младокошкина• Изменено 05 декабря 2025
Ви їсте регулярно горіхи?
Які?
пьЯНА• 05 декабря 2025
Ответ дляМожу брикнути
Було колись, як після вжавання істівних каштанів дівчинка померла.
тоже не видела
каштаны не люблю
но в семье есть лбители, даже сейчас иногда в сезон им покупаю
каштаны не люблю
Люблю_смаколики• 05 декабря 2025
Ответ дляМожу брикнути
Як вам важко жити
По себе не судите.
Мне без орехов совершенно нормально)
Пишу з калідору• 05 декабря 2025
Постоянно. Либо микс покупаю, либо сама миксую. У нас на кухне стоит вазочка с орехами на видном месте и все потихоньку подъедают орехи ))
ЗдесяЯ• 05 декабря 2025
в мене свої дерева волоських горіхів. тож я сама б’ю. смажу . нічого не мию ( насіння наприклад, мию).
оріхи після того як попадали, я збираю, дочищаю і сушу. іноді після дощу мити доводиться і сушити.
так само і з арахісом. виріс на городі, зібрали, посушили. чистемо, смажимо для їжі. не миємо.
Як ухурделю• 05 декабря 2025
Ответ дляМожу брикнути
Арахіс не горіх)
Ну с точки зрения ботаники желудь истинный орех) Так шо..)
Можу брикнути• 05 декабря 2025
Ответ дляЯк ухурделю
А арахіс ні
він під землею росте.