18 мнеУЖЕ• Изменено 04 декабря в 23:43
Як ви поверталися додому? Ситуація, потрібні практичні поради
Вибито скло, заклеєно, частково на балконі вибиті.
Немає води в квартирі - бо труба луснула після одного з прильотів, і взагалі 3,5 роки ніхто не жив. Треба також міняти холодильник, тому що, його кинули тоді у 2022 і там з ним все погано. Як технічно все це зробити? Як ви поверталися - спочатку на оренду? Якщо не все добре було? Взагалі треба ремонт. Все викинути, бо дитина вже виросла з речей, меблів.
Дівчина заглядєніє• 04 декабря в 23:53
Ответ для18 мнеУЖЕ
Харків
З дитиною у Харків, і підземні школи або онлайн?
Каляка маляка• 04 декабря в 23:53
Ответ для18 мнеУЖЕ
Ні, в Фінляндії. 12 років.
Інші країни не розглядали? Як варіант, хоча б «у відпустку» (якщо тут доречне це слово, змінити картинку, якщо є хоч трохи фінансів)? А скільки ще чекати рішення, щоб вас кудись переселили (ви написали, що застрягли в таборі, тобто має бути переселення в кращі умови)?
Забризкана водою• 04 декабря в 23:53
Ответ дляЭта_Шикарна)
Пожалейте ребенка. Все пишут, что Харьков бомбят безбожно((
Я из КР. У нас более спокойно.
2 недели назад была тема- отправить ли ребенка на неделю к папе в Харьков? мы живем в безопасном регионе, папа не приедет.
Я написала- нет. заплевали, Харьков норм, не надо нагнетать! сегодня смотрю что ехать уже не надо..дух противоречия, не иначе
Ну ниче се• 04 декабря в 23:53
Ответ для18 мнеУЖЕ
Це дуже дорого. Ми вже півмільйони втратили за 3 роки +- на оренду
Капец. Сочувствую. Это прям очень грустно
18 мнеУЖЕ
• 04 декабря в 23:54
Ответ дляДівчина заглядєніє
Зараз ніякой школи, тільки так звана сімейна форма (в школі, де він навчався як ВПО)
Міряно-переміряно• 04 декабря в 23:54
Ответ для18 мнеУЖЕ
так він в Україні був кращий
Був! Не порівнюйте з тим що було раніше
Распутница• 04 декабря в 23:54
Якщо у мене була б робота онлайн я б і з Києва поїхала на захід кудись, не те, що з Харкова. Автор, ну куди ви зібрались? Знімайте щось дешеве, общягу якусь в Ужгороді, але Харків....
Мелочунь• 04 декабря в 23:54
Ответ для18 мнеУЖЕ
Ні, в Фінляндії. 12 років.
Знайома недавно сама з двома дітьми поїхала в Швейцарію. Без знайомих на місці і з базовим інглішом. Довольна як слон.
Може ще десь чухнете?
18 мнеУЖЕ
• 04 декабря в 23:55
Ответ дляКаляка маляка
Так склалося, що не переселять, написано - що вас розміщено у цьому центрі із харчуванням, зарплата моя покриває ці умови, але харчування не вистачає, бо воно не дуже їстівне
Дівчина заглядєніє• 04 декабря в 23:55
Ответ для18 мнеУЖЕ
Ми виїхали півроку тому з України. Не пристосувалися. До шахедів звикли.
Можна ж по Україні переїхати тимчасово...
Від шахедів вже скільки дітей загинуло.
Забризкана водою• 04 декабря в 23:55
Ответ для18 мнеУЖЕ
понимаете, автор, обучение в Украине- ноль. вы сами это видели. А хотелось бы детям дальше дать знания, выучить и вот это все. думаете, колледжи, вузы лучше? тут звиздец просто.
Подумайте про ребенка, а нужно ли ему вернуться в харьков?
Каляка маляка• 04 декабря в 23:55
Ответ для18 мнеУЖЕ
так він в Україні був кращий
А в школу дитина ходить? Чи є в школі якісь плюси, щоб покращити емоційний стан? Чи нема до кого звернутися по допомогу там, на місці? На жаль, такий стан важкий проходить більшість підлітків, а то й всі, хто опинився в такій ситуації. Треба час плюс не завадить і допомога.
Эта_Шикарна)• 04 декабря в 23:55
Ответ для18 мнеУЖЕ
По-перше, якщо не брати до розгляду емоційний стан, то немає де готувати. По-друге - все ж таки важкий емоційний стан.
Вы готовы сидеть без тепла и света с ребенком?
18 мнеУЖЕ
• 04 декабря в 23:56
Ответ дляЗабризкана водою
Почему ноль? Я очень довольна лицеем, в котором ребенок учился с 2023 по 2025 гг. на смешанной форме, а потом оффлайн.
Каляка маляка• 04 декабря в 23:58
Ответ для18 мнеУЖЕ
А чи можна, як варіант, купити мультиварку та щось готувати в кімнаті? Для дитини? Чи є там хтось з наших з дітьми - як вони викручуються з харчуванням?
Забризкана водою• 04 декабря в 23:58
Ответ для18 мнеУЖЕ
ну если офлайн, то должно быть все норм, но в Харькове пишут про отсутствие в принципе нормального обучения.
Смотрите сами. то, что я вижу- очень покачнулось и фактически рухнуло это вот все. и педагоги кто мог сдымил, набрали тех, кому интересна бронь, но не дети
Дівчина заглядєніє• 04 декабря в 23:58
Ответ для18 мнеУЖЕ
Якщо ви онлайн працюєте, то можна у невеликому містечку оселитися,де недорога аренда, тільки щоб ракети і шахеди не летіли.
Чумачечая Весна• 04 декабря в 23:59
Ответ для18 мнеУЖЕ
Мої знайомі в Фінляндії всі живуть в хороших квартирах
Їх не так багато, але 4 сімʼї так
Каляка маляка• 04 декабря в 23:59
Автор, як у вас з місцевою школою? Чи ходить дитина у фінську школу? Як там дитині?
Чумачечая Весна• вчера в 00:00
Ответ для18 мнеУЖЕ
Центр то тимчасово
Ви читали хоть інфо ?
18 мнеУЖЕ
• вчера в 00:00
Ответ дляКаляка маляка
Ні, заборонено. Їм виплати є, бо немає роботи. І швидше розподіляють. А в нас щось зависло.
Чумачечая Весна• вчера в 00:00
Ответ для18 мнеУЖЕ
Щось ви не те їм наговорили
Каляка маляка• вчера в 00:01
Ответ дляЧумачечая Весна
Їх не так багато, але 4 сімʼї так
Можливо, вони в першу хвилю виїздили. Автор пише, що півроку тому виїхала. Це рахуйте весна 2025, то певно вже і скоротили те поселення в хороші місця.
18 мнеУЖЕ
• вчера в 00:01
Ответ дляЧумачечая Весна
Їх не так багато, але 4 сімʼї так
Це напевно вони там давно. Зараз багато чого змінилося.
18 мнеУЖЕ
• вчера в 00:01
Ответ дляКаляка маляка
Ні, ще не ходить, треба чекати розселення, а його немає.
Дівчина заглядєніє• вчера в 00:01
Ответ дляЗабризкана водою
Лучше не надо. Свет, воду отключают. Это помимо шахедов и кабов.
Чумачечая Весна• вчера в 00:01
Ответ дляКаляка маляка
В абсолютно різний час
Але центр - то як табір, у всіх тимчасово
18 мнеУЖЕ
• вчера в 00:01
Ответ дляЧумачечая Весна
Центр то тимчасово
Ви читали хоть інфо ?
Читала, звичайно. І сподівалася, що так і буде. Але немає.
Не гавкаю- но охраняю• вчера в 00:01
Автор, а разве по евидновленню вам окна и трубу не восстановят? Вы с Салтовки, наверное. Очень многим окна новые вставили.
Я так понимаю, вы из Харькова уехали в начале войны?