ОбережнаЯ• 09 декабря в 22:43
Чи правда що можна розраховуватися зимовою підтримкою в Форі?
Чоловік сьогодні сказав що на касі самообслуговування можна деякі продукти були і під ними національний кешбкек
Люблю_смаколики• 09 декабря в 22:48
Тобто чоловікові ви не вірите, а лівим тьоткам з форуму вірите?
Анонім Секретар• вчера в 01:52
Нельзя, постоянно кассиров задалбывают бабки. Каждый день одно и то же
В курсі діла• вчера в 02:19
можна але виключно за товари де є позначка нац. кешбек. сьогодні купувала в Форі фрукти, хліб, молоко, воду мінеральну, морозиво. значок кешбеку був лише на молоко Ферма)