Колдунья-вещунья• 10 декабря в 12:32
В школі ми сперечалися що важливіше Фізика чи математика
А потім життя запитало мене
Czy pani mówi po polsku?
Крем для арбуза• 10 декабря в 12:35
Это типа жизненная истина, что польский важнее физики и математики?
А_я_ЛОЖУ!• 10 декабря в 12:37
И математика с физикой вам до этого момента ни разу не пригодились?)
Галябалована• 10 декабря в 12:40
Ответ дляКрем для арбуза
Математика развивает логическое мышление
Забрала і не сказала• 10 декабря в 12:47
Я не то не то не любила. Мне эти предметы были неважны. А вот назер я в школе учила 4 года польский понятия не имею, живу совершенно в другой стране
Дверной_Проем• 10 декабря в 12:51
Ответ дляГалябалована
Я б сказала навпаки. В кого вже є логічне мислення, той й схильний до математики.
Ума Палата• 10 декабря в 12:54
Сумніваюся, що ваш інтелектуальний розвиток дозволяв вам брати участь у дискусії. Всі, кому дозволяв, зараз айтішники в англомовних компаніях.
Ума Палата• 10 декабря в 12:55
Ответ дляДверной_Проем
+
Це так само, як деякі вважають, що щоб стати вище, треба займатися баскетболом:))(
Статус Ква• 10 декабря в 13:38
Вы думаете поляки не учат математику?
А так из языков есть смысл хорошо знать английский+ свою профессию
Не прохожу мимо• 10 декабря в 13:48
А пані відповіла англійською, а потім перепитала німецькою і співрозмовник ’скис’. Так жеж було? Пані якась закомплексована.