Поміркована думка• вчера в 16:34

Ранфорс или хороший сатин (Люкс, Элегант)?

никогда не покупала ранфорс... как он Вам? Какого производителя порекомендовали бы?
Оскорбляю всячески• вчера в 16:39
Тю, сатин, звичайно, якщо бюджет дозволяє.
Рассказница• вчера в 16:42
З чого?
автор Поміркована думка • вчера в 16:42
ранфорс - это обычная бязь, только плотнее? читаю, что жестковатая ткань ранфорс
Сосиска_Втесте• вчера в 16:43
Ранфорс - норм, сатин - краще, мерсеризований - ще краще
Питання вашого бюджету
автор Поміркована думка • вчера в 16:44
столько новогодних принтов на ранфорсе!
Рассказница• вчера в 16:46
Ответ дляПоміркована думка
столько новогодних принтов на ранфорсе!
То ви ще не бачили натуральний шовковий сатин.
А на поліестерівському сатиеі їх ще більше.
Губи до вух• вчера в 16:46
Здесь есть масса тем на этот счет. Градация ткани от и до,от бази до сатина. Все это хлопок, но разного плетения и качества. Сатин бывает такой, что хуже любой бязи....
Цідило правди• вчера в 16:47
Ответ дляПоміркована думка
столько новогодних принтов на ранфорсе!
Ранфорс є з різним складом. Є 100% бавовна, а є тільки 70%. Обирайте перший варіант. Звичайна бязь більш жорсткіше ніж ранфорс, у рансфорса тонкіші ниточки і плетення щільніше. Для різдвяного настрою можна взяти ранфорс з тематичним принтом. Чому б і ні.
Рассказница• вчера в 16:47
Ответ дляГуби до вух
Ви хоч раз бачили на власні очі шовковий сатин?
автор Поміркована думка • вчера в 16:48
Ответ дляЦідило правди
дякую
Цідило правди• вчера в 16:50
Ответ дляГуби до вух
Назва тканини не рівно натуральний склад. Є і страйп-сатин 100% поліестр. Погоджусь з твердженням що сатин може бути теж дуже поганої якості.
Губи до вух• вчера в 16:51
Ответ дляРассказница
Я по вашему обо всех имеющихся видах/марках и сортах сатина написала? Отнюдь, я писала в общем. А вы умейте думать, а не просто повторять,, шёлковый сатин,,
автор Поміркована думка • вчера в 16:55
може хтось придбав постіль з новорічними принтами - поділіться фото, будь-ласка і назву виробника. Хотілося б ХОЧ ЯКОСЬ притягнути за вуха дух Різдва та НР
Рассказница• вчера в 16:56
Ответ дляГуби до вух
Саме тому, на вашу ж думку, що для вас іноді сатин гірше за бязь
Рассказница• вчера в 16:56
Ответ дляПоміркована думка
Бюджет?
Цідило правди• вчера в 16:57
Ответ дляПоміркована думка
Я чомусь подумала що ви тканину на постіль обираєте). Бо сама така
автор Поміркована думка • вчера в 16:58
Ответ дляРассказница
Бюджет?
до 2т
Королева Сарказма• вчера в 17:04
Ответ дляПоміркована думка
до 2т
Хорошего сатина за еврокомплект не будет в этом бюджете. Посмотрите турецкие наборы, может скидки будут.
Рассказница• вчера в 17:14
Ответ дляПоміркована думка
до 2т
Тоді ранфорс середньої якості, якщо до 2 тис.
І сатину бавовняного лише пара наволочок 1200.
Ромашкинная• вчера в 18:49
свекруха купувала рвнфорс,мабуть якись дешевий, він покатався я такого ще не бачила. а сатинова постіль високої щільності у мене вже років 8, в чудоаому стані при постійному використанні
Губи до вух• вчера в 19:28
Ответ дляРассказница
Ты по жизни коцнутая или только что укушенная? Выздоравливай, тугодумающая.
автор Поміркована думка • вчера в 21:42
Ответ дляРомашкинная
дякую
Скоро_вчера• сегодня в 01:57
Ви даремно боїтеся ранфорса - це дуже приємна, м´якенька натуральна тканина з гладенькою поверхнею, мені вона схожа на сатин, вона приємніша за бязь, хоча я спершу сумнівалася теж, бо брала за звичкою лише бязь. Ось у сина є комплект з ранфорсу, куплений до війни, але він і зараз так виглядає. Я задоволена ним
Скоро_вчера• сегодня в 02:07
Зайдіть на фб на сторінку Лілія Бубир. В неї є чудові новорічні постілі і на ваш бюджет комплекти є. Той, що вище скидала, я теж у неї брала. Загалом собі і на подарунок брала у неї протягом років восьми, мабуть, комплектів 8-9 різних. Що мені подобається, що я можу керувати і змінювати щось, бо це фабрика. Наприклад, я собі беру до комплекту ще додатково наволочки і доплачую, щоб простирадло було на резинці. Дочка хотіла один комплект, але не хотіла однотонне простирадло, яке там йшло, я попросила простирадло зробити з тієї ж тканини, що і підковдра - все зробили
автор Поміркована думка • 1 минуту назад
Ответ дляСкоро_вчера
дякую!
автор Поміркована думка • только что
Ответ дляСкоро_вчера
дякую!