Таке питання. Лікувала дні три чотири дитину від соплей з кашлем. І думала що вже одужує, аж раптом побачила білі плями на мигдаликах. Позвала лікаря. Купила тест. Ну бо я знаю «тонзилит». Зробили тест, нема. Призначили лікування від грибів. Но є нюанс. Тест роблять вранці на нечищену ротову порожнину. А ми зробили в довільний час. Їжі не було, але пиття було хвилин за 20.
Я маю переробити тест вранці? Чи якщо є, то покаже хоч коли зробити? Чи що мені робити?
І ще питання. Чи реагує стрептокок чи люба бактерія на протигрибкову терапію - тобто: якщо я бачу зменшення плям від протигрибкової терапіі, чи означає це, що там таки кандида? Чи плями викликані бактерією теж зникають від такого, але потім скоитно будуть мені там перебувати?
Темп не було. Горло каже що болить. Але іе не точно - їсть тверде гарно, скаче як кінь, ніяких ознак інтоксикаціі чи слабкості.
Ще був пульмікорт без ф.розчину, читала що кортикостероїди можуть визвати кандидоз
Коротше що з повтором тесту робити? Я звичайно не хочу. Вона сильна, я іі не скручу просто щоб гарно набрать. В ділу втридорога хіба що.
Стетоскопуло• 07 декабря в 20:32
Навіщо робити тест через 20 хв після пиття? Він не інформативний. І кандида і стрептокок виглядають геть по-різному, їх не могли сплутати.
Ответ дляСтетоскопуло
Ну так вийшло
Я їх з татом лишила, сама вийшла, і не йшла додому поки світло не дали, бо пішки не хожу. І не проінструктувала. То їсти не їли, а воду він дав. Ну бо не шарить, а я це не врахувала.
Ну тобто лікар по вигляду горла розрізняє? Реально різне?
Инфотуфелька• 07 декабря в 20:57
Для стрептокоокового тонзилита не характерны насмарк и кашель. Тест можно делать в любое время. Да, пульмикорт может вызывать грибковую инфекцию полости рта, но у человека с нормальным иммунитетом это возникнет точно не через 1,2,3 раза.
Бактерии не реагируют на антигрибковую терапию.
В целом, вы стреляете по воробьям из танка с таким лечением. Зачем нужен пульмикорт? Ребенок имел ларингостеноз? Почему решили, что грибковпя инфекция, может это вирусная энантема, которая сама проходит. Короче, вопросики к вашему лекарю.
Стетоскопуло• 07 декабря в 20:58
Ответ дляTeonaa
Ну так вийшло
Загугліть стрептокок в горлі і кандидоз горла.