почему тут с таким предыханием относятся к медик8?

Трохи злякана• 04 декабря 2025
Ответ дляСкоро_вчера
в мене така сама) правда вікова вже. але в мене завжди різна косметика, по черзі користуюся, хоча якщо сушить, то тоді мабуть не підійде
В мене теж вікова, майже 45
Скоро_вчера• 04 декабря 2025
Ответ дляТрохи злякана
фото
вже глянула, дякую, не так щоб сильно дешевша за баріллу коли по акціях, але саме на смак цікаво яка)
Скоро_вчера• 04 декабря 2025
Ответ дляТрохи злякана
В мене теж вікова, майже 45
мені просто те що сушить не підходить вже на жаль, бо мені 54)
Трохи злякана• 04 декабря 2025
Ответ дляСкоро_вчера
Не сушить, але в мене вода дуже м´яка вдома, як жила в квартирі, то все сушило.
Скоро_вчера• 04 декабря 2025
про Медік 8 було цікаво послухати, бо зібралася купляти як раз тут вихваляли сироватку нічну, може й не варто
Скоро_вчера• 04 декабря 2025
Ответ дляТрохи злякана
в нас жорстка як раз, тому мені Демакс той дуже підходив
Трохи злякана• 04 декабря 2025
Ответ дляСкоро_вчера
Спробуйте. Барілла завжди була найдешевша, в Метро на неї завжди акція була по 24 грн ))).
Соображалочка• 04 декабря 2025
Ответ дляТрохи злякана
Ви класна, якщо з ПГ все ок, то і лице прекрасне!!!
Принцепесочка• 04 декабря 2025
Ответ дляСоображалочка
Я купила тоник Medik8 Press &Clear
Кажется. Я так бездарно еще не тратила 1700 грн( фигня полная
Так тоник это самое простое,странно ждать чуда от водички для протирания
Соображалочка• 04 декабря 2025
Ответ дляПринцепесочка
Ну вот теперь не вижу смысла столько денег тратить на водичку для протирания.
Принцепесочка• 04 декабря 2025
Ответ дляСоображалочка
Нет,я тониками всегда пользуюсь,но попроще чем сыворотки и крем
Стриптизерка• 04 декабря 2025
Ответ дляСкоро_вчера
тавишо? я лижкою торгую, знаєте скільки таких комбінезонів? )))) просто у нас рейма розкручена от й усе
Хто купує лижний комбінезон для маленької дитини, на повсякденне носіння? По перше технології зовсім різні, по друге коли я купувала Рейму за 4 тисячі, то лижні коштували 22, в цьому розмірі. Не кажучи вже про те, що на півторарічних дітей їх ніхто не завозив