Ворую вкусняшки• 06 декабря в 16:32

Чи є в когось такий досвід, що запеклий квартирний чоловік (29 років), одружені

недавно змінив свою думку, і з часом захотів переїхати в село недалеко від міста, хоча навичок поки не дуже та й бажання також? чи це вже діагноз і потрібно змиритись? всім дякую, хто поділиться досвідом та історіями з життя
So_so• 06 декабря в 16:33
Жить в квартире это диагноз? Или что имеете ввиду?
Впораюсь зі всим• 06 декабря в 16:33
А як він «захотів переїхати» без бажання?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 06 декабря в 16:34
все у вас нормально. вы хотите тишины и покоя . иметь домик с участком- залог продовольственной безопасности. это мировая тенденция.
Впораюсь зі всим• 06 декабря в 16:36
Так часто думають люди, що не мали досвіду дачі або рідних в селі. Романтизують обставини. Думають, як в фільмах буде.
энциклопУдия• 06 декабря в 16:42
Ответ дляВпораюсь зі всим
З чого б це, я виросла приватному будинку, в маленькому пгт в 90 у нас туалет був на вулиці і колодязь, зараз живу в квартирі і придивляюсь собі сучасний квартиру в 30 км зоні Києва, в чому романтика? Багато моїх подруг мають квартири і заміськи будинки багато років, абсолютно не бачу проблем, окрім бажань
автор Ворую вкусняшки • 06 декабря в 16:48
Ответ дляSo_so
маю на увазі, що думку свою ніколи не змінить. Звісно, що і в квартирі жити це нормально
автор Ворую вкусняшки • 06 декабря в 16:49
Ответ дляВпораюсь зі всим
поки що не захотів, хочу тільки я ))
ВільнаНазавжди• 06 декабря в 16:50
Буває, але точно не через те, що жінка мізки за село виїдає.
ВільнаНазавжди• 06 декабря в 16:50
Ответ дляВорую вкусняшки
поки що не захотів, хочу тільки я ))
Не розраховуйте.
Впораюсь зі всим• 06 декабря в 16:51
Ответ дляВорую вкусняшки
поки що не захотів, хочу тільки я ))
А ви чому хочете? Які у вас вагомі аргумени? Порівняйте їх з його аргументами проти.
Дайте подуться• 06 декабря в 16:51
проработайте формулировку мыслей, у вас с этим печалька, особенно заглавие топика... мало кто понял, о чем вы спрашиваете
So_so• 06 декабря в 16:52
Ответ дляВорую вкусняшки
Маловероятно, хоть в жизни всё бывает. Жизнь в селе для совсем бедных или людей с доходом выше среднего и ещё выше (хороший современный дом, 2 машины, человек, который ухаживает за участком, клининг, помыть окна итд).
Чорт і Шо• 06 декабря в 16:53
Мій чоловік до 30р казав, що ніколи в житті не буде ні дачі, ні села. Бо його все дитинство кожні вихідні тягали ’на дачу’: садити, полоти, поливати. Ніколи не було ніякого відпочинку. Я його запевняла, що у нас так не буде. У нас буде газон і шашлики).
Через 10р я його вже торможу, бо оці городи /гектари мені не потрібні. А йому усе мало. Треба 200 кущів помідорів! Бо воно ж усе різне. Хочу в зелені, і жовті, і рожеві, і великі, і маленькі. Аааааа. Перец, капуста, огірки,морква, буряк, кабачки, гарбузи, сонях, цибуля тощо. Ото все ділянками! Бо так само купа ж сортів. Усе хочу. Про картоплю мовчу.
Благо, то все у нас автоматизоване. Але все рівно треба догляд.
Та просто газон покосити займає купу часу. А ще ж дерева, кущі, озеро.
автор Ворую вкусняшки • 06 декабря в 16:54
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
та питання в тому чи дозріє він до цього колись?
автор Ворую вкусняшки • 06 декабря в 16:56
Ответ дляВпораюсь зі всим
не мій випадок, виросла в селі, що постійно купа роботи кожен божий день в курсі, а в квартирі мені якось затісно чи що....не можу звикнути
Банка з медом• 06 декабря в 17:17
Ответ дляВорую вкусняшки
А варіант самій їздити на дачу, без чоловіка, не розглядали? Може згодом і він зацікавиться, коли зрозуміє, що можна не впахувати, бо треба, а насолоджуватись.
Sgreen• 06 декабря в 18:12
Приватний будинок та земля довкола нього це ваша територія. І це дає якесь відчуття сталості. Звичайно що це і багато роботи і фінансових вкладень, але моральна складова, особисто для мене, дуже суттєва. Я живу в приватному будинку, то мінусів для мене немає.
автор Ворую вкусняшки • 06 декабря в 19:42
Ответ дляSgreen
Повністю погоджуюся. Залишилося залучити чоловіка до прекрасного))
Sgreen• вчера в 11:01
Ответ дляВорую вкусняшки
Хай у вашої родини все виходить заплановане! І щастя у власному будиночку)
автор Ворую вкусняшки • вчера в 11:16
Ответ дляSgreen
Дякую, і Вам всього доброго)