Пирожкиня• 04 декабря 2025

Я по хникати

Щось зовсім коштів не вистачає....
Тишком_нишком• 04 декабря 2025
Ответ дляLizavel
О чем тема тогда, все у вас хорошо. И вы молодец, 80 к. не каждая женщина может заработать.
Но вы троль,по моему....
Ні вона провокатор просто. місцевий.
автор Пирожкиня • 04 декабря 2025
Ответ дляМяо мой мяо
та ладно, ми справляємось

он у людей кінцівок нема, або житло розбомбили, або птср - от, де горе. а вам всього лише треба дешевший спосіб вивчення англійської знайти.
Ви з не знаєте моїх обставин.
Я чітко розумію, щоб більше заробляти потрібно розвиватися. І наразі знання анг мови, мені дуже необхідні. Потрібно перейти на впевнений В2, зараз В1+. Тому хоча б пів року мушу в себе вкладати
автор Пирожкиня • 04 декабря 2025
Взагалі не думала, що тут так багато злих людей.
Мяо мой мяо• 04 декабря 2025
Ответ дляПирожкиня
Ви з не знаєте моїх обставин.
я розумію прекрасно. я сама на англійській мові працюю все життя. я вам і талдичу, що крім курсів за 10 тис грн, є ще інші можливості вчити мову.
Vita_Nikolaeva• 04 декабря 2025
Ответ дляПирожкиня
Він вже працює. Вже лекше. Але наразі це стажування в юридичній компанії, але оплачується. Сподіваюся буде ще краще згодом
какой вам English сейчас учить - вы и со своим родным языком на Вы - ’лекше’ , ’по хникати’ ((

чем вы на жизнь зарабатываете? какая у вас работа?
Тишком_нишком• 04 декабря 2025
Ответ дляПирожкиня
І не кажіть. Злі люди, не співчувають вашому горю. З вашими грошима не вижити. А про терапію подумайте... Таких нуділ як ви, треба читати і слухати виключно за гроші.
Lizavel• 04 декабря 2025
Ответ дляПирожкиня
Мы не злые,мы реалисты. На семью из троих 80 тысяч вполне достаточная сумма,чтобы нормально питаться, покупать лекарства и ещё можно отложить 5-10 тысяч. Вы же знаете, какие пенсии сейчас скотские и зарплаты у некоторых. Здесь писала женщина, они вчетвером живут на 40 тысяч с двумя подростками. И таких очень много....Вот им сложнее. И совсем не многие дети могут учиться в Австрии.
Цены сейчас высокие и растут каждый день, тут согласна.
автор Пирожкиня • 04 декабря 2025
Ответ дляVita_Nikolaeva

Дякую, що вказуєте на мої помилки. Буду намагатися над цим працювати. 40 років розмовляла і писала, на жаль, російською. Але як @бнутий сусід почав війну- гидую. То ж перейшла на українську. Спочатку було важко, наразі вже легше)
Тишком_нишком• 04 декабря 2025
Ответ дляLizavel
Люди втратили все, людям банально жити немає де. Втратили близьких, можливості працювати, бізнес. Родини розвалюються. Чоловіки на фронті. Я вже мовчу про пізд..ц в тилу. Але автор за жалістю прийшла. Куди котиться цей світ? Сьогодні з подругою розмовляла, чоловіку 56 років, забрали вже два роки, 20 тисяч у військового зарплата. А тут скиглять і скиглять.
автор Пирожкиня • 04 декабря 2025
Ответ дляМяо мой мяо
Дякую за пораду. У мене є складнощі з самоорганізацією. Треба ще і над цим попрацювати
Lizavel• 04 декабря 2025
Ответ дляТишком_нишком
Да,Вы правы. И здесь очень редко жалуются те, кто потерял жильё. Но как выжить на 80-100 тысяч постоянно читаю....
автор Пирожкиня • 04 декабря 2025
Ответ дляТишком_нишком
Звідки ви знаєте, що я втратила з війною? І скільки разів втрачала все? Не думаю, що варто продовжувати тему в цьому руслі і мірятися горем
Мяо мой мяо• 04 декабря 2025
Ответ дляПирожкиня
ну так заплатіть, але менше! підіть на групові, а не індивідуальні, підіть на мовний клуб, знайдіть друга за спілкуванням, гугліть toastmasters, вони взагалі безкоштовні. на роботі домовтесь, щоб вам оплатили. на англомовний форум Реддіт підіть і спілкуйтесь на цікаві вам теми.
Бесконечность-не предел• 04 декабря 2025
Ответ дляКашка-маняшка
Из зарплаты в 80 тысяч я бы откладывала 60.
потому у вас никогда не будет 80 тыс
Vita_Nikolaeva• 04 декабря 2025
Ответ дляПирожкиня
так кем вы работаете? вы не ответили
Пригощаю кашею• 04 декабря 2025
Ответ дляМяо мой мяо
та бойфренда заведіть, носія мови. буде більше толку, чим з тих курсів.
10000%
автор Пирожкиня • 04 декабря 2025
Ответ дляVita_Nikolaeva
так кем вы работаете? вы не ответили
Я працюю проектним менеджером в компанії, яка займається сонячними електростанціями
Тишком_нишком• 04 декабря 2025
Ответ дляПирожкиня
Мене це не цікавить, як і ваші статки я офігеваю від відсутності почуття міри і такту. Якого ви тут свої гаманці вивертаєте з картками? Яка ціль ? Вам є діло до того де навчається мій син, яка в мене зарплатня і скільки я плачу за ліки? До кого вам з присутніх є діло автор?
Vita_Nikolaeva• 04 декабря 2025
Ответ дляПирожкиня
Чудова робота

впевнена що знайти можливість відкласти для курсів англійскоі цілком можливо з зарплатні 80 тис/міс
Вірю у вас )
автор Пирожкиня • 04 декабря 2025
Ответ дляТишком_нишком
Я дуже вам співчуваю. Бути такою злою і агресивною важко це саморуйнування практично
автор Пирожкиня • 04 декабря 2025
Ответ дляVita_Nikolaeva
Чудова робота

Вірю у вас )
Так знаходжу, так як розвиток важливий. Вкладати в себе це для мене найнеобхідніше і забезпечене майбутнє. Тому економлю на інших речах.
Vita_Nikolaeva• 04 декабря 2025
Ответ дляПирожкиня
всі економлять на чомусь
це абсолютно нормально і частина життя будь-якої дорослої людини а не ахтунг і привід для ниття
автор Пирожкиня • 04 декабря 2025
Ответ дляVita_Nikolaeva
всі економлять на чомусь
І що у всіх дорослих не буває моментів, коли хочеться просто сісти і понити? Чи ви вважаєте, що в нас час накий настрій привід для тотального хейту, а не для підтримки?
Vita_Nikolaeva• 04 декабря 2025
Ответ дляПирожкиня
ви трохи відірвані від реальності - почитайте теми форуму і зрозумійте чим насправді живуть багато наших людей і як
автор Пирожкиня • 04 декабря 2025
Ответ дляVita_Nikolaeva
Якщо я не говорю про інші важкі/страшні речі в своєму житті, то це не значить, що їх немає. Чи комусь краще/гірше. Я багато вчуся і працюю все життя. Втрачаю і фізично людей і матеріально і психологічно. В моїх обставинах ніхто крім мене не допоможе. Тому дозволяю собі понити. Але хейт це ж українська радість. Всім гарного вечора і тихої ночі
Vita_Nikolaeva• 04 декабря 2025
Ответ дляПирожкиня
все правильно - ваша жизнь - єто только ваша ответственность) Эмоциональный ресурс в виде поддержки и тд - это такой же ресурс как и все остальные - и им не будут делиться направо и налево- люди не глупые) Особенно когда авторка еще и перекидывает с больной головы на здоровую- какие тут плохие) Найдите психотерапевта - он вас выслушает с улыбкой и утешит- за ваши деньги! Успехов!
Руда ліса• 04 декабря 2025
В мене 12 зп хватає