Ашолюдискажуть• вчера в 20:18
как долго делают паспорт ребенку?
Который в 14 лет
Ашолюдискажуть
• вчера в 20:35
Ответ дляДиректриссимо
1 листопада подали документи, 18 числа прийшла смс про готовність.
А ви не в курсі, чи можна швидше зробити? Ну як закордонний паспорт.
Хропочка з гривкою• вчера в 20:39
Ответ дляАшолюдискажуть
Можна.
Хропочка з гривкою• вчера в 20:40
Ответ дляАшолюдискажуть
Можна.
Хропочка з гривкою• вчера в 20:40
Ответ дляАшолюдискажуть
Можна.
Шо за дубли ?))
Хропочка з гривкою• вчера в 20:41
А зачем срочно?
Часто люди заказывают срочно,и не забирают.Срочность прошла,только зря деньги уплатили за срочный.
Ашолюдискажуть
• вчера в 20:42
Ответ дляХропочка з гривкою
А зачем срочно?
Выехать планировали до Нового года успеть
Хропочка з гривкою• вчера в 20:42
Ответ дляАшолюдискажуть
Ну тогда срочный делайте.
Запароленое одеяло• вчера в 20:45
Делали летом дочке в ДП документе, сделали за 10 рабочих дней. Заплатила 650грн.
Ашолюдискажуть
• вчера в 20:43
Ответ дляХропочка з гривкою
Ну тогда срочный делайте.
Это платно не знаете? И за сколько времени делают?
Хропочка з гривкою• вчера в 20:45
Ответ дляАшолюдискажуть
Да, если срочный, то придется доплату за срочность заплатить. Сам паспорт бесплатный.
Бесплатный он если в течении обычного срока 20 дней.
Сундучок с каникулами• вчера в 20:49
Перший паспорт (айді в 14 років) не можна замовити терміново. Тільки звичайний.
Директриссимо• вчера в 20:55
Ответ дляАшолюдискажуть
Перший паспорт терміновий не роблять, тільки в стандартні терміни.
Ашолюдискажуть
• вчера в 21:23
Ответ дляolya-07
А підскажіть будь ласка, його обов´язково потрібно одразу робити як дитині виповниться 14? Чи можна пізніше? Штраф ніякий не випишуть?
Доньці більше 15. Не робили, бо не було потреби. Може бути штраф, але кажуть там приблизно 50 грн, тому я не переймалася.
Булку Дай• сегодня в 01:38
Ответ дляolya-07
Зараз нема за це штрафів взагалі