из_под_тишка• 04 декабря 2025
Прийшли аналізи по анемії…
В 23.00 прислали, я трохи в шоці. Хто може глянуть, до якого лікаря з цим іти?
Просто звязда• 05 декабря 2025
Ответ для100%
Послухаю... В мене теж анемія. Хоча дивно, що гемоглобін ніби непоганий (125), а феритин і залізо низькі. Я Тардифероном залізо підіймаю, а без нього воно знову падає
Треба десь далі шукати.. В мене ще АІТ (ТТГ зараз 11,9) - може, це якось впливає?..
Доречі, стан дохлої коняки в мене завжди - навіть, коли показники в нормі. Ніякого покращення від прийому ліків я не відчвуваю
Треба десь далі шукати.. В мене ще АІТ (ТТГ зараз 11,9) - може, це якось впливає?.. Доречі, стан дохлої коняки в мене завжди - навіть, коли показники в нормі. Ніякого покращення від прийому ліків я не відчвуваю
У меня с ТТГ 10 стал гемоглобин 80-82 .
Была у гинеколога, гастроентеролога ,долго вобщем ходила.
Кроме гипотиреоза не нашли ничего .
Начала принимать л тироксин ,ттг стал нормальный ,и только после этого начал расти гемоглобин.
При гипотиреозе железо просто не усваивается, если даже с пищей поступает достаточно.
Вам не предлагали приём л тироксина?
Кроме гипотиреоза не нашли ничего .
Вам не предлагали приём л тироксина?
ПодругаМужа• 05 декабря 2025
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
вы сейчас насоветуете. Вы знаете, что нельзя пить железо при гастрите, как у меня, к примеру? тупо гастро запретила, поднимали иначе.
Не нужно всем лепить один рецепт.. надо автору идти к врачу и не заниматься самодеятельностью
Если бы вы внимательно прочитали все мои ответы, то такой опус не писали бы)
Вам , с вашим гастритом я ничего не советовала.
ДА да да• 05 декабря 2025
Ответ дляИнста_Богиня
Як Ви ще на ногах?
В мене показники значно вищі і то насилу повзала
Гематолог сварився, що терапевт відправила до нього, призначив сорбіфер і відправив
Сорбіфера вистачало місяці на 3
Тож після 2х років, серйозно вже почали шукати - гастроентеролог, скриті кровотечі
Направляє терапевт
Бажаю Вам якнайскоріше вирівняти все
Сорбіфера вистачало місяці на 3
Направляє терапевт
Бажаю Вам якнайскоріше вирівняти все
яка виявилась причина?..
застій жовчі щось дуже схоже не на правду, а на розвод від нутріціологу. Мені також про застій жовчі як причину парили, виявилися поліпи по гінекології, просто треба було сходити до гарного лікаря УЗД
Царівна Жабка• 05 декабря 2025
Ответ дляИнста_Богиня
Треба гінеколог, стоматолог, кал на скриту кровотечу, гастроентеролог
Направить сімейний
Навіть кровотеча зуба може таке давати
Направить сімейний
Навіть кровотеча зуба може таке давати
Царівна Жабка• 05 декабря 2025
Ответ дляТака бойова Я
Девушке конечно же надо к врач. Но хочу сказати, что у меня ферритин был 2.3, ничего жива. Недавно сдала кровь, гемоглобин 100, врачи спрашивают узнавала ли я причину, чем болею. А мне странно, для меня это норма, я и с меньшим была, всю жизнь так.
Рассчитываете жить долго?
Царівна Жабка• 05 декабря 2025
Ответ для100%
Сколько мкг селена пьете ежедневно?
Царівна Жабка• 05 декабря 2025
Ответ дляБарабасиха
Еозинофіли трохи теж завищені, алергії у Вас ні на що нема? Можуть ще бути паразитарні інфекції
Или аутоиммунка
100%• 05 декабря 2025
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
или не то принимаете, что дает результат, или мало пьете.
для меня было откровением, что курс изначально озвучили от 2 до 6 месяцев, я не знала, что могут так долго назначать прием лекарств. ну то немного другое все же
Я за 2 роки вже декілька курсів пропила Тардиферону. Він добре підіймає мені феритин. Але кидаю пити, і знов феритин летить донизу(
100%• 05 декабря 2025
Ответ дляПросто звязда
У меня с ТТГ 10 стал гемоглобин 80-82 .
Кроме гипотиреоза не нашли ничего .
Вам не предлагали приём л тироксина?
Кроме гипотиреоза не нашли ничего .
Вам не предлагали приём л тироксина?
Я з 2015 р приймаю гормони. Спочатку Еутирокс, а у 2017 завагітніла, і ендокринолог перевела мене на L-тироксин. До пологів чітко пила гормон, а потім періодично стала на себе забивати(( Дитина народилася з проблемами, потім ковід, потім сімейні негаразди, війна... Цього разу з травня не могла дійти здати аналізи. Ось малий захворів - йому призначили, то я разом з ним теж здала. Тепер треба якось доповзти до ендокринолога + зробити УЗД щитовидки
Я не розумію, як в мене гемоглобін норм, а феритин низький
100%• 05 декабря 2025
Ответ дляЦарівна Жабка
Сколько мкг селена пьете ежедневно?
Періодично лікарі призначають, то пропиваю курс. Зараз не п´ю.
Просто звязда• 05 декабря 2025
Ответ для100%
У меня было наоборот, гемоглобин 82 ,ферритин 55.
Толку что ферритин нормальный,я с таким гемоглобином еле ходила
Л тироксин надо принимать ,без него у меня очень низкий был гемоглобин
миссДавеча• 05 декабря 2025
Ответ для100%
Здайте аналіз на В9, В12
100%• 05 декабря 2025
Ответ дляПросто звязда
Як все заплутано - в кожного шось своє..
Мюллерная• 05 декабря 2025
Ответ дляТайТаке
Ніхто нікого не лякає. Це зараз ви цим своїм постом і злякали.
Пздц. Ви як наші лікарі , всьо в парядкє.
А ви не провокуйте, білопальтова
Просто звязда• 06 декабря 2025
Ответ для100%
То что я точно поняла -при гипотиреозе железо просто не усваивается в кишечнике ,даже если достаточно поступает с пищей
Гормоны щитовидной железы регулируют этот процесс
Поэтому ТТГ должно быть в норме
100%• 06 декабря 2025
Ответ дляПросто звязда
Поэтому ТТГ должно быть в норме
Дякую!
Повітруля• 07 декабря 2025
Ответ дляПросто звязда
Поэтому ТТГ должно быть в норме
Есть обратная сторона . При низком ферритине гормоны щж становятся не в порядке. А вот что первично , узнать нужна большая сноровка, опыт и желание.
Просто звязда• 07 декабря 2025
Ответ дляПовітруля
У меня первично был диффузный токсический зоб ,тиреотоксикоз.
С гемоглобином проблем никогда никаких не было,анемии не был
Ходила по разным врачам ,обследованиям ,кроме гипотиреоза ничего не обнаружили
Почему ттг вырос не знаю ,или я забывала утром принять л тироксин, может дозировка недостаточно, или лекарство подделка
Повысили дозировку ,гемоглобин пришёл в норму
Мюллерная• 08 декабря 2025
Ответ дляПовітруля
Вся ваша жизнь такая🤷♀️
Та це ти глистою тут повзаєш,де б присмоктатись.
Кайфуєш?
Повітруля• 08 декабря 2025
Ответ дляМюллерная
Кайфуєш?
Зачем ты свою никчемную жизу описываешь? Никому не интересно.🤡
Мюллерная• 08 декабря 2025
Ответ дляПовітруля
Знов приповзла?
Згинь