Тролю як можу• 06 декабря в 01:09
Хтось летів останнім часом з аеропорта Варшава Шопен?
Буду летіти віз еіром чи перевіряли у вас розмір ручного багажу??? Знаю, що це як пощастить, переживаю за 3 см в ширину..чи впихну
Chaterbox• 06 декабря в 01:48
Цього року тричі літала ними. Всі рази вибірково проганяли людей з черги під гейтом через їх контрольну коробку.
Папина дочка• 06 декабря в 07:55
Перевіряли. Деякі перепаковували, викидали речі
м´який рюкзак-сумку легше впихнути і рамку, аніж жорстку валізу
Редисочка• 06 декабря в 18:00
На початку листопада, не перевіряли, бо візуально видно що під розміри Wizzair, але одну дівчину вже при перевірці на посадку попросили вставити в рамку і оплатити. Але там реально великий рюкзак, не пару сантиметрів зайвих