ЛижТолько• Изменено 19 ноября в 14:32

Нагадування, кого потрібно критикувати і дожимати

У нас звинувачують кого завгодно, аби не направити сили куди потрібно
Напевно від розпачу і безнадії , що все таки нічого і ніколи не зміниться, то хоч бруд видити на пересічних людей
Непереможна• 19 ноября в 14:33
А почему ничего не изменится? Ведь свидетели святого майдана нас уверяли, что украинский народ может все - захочет изменить и изменит.
Туся муся• 19 ноября в 14:35
Ответ дляНепереможна
Але ж всі зробили свій свідомий вибір в 2019 і змінили
Пирожкиня• 19 ноября в 14:36
На бригади виділялися мільярди,які потирили міндіч і ко. То не видно? А якщо бабця якась або дитина отримає ту тисячу жалюгідну, то вже жаба задавила.
З дітей Впо познімали вже рік як виплати - то теж ніхто не бузить.
В рот не ложи• 19 ноября в 14:37
Ответ дляТуся муся
Який свідомий вибір? Між двох говен?
ДеньгиНеСдаю• 19 ноября в 14:37
Сьогодні до мене підійшла стара жінка і попросила купити їй пачку ліків за 70 грн. Як думаєте, піде вона на укрпошту за тою 1000 грн? Народ доведений до зубожіння
Туся муся• 19 ноября в 14:37
Ответ дляВ рот не ложи
Який свідомий вибір? Між двох говен?
Вибрали найкраще
Непереможна• 19 ноября в 14:37
Ответ дляТуся муся
Ну и до этого кто-то делал свой осознанный выбор. Вы же понимаете, о чем я.
Твоя космішна• 19 ноября в 14:39
Ответ дляТуся муся
Вибрали найкраще
Вітя був найкращій,а ви привели до влади баригу,який війну в країну приніс
Туся муся• 19 ноября в 14:40
Ответ дляТвоя космішна
Війна почалася ще до нього
Пирожкиня• 19 ноября в 14:40
Ответ дляВ рот не ложи
Який свідомий вибір? Між двох говен?
Та ні, при колишньому президенті на нас ракети не літали, зарплати були нормальні , мілтйонів біженців не було, тому пуйло і лізло з трусів, щоб аби не пороха наш мудрий нарід обрав. А з цим явно договорнячок був разом тирити європейську допомогу.
Сумчатая кошка• 19 ноября в 14:40
Що заважає взяти тисячу і задонатити напряму бригадам, або купити знайомому, що він потребує?
Твоя космішна• 19 ноября в 14:40
Ответ дляТуся муся
Війна почалася ще до нього
А він НАТО в конституцію не вносив?
Туся муся• 19 ноября в 14:41
Ответ дляТвоя космішна
А він НАТО в конституцію не вносив?
Хто?
Твоя космішна• 19 ноября в 14:41
Ответ дляПирожкиня
На вас не летіли,а Донбас це не Україна,чи там хай би летіли?
Непереможна• 19 ноября в 14:41
Ответ дляСумчатая кошка
А может хватит уже донатов? Спутники- хуютники, делают из людей дебилов. Четверый год войны, они пиздят безбожно деньги, а вам нате тыщу и задонатьте
Бабуся мороз• 19 ноября в 14:42
❗️Російська мова зʼявиться у сфері надання послуг, у наукових виданнях і конференціях: ініційовано законопроєкт, який укріплює роль російської та інших мов нацменшин, — нардеп Володимир Вятрович.

«Положення законопроєкту: під час виступів на засіданнях міськрад та інших офіційних заходів — необовʼязково (!) говорити українською», — пише він.
ㅤ
Пирожкиня• 19 ноября в 14:42
Ответ дляТвоя космішна
А він НАТО в конституцію не вносив?
Вектор на Нато був проголошений ще Кучмою.
Твоя космішна• 19 ноября в 14:42
Ответ дляТуся муся
Хто?
Ваш краш сивочолий
Твоя космішна• 19 ноября в 14:42
Ответ дляБабуся мороз

ㅤ
Ура)
МатьЧасть• 19 ноября в 14:42
Ответ дляПирожкиня
Как быстро все забыли о 2014 году. Где-то там было, да?
Стервочка• 19 ноября в 14:42
Ответ дляПирожкиня
Що сталося з найбільшими складами зброї при порохі?
Туся муся• 19 ноября в 14:42
Ответ дляТвоя космішна
Ваш краш сивочолий
Про що ви жіночко
Бабуся мороз• 19 ноября в 14:43
Ответ дляТвоя космішна
Ура)
Спокойно,😂пока только законопроект
Пирожкиня• 19 ноября в 14:43
Ответ дляТвоя космішна
Ну, тепер 4 роки скрізь летять, живого місця ніде нема, щоб вам спокійніше було.
Сумчатая кошка• 19 ноября в 14:44
Ответ дляНепереможна
У кожного власний вибір, і кожному жити з власною совістю!
Я не відповідаю за дії тих, хто нечистий на руку.
І, замість гучних лозунгів на сайті, краще допоможу, чим можу!
Твоя космішна• 19 ноября в 14:45
Ответ дляТуся муся
Про що ви жіночко
Будь ласочка,з пам´яттю зовсім туго?
Непереможна• 19 ноября в 14:45
Ответ дляСумчатая кошка
Так а чем мы с такой логикой лучше те, кого нам показывали в рашке, кто говорил: «я вне политики, я не знаю какую оценку дать этим событиям», боясь даже их войной назвать.
Твоя космішна• 19 ноября в 14:46
Ответ дляПирожкиня
От гнилий народ,хай десь там бомблять,тільки подалі від Тернополя,так?
Пирожкиня• 19 ноября в 14:46
Ответ дляСумчатая кошка
Купіть собі щось смачне і совість порадуйте.
Сумчатая кошка• 19 ноября в 14:47
Ответ дляНепереможна
Я трішки не про те, і попередніц ваш пост був теж не про це.
Що вам заважає вийти за межі сайту і ми вас підтримаємо?