18 мнеУЖЕ• Изменено вчера в 23:43
Як ви поверталися додому? Ситуація, потрібні практичні поради
Вибито скло, заклеєно, частково на балконі вибиті.
Немає води в квартирі - бо труба луснула після одного з прильотів, і взагалі 3,5 роки ніхто не жив. Треба також міняти холодильник, тому що, його кинули тоді у 2022 і там з ним все погано. Як технічно все це зробити? Як ви поверталися - спочатку на оренду? Якщо не все добре було? Взагалі треба ремонт. Все викинути, бо дитина вже виросла з речей, меблів.
Поросенка• сегодня в 00:02
Відповім суто по питанню, а там вам вирішувати. Якщо нема змоги дистанційно найняти клінінг, мужа на час, то зняти квартиру на не довгий період, максимум місяць і вирішити всі питання в квартирі, але не ремонт. поживете, побачите шо і куда, а потім ремонт
Забризкана водою• сегодня в 00:02
Ответ дляДівчина заглядєніє
Лучше не надо. Свет, воду отключают. Это помимо шахедов и кабов.
и это тоже, отключения плотно вошли в жизнь. кстати, и автору подумать- приедет она в маленький городишко, работа онлайн- света нет.. все.
Дівчина заглядєніє• сегодня в 00:02
Ответ для18 мнеУЖЕ
Зараз ніякой школи, тільки так звана сімейна форма (в школі, де він навчався як ВПО)
Тобто спілкування взагалі ні з дітьми, ні з учителями нема? Це погано...
Чумачечая Весна• сегодня в 00:03
Ответ для18 мнеУЖЕ
Читала, звичайно. І сподівалася, що так і буде. Але немає.
Ну в центрі ви НЕ будете жити постійно
Це до прийому
Тому, вибачте, не вірю вам
Або ви не знаєте інфо або щось не те робите
Це до прийому
Тому, вибачте, не вірю вам
18 мнеУЖЕ
• сегодня в 00:03
Ответ дляКаляка маляка
Можливо, вони в першу хвилю виїздили. Автор пише, що півроку тому виїхала. Це рахуйте весна 2025, то певно вже і скоротили те поселення в хороші місця.
Так, зараз селять по гуртожитках, центрах по типу лікарень, але хоча б із кухнею було. Є такі центри, де харчування і тоді, якщо не підходить, то дуже важко, я сама вєе не можу на цю їжу дивитися, але що робити(
Чумачечая Весна• сегодня в 00:03
Ответ дляДівчина заглядєніє
Вона ще типу в таборі
Не розселена
Стильна штучка• сегодня в 00:03
Ответ дляЭта_Шикарна)
Вы готовы сидеть без тепла и света с ребенком?
В Харькове не отключают ни свет, ни тепло.
Каляка маляка• сегодня в 00:03
Ответ для18 мнеУЖЕ
Ні, заборонено. Їм виплати є, бо немає роботи. І швидше розподіляють. А в нас щось зависло.
А «зони» для приготування нема? Там, де чай, кава? Можливо, там є розетка, де можна мультиварку поставити. Чи реально звернутися до педіатра, щоб написав довідку, що дитині потрібне особливе харчування, що мама зможе готувати, і показати у вашому центрі, щоб дозволили мультиварку?
Мелочунь• сегодня в 00:03
Благодійний фонд «Безпечні люди» | Безоплатна психологічна допомога українцям
Запишіться. Поговоріть. То треба добре подумати.
Хоча мені зараз і штучний інтелект як такий середній психолог справляється як щось турбує...) але та відчуваю важкий період.
Дівчина заглядєніє• сегодня в 00:04
Ответ дляРаспутница
Якщо у мене була б робота онлайн я б і з Києва поїхала на захід кудись, не те, що з Харкова. Автор, ну куди ви зібрались? Знімайте щось дешеве, общягу якусь в Ужгороді, але Харків....
Нема вже общаг в Ужгороді давно. Але однокімнатну за 8 тис можна знайти.
18 мнеУЖЕ
• сегодня в 00:04
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Автор, а разве по евидновленню вам окна и трубу не восстановят? Вы с Салтовки, наверное. Очень многим окна новые вставили.
Я так понимаю, вы из Харькова уехали в начале войны?
Да, в самом начале, не Салтовка, ПП.
18 мнеУЖЕ
• сегодня в 00:05
Ответ дляДівчина заглядєніє
Знаю, погано. 7 клас, все мимо.
Дівчина заглядєніє• сегодня в 00:05
Ответ дляМелочунь
Знайома недавно сама з двома дітьми поїхала в Швейцарію. Без знайомих на місці і з базовим інглішом. Довольна як слон.
Може ще десь чухнете?
На віллу поселили прямо з потяга?
Чумачечая Весна• сегодня в 00:05
Ответ для18 мнеУЖЕ
То вас ще не розселили
Про їжу, ну готуйте самі, спілкуйтесь в групах
Там все знають. Як готувати
Без світла ви як будете то робити, якшо з умовами не можете ?
Там все знають. Як готувати
Эта_Шикарна)• сегодня в 00:05
Ответ дляСтильна штучка
и не бомбят, правда?
Стильна штучка• сегодня в 00:05
Ответ дляДівчина заглядєніє
В Харькове после прилетов по энергосистеме скакало напряжение - это да, падало до 140. Воды не было сутки, восстановили быстро. Планово не отключают ни свет, ни воду.
18 мнеУЖЕ
• сегодня в 00:05
Ответ дляЧумачечая Весна
Ну в центрі ви НЕ будете жити постійно
Це до прийому
Тому, вибачте, не вірю вам
Це до прийому
Тому, вибачте, не вірю вам
Що саме не те? Що вказала свій дохід? Центр - це на рік, до Кела
Мелочунь• сегодня в 00:06
Ответ дляДівчина заглядєніє
На віллу поселили прямо з потяга?
Ні. Десь два місяці чекала на свою квартиру.
18 мнеУЖЕ
• сегодня в 00:06
Ответ дляКаляка маляка
Їдальня - чай, кава, чайник такм є.
Чумачечая Весна• сегодня в 00:06
Ответ для18 мнеУЖЕ
Їдальня - чай, кава, чайник такм є.
Автор, там є плита
Подивіться просто
Стильна штучка• сегодня в 00:07
Ответ дляЭта_Шикарна)
и не бомбят, правда?
Ну для нехарьковчан мой город с начала войны кажется чем-то жутким.
Мелочунь• сегодня в 00:07
Ответ для18 мнеУЖЕ
Їдальня - чай, кава, чайник такм є.
Пам´ятаю, я в мікрохвильовці все готувала перші два тижні.
18 мнеУЖЕ
• сегодня в 00:07
Ответ дляЧумачечая Весна
То вас ще не розселили
Там все знають. Як готувати
Якими умовами? В мене газ в дома, на оренді в сусідньому місті також бува газ, а тут одна кімнатка - немає умов.
Чумачечая Весна• сегодня в 00:08
Ответ для18 мнеУЖЕ
Ніхто не жив в центрі рік
Про дохід, то ви вказали як є
Яку допомогу ви ще хочете ?
Про дохід, то ви вказали як є
Яку допомогу ви ще хочете ?
Чумачечая Весна• сегодня в 00:08
Ответ для18 мнеУЖЕ
Там є кухня з плитами
Ну не розводьте людей
Дівчина заглядєніє• сегодня в 00:08
Ответ дляЗабризкана водою
ну если офлайн, то должно быть все норм, но в Харькове пишут про отсутствие в принципе нормального обучения.
Смотрите сами. то, что я вижу- очень покачнулось и фактически рухнуло это вот все. и педагоги кто мог сдымил, набрали тех, кому интересна бронь, но не дети
Бронь очень ограниченно возможна. У моего сына только один учитель в классе такой - историк.
Мелочунь• сегодня в 00:08
Ответ для18 мнеУЖЕ
Але вас розселять.... Чи ні?
Це ж тимчасово я думаю.
Каляка маляка• сегодня в 00:08
Ответ для18 мнеУЖЕ
Ні, ще не ходить, треба чекати розселення, а його немає.
Так ви написали вище, що розселення не планується. Як же школа? Можливо, ви до когось ще зверніться, що дитині треба ходити до школи. Писали, що у Фінляндії достойні школи. Можливо, там трохи зміниться стан дитини на кращий. Чи є у вас в центрі якийсь керівник, що відповідає за освіту? До кого можна звернутися? Можливо, дійсно, ваші документи загубилися. Як варіант, чи є у вас школа поблизу? Не пробували туди піти й поговорити щодо наявності місць та описати вашу ситуацію? Чи знайти імейл школи і написати їм листа (через перекладач, і описати ситуацію, що є дитина, якій треба школа, що проблеми з житлом невідомо коли вирішаться, а в школу треба, можливо, в них є місця чи що вони порекомендують)?
18 мнеУЖЕ
• сегодня в 00:08
Ответ дляЧумачечая Весна
Ніхто не жив в центрі рік
Про дохід, то ви вказали як є
Яку допомогу ви ще хочете ?
Про дохід, то ви вказали як є
Яку допомогу ви ще хочете ?
Ніякої не треба.
Центри приймальні до Кела. Не транзитні, а іншого типу.