мадам Везувий• 2 часа назад

Три дні лікарняного це для Вас розкіш? Приватна фірма.

Тишком_нишком• 2 часа назад
Ніочьом
Кукарикуууууу• 2 часа назад
неделя!.. минимум!))
Бараболька• 2 часа назад
Нет , не роскошь . Обычное дело .
Скорая помощь• 2 часа назад
ні, це дуже мало))беру 5 зазвичай
автор мадам Везувий • 2 часа назад
Спіймала ентеровірус ( на роботі), совість мучить брати вихідні, хоча самопочуття погане, невелика температура є.
ПАЦАНКА О• 2 часа назад
За 4 года ни разу не была на больничном , девочки которые болели, знаю что удаленно работали
Самая СоветЧиваЯ• 2 часа назад
Что значит роскошь? Необходимость если надо
Показушница• 2 часа назад
Ответ длямадам Везувий
Беріть. Ви здоров´я не купите. А для фірми незамінних немає.
Кукарикуууууу• 2 часа назад
Ответ длямадам Везувий
а работодателю платит копейки-совесть по ночам не мучит???)))
Латвийские_Номера• 2 часа назад
смотря чем болеть. если ангина, то 5 дней, не меньше
Кукарикуууууу• 2 часа назад
Ответ дляПАЦАНКА О
вы попадете в рай!!!)
Бараболька• 2 часа назад
Ответ дляКукарикуууууу
вы попадете в рай!!!)
К гуриям ? Или в Вальгаллу ?
ПАЦАНКА О• 2 часа назад
Ответ дляКукарикуууууу
вы попадете в рай!!!)
Marmu• 2 часа назад
Ответ длямадам Везувий
я на минулому тижні цілий тиждень сиділа вдома (хоча керівник уже запитував у п´ятницю, коли я вийду), але я працювала здому по пару год щодня
Marmu• 2 часа назад
Ответ дляКукарикуууууу
вы попадете в рай!!!)
та яке, її колеги її ненавидять)))) у нас є такі, причому іноземці 70-80 років, ходять тижнями хворі - шмаркають на весь офіс, всіх заражають. як я бішуся - це не передати
Свідок Перемоги• 2 часа назад
За 5 років 0 лікарняних.
Але в мене 100% онлайн.
Тому якщо дуже погано, то сплю.
Коли трохи краще, то пару годин попрацюю.
Якщо умовно в мене 37,5, то працюю весь день з ліжка.
Все-таки це не те саме, що в офісі 8 годин сидіти
Поліцейський патруль• 2 часа назад
У мене повністю віддалена робота, але я і не хворіла за останні пару років ні разу. Якби було дійсно дуже погано, то сказала би, що мене не буде, у мене адекватний керівник.
Простоваля• 2 часа назад
Я бухгалтер по зарплате. Одни сотрудники никогда не берут, работают удаленно в любом состоянии, другие умеренно, третьи просто нагло злоупотребляют. Вот одна за 10 месяцев работы у нее 23 больничных, из них 3 на нее и 20 по уходу. Но у нас же лояльное руководство, поэтому работаешь на больничном -молодец, наглеешь как эта барышня-имеешь право, поэтому каждый сам решает. При этом у нас зарплаты гораздо выше рыночных и полностью официальные. Стандарт у нас брать с пятницы по воскресенье, вроде и не долго отсутствовал, зато как выгодно, т.кб больничные платятся в календарных днях
Простецкая• 2 часа назад
Ответ дляСвідок Перемоги
За 5 років 0 лікарняних.
Але в мене 100% онлайн.
Тому якщо дуже погано, то сплю.
Я як згадаю, збила температуру 38,5 і через півміста на 3 видах транспорту на роботу... і все тому, що роботодавець жлобиться взяти ще одну людину замість тої, що звільнилась. а вдома потім ще й готувати, бо ж у чоловіка який сидить удома руки відваляться...
Молоде, дурне. Зараз би нізащо так не вчинила. Онлайн формат в цьому плані більш лояльний до організму. Хоча все одно будьте обережні з розумовим навантаженням при температурі
ПАЦАНКА О• 1 час назад
Ответ дляMarmu
Так я не болею)
Ща как дам• 1 час назад
Ответ длямадам Везувий
Вас не навчили дбати про себе і ставити своє здоровя на 1 місце.
Я колись теж така була. Не можна переносити на ногах вірус.
В мене перших вісім років роботи взагалі не було лікарняних. А зараз беру при будь якій потребі. Болить горло, 37,2. - за 3 дні відлежалась і не допустила погіршення та виснаження організму.
Бережіть себе!!!
Почемучечка• 1 час назад
Ответ длямадам Везувий
Ну і дарма.