младокошкина• Изменено вчера в 14:14
Ви їсте регулярно горіхи?
Які?
пьЯНА• вчера в 14:32
Ответ дляМожу брикнути
Було колись, як після вжавання істівних каштанів дівчинка померла.
тоже не видела
каштаны не люблю
но в семье есть лбители, даже сейчас иногда в сезон им покупаю
каштаны не люблю
Люблю_смаколики• вчера в 14:32
Ответ дляМожу брикнути
Як вам важко жити
По себе не судите.
Мне без орехов совершенно нормально)
Пишу з калідору• вчера в 14:33
Постоянно. Либо микс покупаю, либо сама миксую. У нас на кухне стоит вазочка с орехами на видном месте и все потихоньку подъедают орехи ))
ЗдесяЯ• вчера в 14:33
в мене свої дерева волоських горіхів. тож я сама б’ю. смажу . нічого не мию ( насіння наприклад, мию).
оріхи після того як попадали, я збираю, дочищаю і сушу. іноді після дощу мити доводиться і сушити.
так само і з арахісом. виріс на городі, зібрали, посушили. чистемо, смажимо для їжі. не миємо.
Як ухурделю• вчера в 14:51
Ответ дляМожу брикнути
Арахіс не горіх)
Ну с точки зрения ботаники желудь истинный орех) Так шо..)
Можу брикнути• вчера в 15:19
Ответ дляЯк ухурделю
А арахіс ні
він під землею росте.