У Великій Британії жінка на ім’я Керол, яка має діагноз шизофренія, була госпіталізована після перегляду повідомлення на екрані свого смартхолодильника Samsung. Про це повідомляє NotebookCheck.
За словами брата Керол, на дисплеї холодильника з’явився текст: «Вибач, що ми тебе засмутили, Керол». Жінка сприйняла його як особисте звернення, що спричинило сильну параною. Після цього вона самостійно викликала таксі та звернулася до відділення невідкладної психіатричної допомоги.
Згодом родина з’ясувала, що повідомлення було частиною рекламної кампанії серіалу «Єдина»(Pluribus) від Apple TV+, яке автоматично транслювалося на екрані холодильника. Керол підтвердила, що саме цей текст бачила вдома.
Тетя Фрося• вчера в 11:57
Не спровоцировало, а обострило. Женщина регулярно лечилась и была уже на учёте.
Ответ дляТетя Фрося
Холодильник це ворог жинки
Тетя Фрося• вчера в 12:04
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Холодильник це ворог жинки
Там не про холодильник
Ответ дляТетя Фрося
Хотела бы я на нее посмотреть на советчице! Ей бы после нашего форума, холодильник счастьем показался!
Ответ дляТетя Фрося
Там не про холодильник
жінка на ім’я Керол, яка має діагноз шизофренія, була госпіталізована після перегляду повідомлення на екрані свого смартхолодильника Samsung. Про це повідомляє NotebookCheck
Тетя Фрося• вчера в 12:07
Ответ дляТриндичіха Байрактар
А может наоборот была б как среди своих.
Ответ дляТетя Фрося
В отдельно взятых темах)
woman Warrior• вчера в 14:43
Матир Божа.
Я то думала,вы наконец дали объяснение своей писанине на форуме А тут о какой то Кэрол.
Ответ дляwoman Warrior
Матир Божа.
Меньше думайте
woman Warrior• сегодня в 03:28
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Меньше думайте
Это как вы?
не получится при всем желании.