Захекалася читать• 06 декабря 2025
Графики на ясно на завтра не обновлены, они во сколько, в час ночи обновят?..
🤬
Совбез• 06 декабря 2025
Ответ дляМиллениалка
У вас 260,а у нас 160.
С таким напряжением холодильник крякнет самый первый, который всегда в розетке
Напланетянка• 06 декабря 2025
Ответ дляМиллениалка
Истинно по украински это когда все украинцы равны,но некоторые равнее.А не вот это ваше про сусіда.
Ну в когось чоловік на фронті , а ваш де ?
Хтось з початку війни в полоні , а хтось в Буковелі .
Так можна до безкінечності продовжувати і справедливості шукати .
Миллениалка• 06 декабря 2025
Ответ дляСонечко
Ну якщо вчора був обстріл Києва і області і ми всі знову повертаємося до сумних графіків, то що, в ’Тернополі’ відключити , щоб знали як воно нам тут, чи як ви пропонуєте ? Це ж не просто так клоц і світло в хаті, а тому що є якась мережа, генерація, когось кудись можуть підключити-заживити, а когось і нікуди вже.
А мою область вообще не обстреливали в этот раз, всё транзитом прошло,но графики как в Киеве, который обстреливали.При этом АЭС на территории имеется.Так что не надо ля ля про підключити заживити.
Сонечко• 06 декабря 2025
Ответ дляМиллениалка
Ну і які ваші дії ? Ви щось можете зробити, окрім поговорити на форумі ? У мене через 10 хвилин відключають і на сьогодні все, світло було досить небагато. Надіюсь моя пралка встигне.
Миллениалка• 06 декабря 2025
Ответ дляНапланетянка
В любом обществе будет запрос на справедливость и в отношении фронта,плена, Буковеля, света и всего остального.И потому что этот запрос не удовлетворён и творится этот трындец в стране на грани её распада.
Миллениалка• 06 декабря 2025
Ответ дляСонечко
Ну порадуйтесь за тех,кому не отключают.Что ещё делать?
ГейТуда• 06 декабря 2025
Ответ дляТоскующая
Графики для Киева уже есть и там 3.14 здец
лучше б я не видела этот график.... Свет будет днем аж 2,5 часа... Выходной
На привозе• 06 декабря 2025
А що таке, ми ж все майже позбивали,з 700 дронів і ракет купу. Як так нййй шо ж коїться , все збиваєм , а оно як
КрестьянинДиор• 06 декабря 2025
Ответ дляНе пириживай
❗️Україні потрібно максимально відтягувати мирні домовленості і покращувати позиції, — нардеп Костенко
Україна Online
Яким чином?
Куда вже краще?
Твоя космішна• 06 декабря 2025
Ответ дляНа привозе
Ну ванек написал, что почти никуда основательно не попали. Но, непонятно что за прилеты тогда были и горело почти везде
Твоя космішна• 06 декабря 2025
Ответ дляГейТуда
Киев ?
Твоя космішна• 06 декабря 2025
Ответ дляГейТуда
ага
У нас чуть больше, но в дневное время да, два часа
А так, 16 без света
Но, они бывают меняют и включают позже, а отключают аварийно
Потому в жизненный день точно толком без света
А так, 16 без света
ПодругаМужа• 06 декабря 2025
Ответ дляНе пириживай
Україна Online
Он идиот
БоВжеВільна• 06 декабря 2025
Ответ дляКарма хамелеона
О ви група 1.1. Я теж чекаю світло
Ні, я 2.2;)
сама себе прекрасная• 06 декабря 2025
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Киеву дали график. Я в 4.1, света будет 4,5 часа за сутки
Графік не за той день. А з 0 до 8 у вас не добовий час?
Твоя космішна• 06 декабря 2025
Ответ дляПодругаМужа
Он идиот
Не идиот
Это политика наших сейчас, наш сейчас едет в Лондон дальше искать поддержку и финансы на войну
сама себе прекрасная• 06 декабря 2025
Ответ дляЕкатерина27
С чего это вдруг?)))) может не нужно было орать о том, что они вернули полностью мощности? А тихонько помалкивать.
З того, що вироблену АЕС енергію передавати нічим. Куди вони його дінуть, в банку поскладають? Тут хоч мовчи, хоч кричи, поки не полагодять передаточні шляхи потужності АЕС будуть знижені
сама себе прекрасная• 06 декабря 2025
Ответ дляТоска в носках
Мой график на завтра.
Група 2.2? У мене таке саме. Дивлюся сеанси в кіно на завтра, мабуть піду на три фільми підряд)
БоВжеВільна• 06 декабря 2025
Ответ дляТоска в носках
Мой график на завтра.
Зможете поснідати і повечеряти:)
Фіфачка• 06 декабря 2025
14 годин без світла, Черкаси. В принципі, нічого дивного, в нас так постійно. Плюс-мінус. Як воно вже дістало.
Пускаю бісики• 06 декабря 2025
в нас взагалі не було обстрілів і практично не буває але завтра 15 год без світла так що не гризіться що захід має саітло
Забризкана водою• 06 декабря 2025
Оь графіки Дніпра та області. А ще опалення зникає разом зі світлом, бо генератори на розподільчих теплопунктах лише для краси(
На привозе• 06 декабря 2025
Ответ дляТвоя космішна
А саме смішніше те що обстріли зранку були , а відключення запланували на завтра, якщо розбомбили то розбомбили то світла б не була , а так) опускають до рівня печерних людей нас просто) на вухах макаран звисає вже зелений до колін в народу
Твоя космішна• 06 декабря 2025
Ответ дляНа привозе
Ну завтра начинают работать производители, офисы, юрики, производители
Я точно знаю работаю с ними
сама себе прекрасная• 06 декабря 2025
Ответ дляТвоя космішна
Я точно знаю работаю с ними
Завтра ж неділя