энциклопУдия• 07 декабря 2025

Гель лак під час відпустки

Порадьте,будь ласка!
В мене день народження через пару днів,я записалася на манікюр з гель лаком,але неочікувано випала подорож через тиждень після свята.
Як вчинити,зняти гель і поки не наносити та чекати подорожі і за день чи два вже зробити?
Бо я переймаюся,що через тиждень після подї кутикула відросте і в подорожі виглядати буде може вже не так гарно,як на початку.
Які ваші думки?
Дякую.
Пуки-куки• 07 декабря 2025
Господи боже, це якийсь лютий треш
АяВсёЗнаю• 07 декабря 2025
за день-два зробити.
Мerida• 07 декабря 2025
Фу...в отпуск с отросшей кутикулой
Вы только не говорите, что в чемодане у вас будут не все новые вещи и обувь.
Володарка мрій• 07 декабря 2025
Я думаю, что вы заморачивайтесь по пустяках. По 3 недели ношу гель лак, смазываю кутикулу маслом, и ничего аж такого страшного не ногтях не вижу. Сделайте нюд, чтоб не бросались в глаза отросшие ногти и успокойтесь.
Ms. Android• 07 декабря 2025
Я думаю что всем вокруг будет категорически пофиг на вашу кутикулу. Частно-честно , спросите себя в каком состоянии была кутикула у вашей подруги во время последней встречи? А пофиг какая
Teonaa• 07 декабря 2025
Гель лак - що так, що едак - це прошлий вєк вже.
автор энциклопУдия • 07 декабря 2025
Ответ дляTeonaa
А як ви бачите ситуацію ,бігати в подорожі перефарбовувати звичайним?А якщо мені подобається колір на нігтях,і не фарбувати мені не підходить,при тому я нігті не нарощую у мене свої гарно відростають,але коли вони без гелю то можуть десь обламуватися,то це мій вибір,ви обираєте своє.З минулого віку ми багато чим користуємося,можете відмовитися.Я питала поради можливо в тих хто мав такий досвід,дякую за сарказм.
автор энциклопУдия • 07 декабря 2025
Ответ дляMs. Android
Дякую за відповідь
автор энциклопУдия • 07 декабря 2025
Ответ дляПуки-куки
Господи боже, це якийсь лютий треш
Буває
автор энциклопУдия • 07 декабря 2025
Ответ дляМerida
Фу...в отпуск с отросшей кутикулой
Можливо,всі живі люди нажаль кутикули ростуть,дякую за відповідь
автор энциклопУдия • 07 декабря 2025
Ответ дляМerida
Фу...в отпуск с отросшей кутикулой
Я так розумію вас чи заздрість розбирає все про подорож,не переймайтеся на свій день народження я буду в новій сукні,чемодан в мене буде новий і речі також спецом купую нові,все таки подорож до Дня народження,не всім так щастить
Мerida• 07 декабря 2025
Ответ дляэнциклопУдия
Только вот с лаком на ногтях беда. А так, все ок
автор энциклопУдия • 07 декабря 2025
Ответ дляМerida
Не переймайтеся два рази зроблю,гроші є,у вас бачу заздрісті більше чим грошей
Конфиденциальность• 07 декабря 2025
Ответ дляэнциклопУдия
Господи, а чему завидовать?🤣
Мerida• 07 декабря 2025
Ответ дляэнциклопУдия
Супер. Видите, как я вам помогла с решением вашего вопроса
автор энциклопУдия • 07 декабря 2025
Ответ дляМerida
Ви на карту нічого не закинули,не беріть на себе багато,а от вам точно вже ніхто ні чим не допоможе
автор энциклопУдия • 07 декабря 2025
Ответ дляКонфиденциальность
Господи, а чему завидовать?🤣
Ну,людину ж щось рве,заздрощі по ходу,бо аргументи тільки такі
Конфиденциальность• 07 декабря 2025
Ответ дляэнциклопУдия
Не заметила чтобы кто-то вам завидовал, это вы решили так думать
Мerida• 07 декабря 2025
Ответ дляэнциклопУдия
Вы нуждаетесь?
Пригаю-цибаю• 07 декабря 2025
Вы сейчас удивитесь, но мне нравится какой маникюр делает себе Лена Ястреб. Она ювелир, у нее в инсте увидела. Она красит только половину ногтевой пластины матовым лаком. Мне нравится как выглядит. Сделайте и себе так.
Teonaa• 07 декабря 2025
Ответ дляэнциклопУдия
Нігті привести до ладу і не паритися🤷‍♀️
Це ще добре що Ви ретельно ставетеся. Бо є інший підхід. Коли своїнігті вже ніякі, вигляду не мають ніякого. І маскують тим гелем і укріплювачем. Роками-десятиліттями. Або ще гірше, коли взагалі пів-нагтя відросло, кутикула місячна лежить..фе.
Кожному-то своє. Але ця культура трохи диктує. Як не крути. Нігті , навіть самі охайні і здорові - сприймаються як «нема манікюру». Що на мій погляд все ж несправедливо
автор энциклопУдия • 07 декабря 2025
Ответ дляПригаю-цибаю
Дякую,подивлюся!
Я зазвичай роблю місячний манікюр,через те що нігті швидко ростуть
автор энциклопУдия • 07 декабря 2025
Ответ дляКонфиденциальность
З поведінки вирішила,зазвичай так дівчатка в дитячому садочку поводять,спитали за досвід,а почали поливанням бруду,з такими співвітчизниками й вороги не потрібні
автор энциклопУдия • 07 декабря 2025
Ответ дляМerida
Вы нуждаетесь?
Я ні,але ви всім допомогаєте,але щось не видно
автор энциклопУдия • 07 декабря 2025
Ответ дляTeonaa
Так,до речі якщо є манікюр,а гелю немає,часто чула чому не робите манікюр,я була здивована,що більшість сам факт гелю сприймають за манікюр
Teonaa• 07 декабря 2025
Ответ дляэнциклопУдия
Дааа! І ясно що дівчата теж починають. Прийдуть одна-десять в 6му класі із геля лаками. І все. І твоя туди ж. А потім уколи в 20 років. А потім пластика в 25. І потім ходять ці внкубатори качки губаті
Teonaa• 07 декабря 2025
Ответ дляэнциклопУдия
Це я про те, що є елемент диктування «краси».
І ладно коли нема брів, губи тоненькі ітд..
А якщо дівчинка і брови, і губи має, то мені не хоеться, щоб вона, поки не має уявлення про себе, і у неї підліткові оці наслідування…то звісно трохи мені за неї обідно. Ну не оцінить же, що своє природнє - якщо воно є - краще((( я і намагатися не буду. Як хоче