Не зви чайна• 10 декабря в 17:02

Побачення …

Побачення з СЗ.
Питання від так званого кавалера:
1. З ким живу?!
2. Ким працюю і де?
3. Яка квартира, район, площа та скільки кімнат?
4. Яка марка авто і рік авто?
5. Як давно сама в плані інтиму?

Після 3го питання, на яке не відповіла, слідом в розмові прозвучало 4,5. Типу він автівками займається і йому цікаво.
Шлак)
Послала кавалера) Але, що цікаво це не перший такий. Тільки про площу квартири, ще ніхто не питав) цей відкрив…

У вас були такі ?
Що саме цікаве, що в переписці себе стримував)
Поросенка• 10 декабря в 17:04
А який телефон не питав?
автор Не зви чайна • 10 декабря в 17:05
Ответ дляПоросенка
А який телефон не питав?
Бачив)
«А, любиш айфони)»)
Нервогенератор• 10 декабря в 17:05
Сразу в блок. Неликвид
ЯкаКраля• 10 декабря в 17:06
Ответ дляНе зви чайна
Бачив)
«А, любиш айфони)»)
.
Банан-барабан• 10 декабря в 17:07
І вони ще кажуть щось про меркантильність жіночу.
автор Не зви чайна • 10 декабря в 17:06
Я спочатку думала, що то жарт такий)
А потім, бачу що він так наполегливо це почав розпитувати
Чемодан-Вокзал-Майами• 10 декабря в 17:06
Деградують люди.
автор Не зви чайна • 10 декабря в 17:06
Ответ дляЯкаКраля
.
На побаченні
ЯкаКраля• 10 декабря в 17:07
Ответ дляНе зви чайна
На побаченні
Та я вже зрозуміла. Думала в переписці
КоКоКоКоКоКо...• 10 декабря в 17:07
Какой любознательный))
Жерица ночи• 10 декабря в 17:07
бо такі хочуть закотитися за багату даму і сісти їй на голову в її хаті
автор Не зви чайна • 10 декабря в 17:08
Ответ дляБанан-барабан
Як він потім сказав, хоче рівню собі))
БоХатая• 10 декабря в 17:08
Ответ дляНе зви чайна
Бачив)
«А, любиш айфони)»)
Подселиться к вам хотел🙈
БоХатая• 10 декабря в 17:09
Ответ дляНе зви чайна
Як він потім сказав, хоче рівню собі))
Принцессу?)
автор Не зви чайна • 10 декабря в 17:09
Ответ дляБоХатая
Подселиться к вам хотел🙈
Я звісно живу в своїй квартирі))
Але, сказала, що з мамою і сестрою, у а сестри двоє дітей ))) Була пауза
Нервогенератор• 10 декабря в 17:11
Ответ дляНе зви чайна
Як він потім сказав, хоче рівню собі))
Бред. Это нищеброд и альфонс. Состоятельный как раз не будет вот так настойчиво по пунктам расспрашивать. В процессе общения и так все ясно. А насчёт секса он какую ровню ищет, чтоб типа как он с первого свидания если что трахалась?
Розумна Губка• 10 декабря в 17:10
Фубля, напомнили пару таких чмошников. Один расспрашивал, в своей квартире я живу или снимаю и не видел в вопросах ничего такого
А второй, с ним, права, было что-то типа завязывания отношений, а не просто одно свидание, все пытался понять, в каких магазинах я покупаю одежду, еду и т.д Один раз даже напросился пойти со мной (я хотела купить сыну обувь). Очень следил, какую фирму я беру с полок.
Мальдивирую• 10 декабря в 17:11
Ответ дляНе зви чайна
Я спочатку думала, що то жарт такий)
А зачем вы рассказывали?
автор Не зви чайна • 10 декабря в 17:12
Ответ дляМальдивирую
А зачем вы рассказывали?
Та не розказувала) тролила, коли зрозуміла що до чого
D_A_V• 10 декабря в 17:12
Ответ дляНе зви чайна
Як він потім сказав, хоче рівню собі))
вы не удивляйтесь он спрашивает то, что спрашивают женщины- просто круг смыкается и те же вопросы и то же отношение что было у женщин к мужчинам возвращается к ним самим.
Мальдивирую• 10 декабря в 17:13
Ответ дляD_A_V
Да ладно. Альфонсы были всегда и всегда будут
автор Не зви чайна • 10 декабря в 17:14
Ответ дляD_A_V
Я ніколи таке не запитую.

Професія, сімейний стан, діти, в якому районі живе, фсе)
А потім , все буде зрозуміло в спілкуванні
Жерица ночи• 10 декабря в 17:17
ой,була я з таким 2 рази на побаченні. ніякого кафе чи квітів. ))) на 3 раз заявив,що навіщо ходити по вулиці? давай підемо до мене м´яса посмажимо,тв подивимось,бо йти в кафе дорого. а він м´яса купить,смажити будемо в мене. )) на ті гроші за вечерю в кафе можна купити 3 кг м´яса!
другий почув ,що я їду замовляти кухню батькам,сказав- почекай,не поспішай..ми ж будемо разом жити в його квартирі,от я йому і замовлю,це ж для нас.а батьки і зі старою побудуть,невже вона така погана???
було по 2 побачення з цими кавалерами.гнати сцяним віником
автор Не зви чайна • 10 декабря в 17:15
Ответ дляЖерица ночи
Омайгат 🤭
Шукаю стакан• 10 декабря в 17:16
А сам кавалер що із себе представляє?
D_A_V• 10 декабря в 17:18
Ответ дляНе зви чайна
Я ніколи таке не запитую.

вы не спрашиваете, а большинство, на которое натвкается почти каждый мужчина именно такое и спрашивают
Нервогенератор• 10 декабря в 17:18
Ответ дляШукаю стакан
А сам кавалер що із себе представляє?
’мама сказала, что хорошо кушаю. Игорёк. 41 годик’
Розумна Губка• 10 декабря в 17:19
Ответ дляD_A_V
Т е скоро штаны начнут ждать, что женщина за ними с цветами заедет
автор Не зви чайна • 10 декабря в 17:21
Ответ дляШукаю стакан
А сам кавалер що із себе представляє?
На зовнішність симпатичний, розказав що має свою фірму, 36 годочків, Приїхав на старенькій шкоді. І хотів мене провести до авто. Я відмовила) Побіг до своєї 🤭🤣
D_A_V• 10 декабря в 17:21
Ответ дляЖерица ночи
да, есть и мужчины такие и женщины

как здорово, что мне всегда попадались хорошие девушки ( может с другими они другие- я того не знаю)