Завтра не пью• 09 декабря 2025
Хелп!!! Доктор прописал, не могу разшифровать
помогите пжл, препарат по гинекологии, второй где таблетки. Что это? Помогите, пжл.
Завтра не пью
• 09 декабря 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Онверза
таких нет, другое что-то
Стефанія• 09 декабря 2025
Я б тікала від такого гінеколога. А ще б пожалілася на нього, якщо це державний. Ви збираєтеся щось по гінекології лікувати бадами та настоянкою трав?
У вас або нема що лікувати (вам поставили комерційний діагноз) або ви нічого не вилікуєте і станете постійним пацієнтом цієї лікарки.
Гигиенишвили• 09 декабря 2025
Ответ дляСтефанія
Да, блокнотики, сразу видно носят врачу фармкомпании)
Завтра не пью
• 09 декабря 2025
Ответ дляСтефанія
Так, все добре, нічого такого немає. Прописала для профілактики. Трохи фіброз в грудях, незначний.В динаміці спостерігаю. Кожні півроку ходжу на огляд.
Стефанія• 10 декабря 2025
Ответ дляЗавтра не пью
те, що вам прописали, нічого спільного не має з профілактикою. Ви витратите гроші, лікар матиме репутацію такої, що їй не байдуже (бо як же ш не призначити взагалі нічого) і, можливо, ще й відпрацює свої плюшки перед торгівельними агентами, які до неї ходять з цими чудо-препаратами.
Ті травки ніяк не стримують ваш фіброз в грудях, повірте мені. Він виникає внаслідок гормональних змін, а та настоянка - це тільки щоб веселіше себе зранку почувати.Таблетки туди ж - для самозаспокоєння хіба що.
Стефанія• 10 декабря 2025
Просто я це питання вивчала, бо мала мікрофіброаденоми. І мала проблеми з зачаттям. І мала купу лікарів, які лікували комерційні діагнози. Тепер я лікуюся в нормальних, адекватних і доказових.
Завтра не пью
• 10 декабря 2025
Ответ дляСтефанія
маєте на увазі, що взагалі не варто приймати, викачка грошей?
Стефанія• 10 декабря 2025
Ответ дляЗавтра не пью
Я не лікар. я маю на увазі, що вам потрібен лікар, який НЕ ставить комерційні діагнози. Просто таким як ваш я не довіряю. Десь призначила те, що не треба. А раптом НЕ призначила щось там, де дійсно треба? Я в такі ігри останні роки не граю, нема здоров´я та грошей. Тож обираю дуже ретельно саме лікарів.
Завтра не пью
• 11 декабря 2025
Ответ дляСтефанія
Дякую за відповідь. У лікаря була вперше, шукала по відгукам, бо нажаль свого лікаря, яка мене стежила і лікувала я з війною втратила, бо місто розбили і всі порозʼізжалися. Але також задумуюсь чи варто довіряти цьому лікарю. Вам дякую за вашу думку. 💐