lilul990• вчера в 19:40

Фронт може бути по Дніпру

З усіма хороводами росіян навколо трампа, з цим окозамиленням про мир і мирний план, кацапи тихою сапою можуть провалити нам фронт.
Ваше Высочество• вчера в 19:42
А могут и не прорвать
Мейбелин• вчера в 19:42
Вроде ж только 4 области хотели захватить?
автор lilul990 • вчера в 19:45
Ответ дляВаше Высочество
А могут и не прорвать
Прорвати то пів біди. Перерізати поставки зброї хочуть - я так поняла трамп дав на то дозвіл, тому путін і угрожає європі
Элли Иванова• вчера в 19:45
А если не провалят? А если провалят, но не там? Земля таки налетит на небесную ось? Или не налетит?
Какая прекрасная тема для субботнего вечера...
Анна_Бель• вчера в 19:53
Ну якщо війна триватиме ще 4 роки, то фронт може бути і по Києву
Манула• вчера в 20:34
Ответ дляАнна_Бель
А може і по Львову
Анна_Бель• вчера в 21:03
Ответ дляМанула
А може і по Львову
Ну, якщо по Львову, то києв вже перейдуть