Мой завтрак• 10 декабря 2025

Тобто, а зараз взуття за 10 тис це копійки?

Ще й 5 тис лайків типу всі згодні, що 10 тис це копійки?(
Скокмоно - стокнуно• 10 декабря 2025
Типу тiпун на язик
Знову Я• 10 декабря 2025
Конечно дорого, но тут же миллионерши, они детям подарки на новый год за 100 у.е. дарят.
Шумелка Мышь• 10 декабря 2025
В копипаст речь до войны
Но даже если сейчас, вы типа в стране розовых пони живёте и не знаете, что если где-то убыло, то в другом месте прибыло?

Для меня что сейчас, что до войны, $200-250 за обувь дорого. Покупаю на распродажах в пределах около €100 и дешевле. Живу и работаю в Европе, ЗП чуть ниже средней по стране проживания
Точу ляси• 10 декабря 2025
Пост. ,,Купила дорогую обувь, потом вернула и купила дешевле, со скидкой,,. Советчица: много лайков, значит обувь за 10000 это дешево? Бляха, вы чем читаете? Иди у вас дислексия?
Мадам Тю-лю-лю• 10 декабря 2025
Черевики 200у.о
Чоботи 400- 500 уо
Живу в Україні, купую за кордоном
Зроблено у 80-х• 10 декабря 2025
Так в тексті ніде і не написано, що це копійки, де саме ви таке прочитали?
Просто до повномасштабної цінник в 10 тис справді сприймався інакше, ніж зараз. І якщо брати ціну в доларах, то переведіть в теперішній еквівалент в грн.
Попадалочка• 10 декабря 2025
В кожного своя реальність.
Зроблено у 80-х• 10 декабря 2025
Ответ дляМой завтрак
«це було ще до війни, тоді це було дорого» а типу зараз дешево?
Роз´ясню на конкретному прикладі.
Коли знайома розповідала мені, що колись приїхала поступати в місто і в одному з закладів біля вузу вода коштувала 20 грн за 500 мл, то її донька щиро здивувалася, що це ж не дорого. Довелося роз´яснювати, що це було багато років тому і в звичайному магазині вона коштувала 5 грн.
При цьому для мене навіть зараз 20 грн за 500 мл води не найдешевша ціна, шукаю бюджетнішу.
Сама вумна тутички• 10 декабря 2025
Десять штук це майже 240дол. Якщо воно якісне, то можливо і норм. Але в Німеччині шкіряні чоботи 120-150євро. У нас чомусь дуже ціни завищено.
Гравіцапа• 10 декабря 2025
Ответ дляМой завтрак
сейчас тети покупают уродливые кроссовки в каприс за 6 тыс грн и считают это нормой ( то, что вообще страшно обуть)
до войны были другие цены