Борода• 09 декабря 2025
Paypal верифікація
Які документи потрібно подавати при запиті на верифікацію? Мені мають надіслати 500 евро, знаю що після переказу буде запит на документи. Які краще подавати, щоб пройти верифікацію, а не бути заблокованою?
Телепузик• 09 декабря 2025
верифікуйте зазадалегідь. Там є кнопка Верифікувати акаунт, все буде написано, по пунктам треба буде завантажити документи
Вічний двигун• 09 декабря 2025
А як потім з Пейпал витрачати можна кошти? Лише виводити на банківські картки?
Борода
• 10 декабря 2025
Ответ дляВічний двигун
Теоретично там можна переводити іншим користувачам.
А можна і виводити на карту
Особисто мені треба одноразово отримати гроші з-за кордону.
А можна і виводити на карту