Деловитая• 2 часа назад
Де пошукати компанію в автобусний тур?
Хочу у січні автобусним туром до Барселони. Але компанії немає( де можна пошукати сусідку-туристку? Мені +- 40))
Летала_НаМетле• 1 час назад
А тур вже обрали?) Я теж такого віку, почитаю, що порадять, теж не має компанії
Деловитая
• 1 час назад
Ответ дляЛетала_НаМетле
дивлюсь , мені головне більше днів у Барселоні. Бажано без нічних переїздів, але не критично.
Болтушка Му• 1 час назад
Там всегда есть одиночки, там и познакомитесь для компании А если для удешевления тура, то мне в турагентство сами подобрали соседку на подселение.
Деловитая
• 1 час назад
Ответ дляБолтушка Му
це зрозуміло. А може хтось захоче зі мною?)
Всех анонимов аноним• 1 час назад
сама ездила , познакомилась в автобусе , нас даже посадили вместе , девушка была тоже одна .
Думаю мне повезло , больше никого не было , чтобы был в поездке один .
Повелитель бітка• 1 час назад
Ответ дляДеловитая
а почему в январе хотите в барсу?