Харчовий тріль• 10 декабря 2025
Я щось не розумію, є тюль за 350 грн а є за 750- він дійсно красивіший?
Пекельнi Борошна• 10 декабря 2025
Ответ дляКто крайний?
Я взагалі в Сінсей по акції купила 2 шт 140*260, разом 232грн)
підтримую! беру вже не перший раз. перу у машинці, і як нові. штори у них є також хорошої якості( але не всі).
Помаранчова душа• 10 декабря 2025
Ответ дляКто крайний?
Зашла ради интереса посмотрела шторы и тюль к ним на сайт. Да, есть интересные и недорогие варианты. Понравилось)
Пекельнi Борошна• 10 декабря 2025
Ответ дляПомаранчова душа
штори придбала на днях . вони краще ніж у мене були дорогі
Помаранчова душа• 10 декабря 2025
Ответ дляПекельнi Борошна
сплутала силку, то покривало до штор. ось штори
хорошие)
Пекельнi Борошна• 10 декабря 2025
Ответ дляПомаранчова душа
хорошие)
честно, суперові! блек-аут повний, колір і якість. перед цим брала у Юскі, у 3 рази вийшли дорожче, а якість така ж.
Помаранчова душа• 10 декабря 2025
Ответ дляПекельнi Борошна
То что блекаут вообще отлично!
Пекельнi Борошна• 10 декабря 2025
Ответ дляПомаранчова душа
То что блекаут вообще отлично!
я більше скажу. якщо у Вас звичайна квартира, то тюль і штори підійдуть по висоті. я не підшивала. просто на гачки карнізу повісила і все)
Помаранчова душа• 10 декабря 2025
Ответ дляПекельнi Борошна
Я так и поняла, готовые комплекты. Кое что уже просмотрела тоже
так что спасибо за наводку
Шпондєр• 10 декабря 2025
Ответ дляПекельнi Борошна
Ціна на сайті 999, як у вас вийшло 232?
Пекельнi Борошна• 11 декабря 2025
Ответ дляШпондєр
Ціна на сайті 999, як у вас вийшло 232?
а я до чого? я таке і не писала
Доросла дівчинка• 11 декабря 2025
Раніше купували за 1500, а останню купили по 350м. Мені подобається)))
Кто крайний?• 14 декабря 2025
Ответ дляШпондєр
Ціна на сайті 999, як у вас вийшло 232?
Це у мене вийшло: в офф-лайн магазині побачила завіски по 189грн/шт, набрала товару на 1200грн і скористалася купоном на знижку в 500грн (були бали за попередні покупки).
Кто крайний?• 14 декабря 2025
Ответ дляПекельнi Борошна
Так, у мене висота стелі трохи більша за звичайну, приватний будинок. Але мене в принципі влаштувала довжина 260см- батарею закриває і добре. Все одно від входу не видно: ліжко закриває...