Всім шампаньського• 07 декабря в 10:08

Крем под глаза с робочим составом. Какой у вас?

Дідова баба• 07 декабря в 10:12
Почитаю, що вам напишуть
В мене все підряд: Vichy, Lancome, Filorga, Estee Lauder+ сироватки.
Всі нормальні, але без супер ефекту.
Під очима ледь-ледь помітна сіточка.
Вона не росте, але і прибрати її не виходить.
Мені майже 39.
Задумуюся про Медік8
Коли мовчу- приємна жінка• 07 декабря в 10:15
На зиму Анна Лотан Гринс или д-р Kadir крем с фитостеролами. Вообще помледнюю ТМ открыла для себя. Кремы рабочие на 100% .мне 44. Поэтому видно что работает а что нет. Сеточку под глазами не заберет ни один крем. А только укреплять кожу уколами -мезотерапия. Проверено. А вот мешочки эти крема убирают супер и не дают появляться новым морщинкам.
На лето у меня Ренью эмульсия с вит С под глаза. Темных мешочков как и не было
Чупа-чупс• 07 декабря в 10:16
Крем вам дасть зволоження легке і приємні відчуття, все) давно купую Clinique. У поєднанні з мезо, поки тримаюсь.
Тушьмушьнюшь• 07 декабря в 10:16
Usolab. Там отличный состав.
Брюльтик• 07 декабря в 10:18
Ответ дляДідова баба
Почитаю, що вам напишуть
Всі нормальні, але без супер ефекту.
Під очима ледь-ледь помітна сіточка.
Мені майже 39.
Задумуюся про Медік8
В мене приблизно так само - ЛяРош, Юцерін, Крістіан Бертон. Всі без супер ефекту але його і не може бути в 45 років. А в 38 в мене ще не було зморшок взагалі, почали появлятися десь в 42-43 роки, разом з сивиною. Може співпало, але враження що війна сильно вплинула
Брюнетка в Мармеладе• 07 декабря в 10:20
melume wonder eye пользуюсь года 2, мне очень нравится
Дідова баба• 07 декабря в 10:24
Ответ дляБрюльтик
Вгорі рекомендують мезо.
Може, з часом і знадобитися.
Поки я роблю у косметолога лише пілінги і ботокс у лоб, то результатом задоволена на всі 100%.
Зараз як раз сезон пілінгів.
Хочу курс з 3 процедур цієї зими.

А у Вас крута генетика, якщо сивина і зморшки почали з´являтися так пізно.
Купа молоді з заломами у 27
Патріотка з дивану• 07 декабря в 10:24
З початком предклімаксу всі кремам неробочі, що не маж, а обличчя отікає. Раніше навіть могла оселедця на ніч наїстися і зранку все ок було.
Дідова баба• 07 декабря в 10:27
Ответ дляПатріотка з дивану
-домашній апарат прибирає таке, але користуватися щодня
- не пити воду перед сном
- біг теж прибирає набряки.
У багатьох таке з 30 років
Єдина Країна• 07 декабря в 10:27
Медик8 ретиналь 3 и жидкие пептиды в черной банке наношу и под глаза, хорошо увлажняет. И dr. Levy швейцарский крем бустер
Патріотка з дивану• 07 декабря в 10:31
Ответ дляДідова баба
- не пити воду перед сном
- біг теж прибирає набряки.
У багатьох таке з 30 років
Біг в 50 це не найкраща ідея,якщо раніше не бігав. Багато не п´ю.На щастя це періодами. Просто помітила, що як тільки починаються припливи, мігрені і всі радості цього періоду, то і в дзеркало не можу на себе дивитися, хоч креми ті ж самі. Але на спорт я забила,тому треба повертати. Крем точно не справиться
Залізний кіготь• 07 декабря в 10:38
Ответ дляПатріотка з дивану
Хирургический климакс в 30, сейчас 52 . Отекала только при смене места проживания . Видимо климат не подходил . Вернулась домой, отёки прекратились . После 22.00 могу чаёк, сок и никаких отёков .
С 30 пользуюсь кремами . Однозначно работают , замедляя процесс . Последние несколько лет Диор и Кларинс . Не только работают, но и визуально уменьшают видимость светоотражающими частицами и лифтинговым эффектом .
Танцепесенная• 07 декабря в 10:42
Ответ дляПатріотка з дивану
Спорт це основа
Патріотка з дивану• 07 декабря в 10:44
Ответ дляЗалізний кіготь
Ничего не могу сказать. У меня начался в 48. И очень начала сдавать, прямо очень резко.
Залізний кіготь• 07 декабря в 10:47
Ответ дляПатріотка з дивану
Ростительные гармоны принимаете ? Препараты красного клевера очень хорошо работают . Только не айхербовские . Я периодически принимаю . Особенно летом хорошо убирают приливы, волосы и ногти тоже лучше становятся .
Патріотка з дивану• 07 декабря в 10:49
Ответ дляЗалізний кіготь
Это очень индивидуально. Мне помогает менопейс и абьюфен. Красный клевер или что-то там в составе очень повышал давление. Пропью и месяца три чувствую себя человеком и кремы работают:))
Не стесняюсь• 07 декабря в 11:01
Мне подходит gigi nutri peptide, я уже неоднократно тут писала) Беру его постоянно уже лет 5, но отеки он не снимает, увлажняет хорошо
Брюльтик• 07 декабря в 11:18
Ответ дляДідова баба
Вгорі рекомендують мезо.
Може, з часом і знадобитися.
Зараз як раз сезон пілінгів.
Хочу курс з 3 процедур цієї зими.

Купа молоді з заломами у 27
Так, моя мама теж довго виглядала значно молодше свого віку. Але всеодно природу не обманути і всі ми з часом починаємо старіти.
Волосся я почала фарбувати в 45 років, до цього часу були поодинокі сиві волосини. У косметолога роблю лише масаж та доглядові процедури типу пілінгів, масок. Зараз хочу спробувати аквапілінг