Я матуся, мені можно• 06 декабря в 15:12

У вас теж буває, що хочеться вимкнути голову, але думки все одно не зупиняються?

Однозначная• 06 декабря в 15:14
Особенно когда засыпать нужно
Кудесница_с_пургеном• 06 декабря в 15:15
У меня бессонница из-за таких мыслей, засыпаю к 7 утра(
Оце фіфа• 06 декабря в 15:16
Румінація.
Мій вихід-записувати думки.
В щоденник.
ЯкаКраля• 06 декабря в 15:17
Да ,это жесть.
Чу Ча• 06 декабря в 15:22
Как-то так

бифидобактерияЖоржик• 06 декабря в 15:23
Так, тривожність
Тепличная• 06 декабря в 15:24
автор, щоб переключитись на позитив - цікавий серіал

коли лягаєте спати і думки одна за одною- як хмари одна за одною- то ідеально ввімкнути лекцію на вашу улюблену тему - і слухати уважно кожне слово і смисл через 20 хв заснете
текст повинен читатися спокійно і монотоннно
Ластоноша• 06 декабря в 15:26
Цілодобово
Іноді потрібно прийняти рішення, знаю, що треба перестати з думками. На ранок в голові є рішення.
Навіть алкоголь не допомагає вимкнути думки - голова світла, мислить, як завжди, що кому казала - розумію, пам´ятаю.
Ластоноша• 06 декабря в 15:27
Ответ дляТепличная

Тут проблема більше не заснути, проблема не прокидатись вночі, особливо під ранок, від думок, які в голові, як ті бджоли 😔
Нічна ненажера• 06 декабря в 15:28
Ответ дляЛастоноша
О , у мене так само, що можно зробити?
БоВжеВільна• 06 декабря в 15:32
ОКР
Ластоноша• 06 декабря в 15:32
Ответ дляНічна ненажера
О , у мене так само, що можно зробити?
Ну, рішення доволі просте - перестати хвилюватись. А от як це зробити - хз
Я пробувала пити снодійні навіть, бо прокрутившись півночі, прокидаєшся, як зомбі, але навіть зі снодійними під ранок прокидаюсь і не сплю хоча б годинку. А снодійні продовжують діяти десь до години 12. І тут почуваєшся як зомбі, а ще гальмуєш і очі злипаються. Тому краще вже без них.