Стрекозей• 08 декабря в 22:19
Чим подякувати за безкоштовний комод?
В олх людина віддає безкоштовно комод, домовилися, завтра їду забирати, бо умова самовивіз. Віддає чоловік.
Думаю, можливо купити мандарини, банани в знак вдячності. Чи щось інше, чи нічого не потрібно? Як би ви вчинили, чи щоб б Вам було приємно отримати?
Всім тихої ночі 💙 💛
Стрекоза любви• 08 декабря в 22:21
Я коли щось віддаю в групах, що має цінність, то люди зазвичай або фрукти дають, велике печиво, чай, каву, шоколадку.
Ручки-Крючки• 08 декабря в 22:22
Я коробку конфет стрела и виноград дарила за стул бесплатно, это моя инициатива - человек просто отдавал
Як ухурделю• 08 декабря в 22:25
Ми також з чоловіком колись безкоштовно забирали комод радянських часів і теж була умова ’самовивіз’. Нічого не давали, адже, по-перше, людина б написала ’за шоколадку, фрукти і тд’, а по-друге, нам ще й подякували, що ми його забрали.
Ось ця українська звичка лізти далі, ніж треба, і породжує корупцію, нажаль....((( Вам написали ’безкоштовно’ - забирайте мовчки безкоштовно і не вигадуйте нічого
Мальчун-задирун• 08 декабря в 22:26
Покажіть сісі пару хвилин, і вам не накладно, і людині приємно.
Лика-прилипка• 08 декабря в 22:30
Ответ дляМальчун-задирун
Так он автора прямо на комоде отблагодарит
Лика-прилипка• 08 декабря в 22:32
Кто отдает самовывозом не хочет заморачиваться с разборкой и транспортировкой. Я так отдавала старый телек, умывальник, стол, мебельный гарнитур. Пишу 100грн, отдаю бесплатно
Корсет_на_шурупах• 08 декабря в 22:32
Я часто щось віддаю безкоштовно. Часто приносять печиво, фрукти, шоколад.
Ніколи не беру, це моя принципова позиція. Але завжди приємно, що пропонують.
Мовчу, але хочу• 08 декабря в 22:34
Ответ дляЯк ухурделю
Це Ви зі звичкою ’халява’ трохи сплутали
Любви вам!• 08 декабря в 23:19
Если бы реально отдавала, то ничего бы взамен не ждала.
А фрукты от случайной тетки вообще бы не взяла.
Стрекозей
• 09 декабря в 16:36
Забрала сьогодні комод, вийшов ввічливий хлопець, каже: я Вам його розкрутив, щоб вліз в авто. Сам загрузив. Даю йому коробочку печива. Він: ви що не видумуйте. Але я сказала, то вам до кави і для настрою. Подякував.
Як підіймають настрій гарні та виховані люди🤗
Всім дякую за поради.
Гарного та тихого вечора 💙 💛
Всім дякую за поради.
Гарного та тихого вечора 💙 💛