Трохи злякана• вчера в 16:47

Трапився дивний водій

Зараз по роботі мені часто доводиться їхати в інші міста. Так, як прав в мене немає, то я їду через бла бла кар, так значно швидше ніж потягом чи маршруткою.
Позавчора їхала також, водій запропонував забрати мене біля мого будинку та довіз до місця призначення. За це я йому заплатила трохи більше, ніж як за поїздку. Тут вчора пише мені невідомий номер в тг. Виявляється це той водій пише мені, цікавиться як я з´їздила, і раптом пише:

Ви мені трохи багато дали, пропоную компенсувати кавою. Я звісно відмовила, але це якою дивно, хіба ні?

Чоловіку про це не розповідала, він і так проти, щоб я так їздила.
Як думаєте, нащо він написав?
Трактор Віка• вчера в 16:49
Слово в слово была тема недавно. Вы хоть новое что-то придумывайте

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3769863
Морожена_курка• вчера в 16:48
Стрьомно їздити через Блаблакар.
Фіг його знає, що в нього в голові. Краще ігнорувати і про всяк випадок сказати чоловіку
Спілий баклажан• вчера в 16:49
Ошибся номером, во всех твоих троллячих историях одна линия. Когда тебя уволят уже.
Большой секретик• вчера в 16:50
ви йому сподобались, хотыв ближче познайомитися
не не означає що він поганий чи небезпечний

але все ж ніхто не знає, що то за людина
я б боялася їздити бла бла каром, тим паче в наш час
Кидаю курити• вчера в 16:50
Ну в самом деле, мужчина решил угостить кофе. К чему это? Наверное, к дождю
Морожена_курка• вчера в 16:51
Ответ дляТрактор Віка

То це не він маніяк, а автор
Примарочка• вчера в 16:52
і вам 28, а йому 47?
Аліса-90ae• вчера в 16:52
Ответ дляТрактор Віка

Удалено администрацией...
Одні думки• вчера в 16:53
Ответ дляТрактор Віка

😂
С автором такие истории постоянно происходят. Она же часто ездит
Большой секретик• вчера в 16:54
Ответ дляАліса-90ae
Удалено администрацией...
навіщо?
краще ви тролі напружтеся і придумайте щось нове

зовсім розлінилися і не хотять працювати
Примарочка• вчера в 16:54
Ответ дляОдні думки
😂
щомісяця точно
Спілий баклажан• вчера в 16:54
Ответ дляБольшой секретик

Мы один раз ехали с водителем женщиной . Впереди на другой машине ехал ее муж с другом. Так она ему звонит и говорит, пересядь,а то я уже дважды засыпала. До этого она кого-то подрезала, нам после этого серьёзная такая машина ехать мешала.
А назад какой-то чеченец за рулём, гнал как сумасшедший. В общем хватит с меня этого бла-бла-кара.))
люблю_тортики• вчера в 16:57
Вы воспитывались в женском монастыре, а потом вас в 17 лет замуж выдали за условленного родителями мужика?
Черный Ловелас• вчера в 16:58
Кавой то было раньше счас только куни. Времена счас таки.
Кидаю курити• вчера в 17:03
Ответ дляСпілий баклажан
Да, это самое стремное в бла-бла-каре. Никогда не знаешь, что за водитель, даже если у него высокий рейтинг. Знакомая девочка погибла в аварии, водитель влетел в фуру на скорости. О том, что это бла-бла-кар, конечно, никто нигде не писал.
Сусановна• вчера в 17:07
Тю, ну познайомитися хотів, написали: ні, дякую, я заміжня і все. Я катаюся бла бла каром дуже часто, буває люди розговоряться по дорозі і хтось комусь сподобається, звідки там водію знати, чи ви заміжня)
Ду да ду да ду• вчера в 17:09
Капец, советчицы коломбины! Всё откопали про тролляк)). Браво. Автор, нехорошо быть такой троллякою
автор Трохи злякана • вчера в 17:10
Ответ дляСусановна
Але ми з ним не спілкувались взагалі, я сиділа ззаді, а він спілкувався з дівчиною, що сиділа поруч
автор Трохи злякана • вчера в 17:10
Ответ дляДу да ду да ду
Я не троль
Бджолина королева• вчера в 17:11
Я помню цю писанину.Автор якій сенс що ви пишите одне і те саме. Навіщо
Десь так, але...• вчера в 17:13
І на скільки більше дали?
Ду да ду да ду• вчера в 17:14
Ответ дляТрохи злякана
Я не троль
И смотрю без совести и угрызения брешите)). По ссылке пройди тролляка,там твоя тема и больше не бреши! фу блин и не стесняется даже.
Сусановна• вчера в 17:14
Ответ дляТрохи злякана
Тоді може вас із нею переплутав😅
Хвець-тець• вчера в 17:26
Ответ дляДесь так, але...
І на скільки більше дали?
настолько, что до сих пор забыть не может, и пишет, и пишет, бедняга
или то у автора склероз
Жинси на дитину• вчера в 17:29
Ответ дляТрактор Віка

КАпец! Слово в слово! Зачем это ? Поддерживать форум? Уже не первый раз читаю про такое!
автор Трохи злякана • вчера в 17:30
Ответ дляДесь так, але...
І на скільки більше дали?
На 100
Спілий баклажан• вчера в 17:32
Ответ дляТрохи злякана
Я не троль
Да ври своей бабушке, все твои темы на одно лицо.
Жинси на дитину• вчера в 17:32
Карл! Слово в слово тема! Под копирку!