Балаболка• вчера в 20:31
Скільки штук Кіндер Джой покладете дитині під подушку?
Наздогнав і нас цей тренд з Кіндер Джой Stranger Things. Дитина просила багато кіндерів і можна без інших солодощів.
Тихомандражная• вчера в 20:36
Хотіла купити сьогодні як доповнення до подарунку.
Немає. Розібрали.
Але відверто ми цих Кіндер Джой ще місяць назад і наїлись і награлись
Немає. Розібрали.
Булку Дай• вчера в 20:37
Я щось пропустила. А подарунок вже придбано.
Буде Кіндер, але простий набір.
А, от, на Різдво буде ноут. Так що всі інші подарунки на ці свята - будуть побюджетніше.
Буде Кіндер, але простий набір.
Смурфик• вчера в 20:40
Жодного. Мій син пастилу равлика Боба любить. Її і поставлю. Купила різних смаків 7 упаковок.
Фляшунька• вчера в 20:47
Нуль, самі кіндери несмачні, серіал ніхто в нашій родині не дивився і не збирається.
Фляшунька• вчера в 20:49
Ответ дляБойова
Мои дети не в курсе этого тренда)))
І мої, або в курсі, але він їм нецікавий
Леди_в_ночи• вчера в 20:52
Автор я с Вами, сын тащится от сериала. Я с ног сбилась когда искала именно эту серию, а нигде уже не было. И вот только сегодня повезло. Купила 6 штук
Где тут 0?• вчера в 20:52
Купила великий кіндер за 3 євро і набір з 3-х шт joy “stranger things” за 3 євро ( на цьому тижні на них знижка у Lidl).
Дитина фанат зараз цього серіалу.
Женщинас• вчера в 20:54
Ответ дляБойова
Мои дети не в курсе этого тренда)))
Удалено администрацией...
Жена аллигатора• вчера в 20:54
Там стремные игрушки, в хеппи силах симпатичнее, хотя тоже не очень, лучше бы серию с бтс продолжили
Смурфик• вчера в 20:56
Ответ дляЖенщинас
Удалено администрацией...
Жесть так дітей називати. Та і людей в принципі
Ангел-предохранитель• вчера в 21:01
А будет в этом году коллекция Гарри Поттер? В прошлом году собрала практически всех и их сняли с продажи
Ластовиння• вчера в 21:05
Ответ дляЖена аллигатора
Так и сериал стремный. Но в этом и суть.