«Влада боїться єдності народу більше за будь-яку зброю». (Сенека)
Як ненависть в суспільстві, влада в країні часто використовує як засіб продовження своєї влади і беззаконня.
І як часто, вона навмисне штучно створює цю ненависть в суспільстві, і зацікавлена в ній!
Головна ціль - розділяти людей, змусити їх ненавидіти один одного.
Щоб ними було легше керувати.
Бо коли народ розділений, він не може обʼєднатись проти злочинної влади.. і влада може далі красти на крові людей. Не боячись питань за свої дії і відповідальності за них!
Створюючи інформаційними вкиди — запускаючи фейки, даючи тему для люті, і люди самі шукають ворогів усюди.
І не тільки просто «запускають фейки», а відволікають увагу. Це означає — штучно створювати теми, які викликають лють або сором, підсовувати в просторі те, що запалює емоції й відволікає від реальних злочинів чи реальних проблем і катастроф в суспільстві і країні: економіці, соціумі, фронті і т.д.
Стравлювати, створивши ручну еліту і касту недоторканих.
Дай окремій частині суспільства «плюшки» і безпеку від фронту і війни.
Дай силовикам, суддям, прокурорам і іншим бронь від фронту — нехай сидять у тилу, закрий очі на їхню вседозволеність і протиправні дії проти цивільних, дай грошове забезпечення і інші «задобрювання», і отримаєш армію із сотень тисяч, яка охороняє не народ, а владу.
Яка служить вже не інтересам країни і народу, а системі і політичній еліті.
А також створивши ручну медійну еліту - блогерів, артистів, «медіа-обличчя», що отримують можливості виступати за владу в обмін на мовчання.
Дай їм видимість, запрошення на ефіри, доступ до культурних проєктів — і вони почнуть топити за систему, ховаючи її злодіяння під солодкою фанерою успіху.
Або через «політруків», які отримали тилові посади і обіцянки ніколи не потрапити на 0, якщо в замін будуть «хвалити і захищати» владу, від імені «військових».
Стравлюють, накладаючи заборони на критику: зроби «несвоїх» відповідальними за всі невдачі, а «своїх», непомітними у злочинах. Оберігай свою еліту — і вона оберігатиме тебе.
Стравлює військових проти цивільних.. навмисно не приймайте закон про демобілізацію, навмисне не міняйте справжнім військових місяцями на фронті (не путати із тиловими, які ніколи на фронті не були)
Навмисне відноситься до звичайного солдата як до ресурсу і мʼяса.
Навмисне не забезпечуй їх усім необхідним: зброєю, гідним грошовим забезпеченням, соціальними пакетами.
І все, солдати уже ненавидить не владу, яка створила такі умови, і яка плює на їх життя, а умовних «ухилянтів» які не хочуть чи бояться воювать , бо не хочуть самими стати цим ресурсом, бачачи як людей використовують як мʼясо.
Стравлювати цивільних проти військових через ТЦК і інші структури .. яким по суті дали зелене світло на беззаконня і свавілля, на викрадання людей і знущання. І які вже давно перетворились не на спосіб поповнення війська, а на каральний орган і найбільшу корупційну нішу країни. І дії яких не раз призводить до до смерті цивільних, чи каліцтва людей!
Ставлюючи релігії чи конфесії.
Створюючи свою ручну секту і політичну «Церкву», і через неї стравлюючи і розпалюючи ненависть до інших конфесій.
Створючи навмисні вкиди. Створючи конфлікти через своїх тітушок і пропаганду. Створюючи образ ворога по відношенню окреслених конфесій чи релігійних груп.
Стравлюють людей на основі мови. При чому часту це роблять люди, які ще вчора самі розмовляли «на мові ворога», і навіть зараз в побуті на ній розмовляють коли ніхто не чує і не баче, але прикриваючись патріотизмом, намагаються розділяти людей.
Стравлюй на гендерній основі- роблячи так, щоб жінки і чоловіки говорили і сперечались не про злочини влади, а про ролі.
Стравлювати, на можливісті виїзду і вільному пересуванню - дозволь комусь їхати за кордон, заборони іншим, зроби правила непрозорими й підтасуй винятки.
Зроби так, щоб жінки посилати інших воювати, знаючи що самі захищені від цього.. а чоловіки ненавиділи таких жінок за це, і говорили «чому самі не йдете воювати», бо по конституції це обовʼязок громадян, а не тільки чоловіків. І чому ви розпоряджаєтесь чужими життями і хочете воювати тільки чужими руками.
І все, люди вже поділені і ненавидять один одного навіть на фоні «статі»
Стравлюють подвійними стандартами — дозволяй «іноземцям» свободу вибору, своїм громадянам — став жорсткі вимоги, обовʼязки і заборони.
Стравлюють, навʼязуючи ярлик «агент Кремля», «бот», «ухилянт», «зрадник», зроби так, щоб будь-яка людина, яка тобі заважає чи неподобається, стала вигідним ворогом.
Навіть якщо вона ніколи не була для держави і народу ворогом, і не робила нічого протизаконного і ніякого зла.
Головне навʼязати ярлик, і закинути цю ідею в маси. А маса сама зробить все далі.
Стравлюють на основі памʼяті і історії — перепиши історію, звинувать у всьому «інших», і власні злочини стануть невидимими.
Стравлюють, нав’язуючи розділ людей на тих, хто «в Україні», і тих, хто «за кордоном».
Пусти в маси лозунг: «Ти там — тільки піаришся, а ми тут — гинемо»— і нехай люди, що залишились, самі ж шукають причину для зневаги.
Паралельно, робити образ мега‑патріотів з закордону, коли вони кричать про кордони 91, але самі не спішать йти у військо і повертатись захищати країну, і хочуть воювати тільки ЧУЖИМИ РУКАМИ І ЖИТТЯМИ. І щоб люди, які залишились в Україні, їх ненавиділи за це.
Наповни навчальні програми і ефір ворожнечею, вирощуючи покоління, що ненавидить. Не просто «насипай ненависть у програми», а систематично формуй світогляд дітей і слухачів так, щоб вони не ставили питання.
Стравлюючи мораль і совість — легітимізуй жорстокість, і суспільство звикне до насилля як до норми.
Створення й надування конфліктів між групами (цивільні/військові, конфесії, регіони, соціальні класи) відволікає увагу від корупції та безвідповідальності керівництва. Коли люди спрямовують гнів один на одного — вони не об’єднуються проти тих, хто справді має відповідати.
Позначення певних груп як «ресурс», «мʼясо», «ухилянти» або «вороги віри» робить прийнятним зневагу, насильство та дискримінацію проти них.
Але саме СТРАШНІШЕ І ПЕЧАЛЬНЕ- це коли Народ сам стає інструментом, сам підживлює ярлики, підсилює страх і сором, сам розганяє ворожнечу, не помічаючи, що ворог поруч, там, де крадуть, наживаються на людській крові і ніколи не думали за народ і державу, і тільки за себе і свої інтереси.
І поки люди сваряться між собою, поки кричать «зрадник!» і «ухилянт!», поки ділять «своїх» і «чужих», справжні злочини лишаються непоміченими. Влада лише підживлює цю ненависть.
Розпалюючи ненависть через пости, лайки, коментарі, через жарти і меми — і ти отримаєш масу, яка сама перетворює ненависть на норму. Кожна сварка, кожне обвинувачення, кожне «ти не там.. ти не так» - це ще один цеглинка у стіні, яка відокремлює людей один від одного.
І саме ця самопідтримувана ненависть дає владі безмежну силу. Вона не мусить придумувати нові правила - достатньо підживлювати старі ярлики, повторювати кліше, підсипати підозри.
Народ робить роботу сам: карає, розділяє, страждає, засуджує, ненавидить, клеймить, бреше про інших — і в той же час не бачить справжнього внутрішнього ворога.
Цей цикл працює непомітно, поки люди думають, що «праві».
Вони карають сусіда, який вчора був другом, вони осуджують тих, хто боїться, втомився, чи не має сили боротися. І кожен новий крик «зрадник», кожен пост із засудженням — це ще один крок у цьому лабіринті ненависті, де народ сам стає знаряддям влади.
Стравлювати, коли люди захищають не правду, а власний образ «героя» чи «патріота».
Стравлювати, коли вони самі вибирають, кого карати, кого ізолювати, кого принижувати, щоб відчути себе на боці «своїх» чи «правильних».
Наче у них одних монополія на істину і голос народу. І усі інші дурні чи вороги.
Вони дивляться на дії інших і вирішують: «я знаю, що правильно», «моє судження - закон», і вже ніхто не ставить під сумнів їхні ярлики.
Навіть якщо факти проти них — неважливо. Бо їхня віра у власну правоту сильніша за документи, свідчення, реальні дії. Хто не відповідає цьому ярлику — ворог, навіть якщо цей «ворог» ризикує життям на фронті, працює в тилу або просто намагається вижити.
Вони пишуть, коментують, пересилають, репостять - і весь простір навколо стає ареною суду, де власна думка стає законодавством, а чужа — злочином.
Стравлюють, коли сором і страх стають інструментами регуляції. Людина боїться помилитись, боїться бути осудженою, і сама починає шукати ворога там, де його немає.
Народ перестає дивитися на тих, хто краде, хто маніпулює, хто використовує владу для особистої вигоди. Хто живе на крові людей і заробляє на цій крові.
Народ дивиться на ближнього, на сусіда, на родича — і карає його.
Це і є сила розділення: поки народ воює із самим собою, злочинна влада лишається непоміченою і безкарною.
Але нажаль, більшість цього не розуміє.. і навіть не хоче розуміти.
“Якщо будете в ненависті жити, у чварах і сварках, то загинете самі й занапастите землю батьків своїх та дідів своїх, які здобули її працею своєю великою…”
(Святий Великий князь Ярослав Мудрий). (скопировано)
Щоб ними було легше керувати.
Ставлюючи релігії чи конфесії.
Nathalie27• 07 декабря в 15:04
Невже так складно скоротити свій текст за допомогою ШІ? Що ми повинні тут обговорювати?
Цю владу захопили людожери.. а їх прислуги - навіжені, психічно, духовно - морально хворі.
Перш ніж прокоментувати ситуацію. Почну з цитати статі 3 КУ!
«Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.
Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави.
Держава відповідає перед людиною за свою діяльність.
Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов’язком держави.»
Життя людини, найвища цінність! НАЙВИЩА! І ніщо не може бути вище за життя, ніякі інтереси, ніякі політичні і інші цілі!
Я дійсно не розумію, якою істотою треба бути, щоб призивати до такого, як ця персона на скріні.
І ні, справа не в тому, що я виправдовую насилля проти військових…
Я просто його не виправдовую в ЦІЛОМУ!
І саме так би говорила будь яка адекватна людина!
Бо для мене в цілому життя людини найвище і найдорожче! Неважливо хто ця людина.. військовий чи цивільний, жінка чи чоловік, багатий чи бідний. Я не ділю людей на категорії і касти!
Бо в цілому ніхто не має права піднімати руку на іншу людину, вчиняти насилля, а тим більше посягати на її свободу і життя!
Неважливо це військовий чи цивільний!
Не ти давав цій людині життя, і не тобі ним розпоряджатися.
І кожна людина має право залишати своє життя, і життя рідних від протиправних посягань!
В правовій державі всі рівні і мають рівну цінність життя!
А військовий, тим більше не має права застосовувати силу і зброю проти цивільних.
Відкрийте статю 17 КУ, де прямо говориться «Збройні Сили України та інші військові формування ніким не можуть бути використані для обмеження прав і свобод громадян або з метою повалення конституційного ладу, усунення органів влади чи перешкоджання їх діяльності.»
Армія в Україні існує для захисту народу, а не для його залякування, а тим більше насилля.
Чому коли зі сторони ТЦК тисячі випадків насильства, знущань.. навіть вбиств. Всі борці за справедливість мовчать! Чому коли вбивають цивільних, немає такого резонансу!
Жодна медійна особа, жодний публічний військовий не засуджує ВБИВСТВА ЦИВІЛЬНИХ, і не пише про це.
Вдумайтесь тільки, ЖОДНИЙ! Або одиниці!
Але коли люди дають відповідь на насильство по відношенню до них, ці персони починають кричати про якусь справедливість.
То може треба діяти в рамках закону, щоб таких ситуацій не було!
То може треба показати відео з боді камер, чому такі ситуації стаються!
Бо може тоді ці персони в балклавах не такі білі і пухнасті, як малює їх пропаганда!
Тому будь-які публічні заяви про “законність” застосування зброї проти цивільних — це прямий конституційний злочин, незалежно від того, хто саме їх озвучує.
До того ж, зараз своїми призовами, ця людина як мінімум тягне на декілька кримінальних проваджень.
Ст. 129 ККУ — Погроза вбивством
«…я б спокійно застосовував зброю…»
Якщо висловлювання, адресне або спрямоване на конкретну групу осіб (цивільні), зроблене публічно, може бути сприйняте як реальна погроза!
Можливий склад злочину, навіть без фактичного застосування зброї.
Ст. 295 ККУ - Заклики до вчинення дій, що загрожують громадському порядку
У поєднанні з попередньою фразою це може тлумачитися як: легітимізація насильства, виправдання застосування зброї проти цивільних.
Ст. 161 ККУ - Порушення рівноправності громадян, гарантованого статею 24 КУ, яка не може бути обмежена навіть під час війни!
Ст. 414 ККУ — порушення правил поводження зі зброєю
Ст. 426-1 ККУ — перевищення повноважень.
І ще купа інших статей!
Саме оця риторика знецінення людського життя, поділу громадян на “правильних” і “неповноцінних”, “гідних життя” і “тих, кого можна вбити” — і є ключовою загрозою для держави
Саме це відрізняє правову державу від банди зі зброєю. Саме це відрізняє справжніх захисників, які давали присягу народу захищати його.. не владі, а народу! Від окупантів або ряжених тилових політруків !
І кожний хто воює з власним народом, зрадник і ворог, не кращий за зовнішнього!
Я прямо кажу: такі персони прямо працюють на руку ворога!
Такі персони розколюють суспільство і плодять ненависть.
Їх дії, повині прирівнюватись до державної зради і підбурювання до громадянської війни!
Це не просто заклики.. це прямі призиви до насилля по відношенню до народу України!
Возможно, это изображение один или несколько человек, борода и текст ’0:35 Mae бути .нструкц.я для ТЦк по застосуванню зброϊ- будь-яка ., яка п.дΗίε руку на украйнсъкого солдата, е приривнюватися до росийських солдат, Дикий’(скопировано)
Я просто його не виправдовую в ЦІЛОМУ!
Неважливо це військовий чи цивільний!
Вдумайтесь тільки, ЖОДНИЙ! Або одиниці!
Ст. 129 ККУ — Погроза вбивством
«…я б спокійно застосовував зброю…»
І ще купа інших статей!
Іринка Українка• 07 декабря в 15:27
кому ви тут це пишете? людям вже важко сторінку тексту прочитати
DeepwaterAstronaut• 07 декабря в 15:33
Авторе, сучасним людям нестерпно важко читати, сприймати та осмислювати довгі тексти. Їм потрібно в двох реченнях і бажано в картинках, як для діточок молодшої групи дитсадочку.
(Ось чому вважаю, що людство вже в деякій мірі приречене стати біороботами, яких легко програмувати і якими легко керувати)
Mikulishna• 07 декабря в 15:37
Ответ дляDeepwaterAstronaut
нащо читати цю копіпасту?
Виктория-1980• 07 декабря в 17:54
Ответ дляDeepwaterAstronaut
Зачем читать одно и тоже в 100 вариациях, у вас может и есть время сопли развозить по столу а другие это время с большей пользой потратят