Мозговая пилочка• 04 декабря в 13:50
А вы бы отдали 2500 грн за приём психолога?
Смажена полуничка• 04 декабря в 14:22
Ответ дляОбнемашечка
ви як фін дір маєте вкрай обмежене мислення) аж дивно.
Навпаки дуже чітке, конструктивне і фінансово обгрунтоване
Обнемашечка• 04 декабря в 14:26
Ответ дляСмажена полуничка
ви робите гіперузагальнення на основі вашого власного досівду, то про яке чітке мислення йде мова?))
Як ви можете оцінити результати роботи всіх психологів у всіх клдієнтів?
Ви може оцінити тільки те, що особисто для вас робота з данним психологом була неефективною і даремною витратою коштів.
Не всім людям потрібен психолог, і не всім людям він здатен допомогти. Очевидно ви саме з таких. Але якщо вас в житті все влаштовує, то психологів тим більше))
Смажена полуничка• 04 декабря в 14:40
Ответ дляОбнемашечка
Ні справа взагалі не в тому. Заробляти можна гроші на чому завгодно. Але є безкоштовний доступ, до чудових лекцій які читають в гарварді, які читали на пост радянському просторі. Професіоналізм, рівень викладання і форма цікавіша, доступніша, і не обмежена однією особою. Ви маєте змогу безкоштовно отримати інформацію, знання і саме те, що вам потрібно, безкоштовно. Треба бути ідіотом щоб обирати спеца без клінічного досвіду, часто без освіти взагалі, обмеженого лише своїми знаннями і досвідом.)) мені замало. Я зараз не про психотерапію, лише про психологів. Доречі, проблем у тих психологів неміряно, з власним життям. Дехто навіть намагається на сеансах це обговорювати. Дякую, мені нецікаво. Апетити доречі в них фантастичні, а в отримані знань я не обмежена нічим
Несу добро людям• 04 декабря в 14:40
Ответ дляКили и Манджаро
Та не, че лета ждать, сейчас на Мальдивах
Побольше таких, как автор найти и облапошить
Голубец• 04 декабря в 14:42
Ответ дляОбнемашечка
мислення може і обмежене, но володіння фін аналізом дуже широке, про що я і висказалась.
Смажена полуничка• 04 декабря в 14:50
Ответ дляГолубец
В епоху інтернета, доступу до всього що хвилює, турбує, наукових праць, безкоштовних книжок до всього що цікавить, люди продовжують шукати рятівника з чарівною пігулкою. Свєточ, який дасть їм напрямок, витре сльози, подасть серветочку вчасно, зварить горнятко кави, втішить, скаже що у всьому винні батьки, а ти сонечко і умнічка. Візьме пару тисяч і відпочине з родиною десь у теплих краях.
ЛюблюДевчонок• 04 декабря в 14:59
Подруга платила такие суммы за консультации подобным специалистам, длительно, разным...в итоге, недавно написала, что хочет мне заплатить за мое личное время чтобы я сказала как есть, а то все психолухи и подобные ей лапшу вешают и разводят на бабки, а проблемы не решаются....
Смажена полуничка• 04 декабря в 15:01
Ответ дляЛюблюДевчонок
Це свідчення того, що ви гарна подруга і хороша людина
бибизяна• 04 декабря в 15:19
Ответ дляМадамОхмури
отдавала 3000
Боже.
Цыгане и потомственные ведьмы то так не замыливают глаза, чтоб такие деньги носили им
бибизяна• 04 декабря в 15:23
Ответ дляЛюблюДевчонок
Ахаха, мне подружка точно так же писала. Ей психолог говорила предствить себя в шаре. Она говорит, давай просто поговорим, без шаров и лучше чем психолог будет.
А парень дочки пришёл к психологу, тот сказал лечь и дышать, а его на хаха пробивало
ЛюблюДевчонок• 04 декабря в 15:44
Ответ длябибизяна
Верю, мы с подругой не обсуждали детали ее терапии и подхода, но точно ей разводили на бабки
Голубец• 04 декабря в 16:00
Ответ дляСмажена полуничка
саме так.
особливо з появою джіпіті.
він мені допоміг уже в багатьох питаннях.
з ним я за пів року схудла на 22 кг, поборола декретне вигорання, відновила себе колишню..
ніхто крім тебе самої не допоможе тобі. а інформації і інструментів зараз безліч.
особливо з появою джіпіті.
Поліцейський патруль• 04 декабря в 16:55
Ответ дляГолубец
10 мінімум.
Я як фін дір колись рахувала фін рез такого спеціаліста. Колись була потреба у сина і пропонували хорошого спеціаліста за 100 доларів за годину.
Я як професійний фінансист порахувала норму годин в місяць( наприклад 176) на 100 доларів тариф. І результаті зарплата в місяць такого спеціаліста 17 600 баксів.
За що??? Яка цінність психолоХа більше хірурга наприклад? Тому що навіть хірург такі гроші не заробляє.
А по друге, якість роботи хірурга можна перевірити, а психолоХа ні. Якщо результату нема, то потрібно просто БІЛЬШЕ сеансів..
Замкнуте коло лохотронів.
Ото ви такий ви фінансист, що рахувати вмієте виключно прибуток за нормогодинами
Ані оренди приміщення, ані вартість навчання, ані кошти на супервізора - лише чистий дохід і весь психологу, ага
Поліцейський патруль• 04 декабря в 16:56
Ответ дляТаракашечка
я отдавала до 1300) Выше уже жаба давит. Я понимаю, что они постоянно учатся и это обучение дорогое. Но не настоько мне и плохо сейчас, чтобы отдавать 2000 за сессию. А они говорят, что желательно раз неделю встречаться...
Так це просто рекомендація і не більше. Зустрічайтеся раз на два тижні, на три, або навіть за потреби - і так можна.