Виправлялочка• 31 октября в 14:26

Пластир Евра, ваші відгуки?

Вагітність більше не плануємо, гінеколог радить як контрацептив пластир Евра.
З таблетками не хочу починати, часто у відрядженнях, банально можу забути.
З презервативами не подобаються відчуття.

Суть питання, хто користується вже деякий час. Ви стикалися з побічними діями?
В інструкції прям простинь написана побічних дій.

Якщо що я свідома доросла жінка, розумвю що і парацетамол має побічку
Не виправдовуюсь• 31 октября в 14:29
Автор есть кто беременел со спиралью)) в вы на такое ведетесь, одно интересно почему мужчина себе ничего не делает, а женщины себя унижают ( пробуйте
Не виправдовуюсь• 31 октября в 14:30
Это гармон
автор Виправлялочка • 31 октября в 14:33
Ответ дляНе виправдовуюсь
Вазектомію у нашому містечку не роблять. Якщо Ви про неї.
Презервативи не подобається саме мені.
Зілля до весілля• 31 октября в 14:34
Ответ дляНе виправдовуюсь
О, почалось 🤦‍♀️ банально, для чоловіків єдиний метод окрім гандонів це вазектомія. Ваш чоловік в якому віці зробив вазектомію?
автор Виправлялочка • 31 октября в 14:34
Ответ дляНе виправдовуюсь
Это гармон
Дякую, знаю. І таблетки також, і мірена.
Зілля до весілля• 31 октября в 14:35
Ответ дляНе виправдовуюсь
Это гармон
Від слова гАрмонь?
Зілля до весілля• 31 октября в 14:43
Авторе, скажу вам як лікар. Сам по собі метод у вигляді пластиру цілком прийнятний. Має як переваги так і недоліки. Перевага - зміна раз на 7 днів на відміну від щоденного прийому таблеток, та менше навантаження на ШКТ, але це відносно, тому що трансформація активних речовин все одно йде в печінці. З недоліків - він іноді відклеюється, тому не раджу клеїти на сідницю, краще плече. Крім того він брудниться, по краях на нього налітає ворс від одягу. І головний недолік, що у деяких пацієнток на пластирі стають біль рясні та тривалі місячні. На таблетках навпаки місячні скорочуються.
Є ще варіант вагінальне кільце Новарінг, але воно часто пропадає з продажу. Воно вводиться в піхву на 21 день, потім 7 днів перерви і знову вводиться нове кільце.
Якщо казати про побічні ефекти, безпеку, протипоказання, то всі 3 методи цілком однакові

На мій погляд вам є сенс обговорити з лікарем варіант встановлення Мірени - зручно, надійно і доволі дешево. Або спитайте про Джайдес
автор Виправлялочка • 31 октября в 14:49
Ответ дляЗілля до весілля

Дякую за професійну відповідь!
За новаринг лікар сказала, та оце є де купити/нема де купити не хочу.
Спробую пластирь, лікарка знає мене 15 років. Протипоказання відсутні.
Мірена можливо з часом дозрію, і думка що у матці щось постійно є мене не будоражитиме.