Мозговая пилочка• 04 декабря в 13:50
А вы бы отдали 2500 грн за приём психолога?
КондуктЕр тролейбуса• 04 декабря в 13:59
Не поможет мне никакой психолог. Только сама себе помогу и советчица
Хочу на Балі• 04 декабря в 13:59
Ходила декілька разів, коли було болюче розлучення, ціни звісно були набагато адекватніші. Скажу так, морально дійсно стає легше, але напитися з подружкою і поридати не менш дієво.
Таракашечка• 04 декабря в 14:01
я отдавала до 1300) Выше уже жаба давит. Я понимаю, что они постоянно учатся и это обучение дорогое. Но не настоько мне и плохо сейчас, чтобы отдавать 2000 за сессию. А они говорят, что желательно раз неделю встречаться...
Кили и Манджаро• 04 декабря в 14:03
Ответ дляНесу добро людям
Психологу на отдых в Греции летом
Та не, че лета ждать, сейчас на Мальдивах
Амбасадор щастя• 04 декабря в 14:08
Нет.
Все, что будет на первых 3-х сеансах я и так знаю. Лучше бесплатно почитаю что-то полезное в интернете.
Трактор Віка• 04 декабря в 14:09
Ні. Чисто з людяності. Бо жаба душитиме конкретно і для психолога це добром не закінчиться. Задушена жабою, виїм психологу мозок чайною ложечкою, бо всім має бути важко, чого це я одна маю страждати.
Голубец• 04 декабря в 14:10
Ответ дляДівчина Гілмор
Ні, це ж має бути сеансів 5, мене жаба давить
10 мінімум.
Я як фін дір колись рахувала фін рез такого спеціаліста. Колись була потреба у сина і пропонували хорошого спеціаліста за 100 доларів за годину.
Я як професійний фінансист порахувала норму годин в місяць( наприклад 176) на 100 доларів тариф. І результаті зарплата в місяць такого спеціаліста 17 600 баксів.
За що??? Яка цінність психолоХа більше хірурга наприклад? Тому що навіть хірург такі гроші не заробляє.
А по друге, якість роботи хірурга можна перевірити, а психолоХа ні. Якщо результату нема, то потрібно просто БІЛЬШЕ сеансів..
Замкнуте коло лохотронів.
КондуктЕр тролейбуса• 04 декабря в 14:11
Ответ дляХочу на Балі
Може і дешевше?
Голубец• 04 декабря в 14:11
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
І ще чат дпіті
Обнемашечка• 04 декабря в 14:12
Так, якщо б мала таку фінансову можливість. Поки у мене малодосвідчений психолог за 1000 грн, і цього вистачає на ’послухати, підтримати, відрефлексувати’.
Для депресій і інших побідних станів треба психотерапевт, і 2500 грн вже на жаль, середня вартість.
Вся в кредитах• 04 декабря в 14:13
Голубец• 04 декабря в 14:13
Ответ дляТаракашечка
Прям як консалтинг, пожиттєвий супровід
Обнемашечка• 04 декабря в 14:13
Ответ дляХочу на Балі
так йдуть тоді, коли вже напились і наридались) але так і не допомгло.
Ніхто з найменшою проблемою не йде до психолога, а намагається самостійно вирішити спочатку.
Обнемашечка• 04 декабря в 14:15
Ответ дляГолубец
10 мінімум.
Замкнуте коло лохотронів.
ви як фін дір маєте вкрай обмежене мислення) аж дивно.
Не люблю натовп• 04 декабря в 14:19
Психолога - ні, а от за прийом психотерапевта - так.
Я зараз проходжу психотерапію (травмотерапію) в методі emdr, наразі по пільговому проекті із зниженою вартістю.
Але планую продовжувати в цього ж психотерапевта вже по повній вартості 2000 грн сеанс. Саме їй платила б і 2500 грн сеанс. При цьому по мірках порадниці я ніщеброд і для мене це велика сума.
Але в даному випадку я керуюся тим, що проблеми заважають жити, бачу ефект від терапії і мені повністю підходить психотерапевт.
З меньше вираженою шкодою від власних проблем чи іншому психотерапевту навряд чи платила б ці 2000 грн/сеанс.