Я только спросить..• Изменено 1 час назад

Гардасил 9, офіційна ціна

Хочу вакцинувати доньку 15 років Гардасил 9. В державній лікарні у Києві мені запропонували її за 6500 грн, одразу ж добавивши, ’якщо вам не підходить, йдіть в частну клініку’. Ціна вакцини в аптеці 5000-5300 грн. Принести свою з дотриманням умов, не можна (чому? бо так). Я вже обдзвонила кучу телефонів, і Хелсі, і Департамент міста, і Департамент району, ніхто не знає, яка офіційна вартість, хто відповідальний, відправляють далі.
Питання, чи дійсно місто/район/лікарня закуповує вакцину з такою націнкою? Чи це тільки в нашій лікарні? І чи можуть мені офіційно відмовити в вакцинації своєю, придбаною в аптеці, вакциною?
iroman• 57 минут назад
Я приносила в этом году свою церварикс - проблем не было.
автор Я только спросить.. • 57 минут назад
Ответ дляiroman
Можно узнать, какой у Вас район Киева?
Kristal2013• 56 минут назад
Відмовити можуть. В нашій відмовляли типа: в є доказ, як ви її транспортували від аптеки до нас? Немає, тому або наша, або приватна.
Повинні дати чек для сплати в касу лікарні.
iroman• 55 минут назад
Ответ дляЯ только спросить..
Можно узнать, какой у Вас район Киева?
Я не в Киеве. Просто к тому, что вообще можно приносить свою вакцину, но если они очень хотят продать именно свою - тут может возникнуть проблема.
автор Я только спросить.. • 54 минуты назад
Ответ дляiroman
Я не против купить у них, меньше проблем, но не с наценкой в 1500 тыщи, при том, что ее нужно поставить трижды, а это уже 4500 переплата, ощутимо для меня (
Джемма• 54 минуты назад
А ваш ребенок под программу не попадает уже, из-за возраста?
iroman• 53 минуты назад
Ответ дляДжемма
в 15 лет уже ж не попадают
iroman• 52 минуты назад
Ответ дляЯ только спросить..
Понимаю, потому и выбрала церварикс.
Джемма• 52 минуты назад
Ответ дляiroman
в 15 лет уже ж не попадают
Интересно было. Я вакцинировала в Польше, сына в 15 тоже не попал на Гардасил - Цервариксом... А дочь попала под вакцинацию Гардасил 9...
Веточка сакуры67• 52 минуты назад
Поликлиника дает термобокс, аптека печатает сертификат, я так покупала другую вакцину, когда меня не устраивала та, что есть в поликлинике. Почему эту так нельзя ? По цене: буду покупать в аптеке за границей - 116 евро
автор Я только спросить.. • 51 минуту назад
Ответ дляДжемма
Да, мы стоим в очереди, до конца этого года можно было попасть, если были остатки. Детям до 14 лет нужно 2 дозы, старшим 3, поэтому им легче вакцинировать меньших, больше покроют. С 2026 бесплатно девочкам с 12 до 13 лет, внесено в офиц календарь прививок
iroman• 51 минуту назад
Ответ дляДжемма
В Украине такого нет, к сожалению.
Джемма• 50 минут назад
Ответ дляЯ только спросить..
Да, я сына 15 лет вакцинировала трижды Церварикс, а дочь 2 раза Гардасил (до 14)
автор Я только спросить.. • 49 минут назад
Ответ дляВеточка сакуры67
Говорят, что каждая клиника имеет право разрешить или отказать в приеме своей, наша решила отказаться
Asorti• 47 минут назад
6500 це хороша ціна саме на Гардасил 9. Я по 7900 роблю в приватній клініці. Вже двічі зробила. І ще 300 грн огляд перед прививкою.
anta_res• 41 минуту назад
Це вже у них бізнес. В нашій амбулаторії головне, щоб не пізніше 2 годин від купівлі і з чеком та в боксі. Тільки 80 грн за інʼєкцію доплата по прайсу. Буквально на днях перепитувала.
автор Я только спросить.. • 40 минут назад
Ответ дляAsorti
В приватних зрозуміло, але в державній є офіційні закупівлі, не може бути такої націнки. Повинен бути, мабуть, тендер, якісь ліміти, дозволена націнка. А так виходить як яйця по 30 грн штука для війська, що хочу, тей ворочу(
автор Я только спросить.. • 39 минут назад
Ответ дляanta_res
Це стосовно будь-якої вакцини?
Джемма• 39 минут назад
Ответ дляЯ только спросить..
Так завжди було. І є, нажаль