Почемучечка• вчера в 17:58
А молодь слухає Степана Гігу?
Говорю-балакаю• вчера в 18:02
Мне 37.
Хотела пройти на его концерт, но не нагла компанию
На концертах у него много подростков и молодежи
Викупана• вчера в 18:07
Ми на роботі слухаємо і співаємо ) це весело. І в машині відправляємо один одному відосики під нього.
В нас коллектив 25-45
Невісточка ж• вчера в 18:13
Ответ дляПушАпница
Я не знаю тех кто слушает, как и Винника.
В мене знайома в Німеччині. Недавно в неї рілс був з концерту Винника. Співав німецькою
Млинці зі смайликом• вчера в 18:17
Ответ дляСиликоночка
Нет, но мои слушают Круга. И тот шансон..пригнулась, ловля тапки
Хто ваші? Прадідусі?
Силиконочка• вчера в 18:18
Ответ дляМлинці зі смайликом
Хто ваші? Прадідусі?
А старпост з питанням був про пращурів?
Швидка Настя• вчера в 18:18
У Степана Гвги серйозні проблеми зі здоровʼям, можливий навіть самий драматичний варіант
Млинці зі смайликом• вчера в 18:19
Ответ дляСиликоночка
А старпост з питанням був про пращурів?
Якщо діти, я Вам співчуваю)) І рівню розвитку дітей, і тому, що Вам доведеться готувати тілогрейки, то ж для людського сміття пісні. Не пощастило Вам з дітьми.
Силиконочка• вчера в 18:19
Ответ дляШвидка Настя
В курсі
Силиконочка• вчера в 18:20
Ответ дляМлинці зі смайликом
Ви за своїми краще дивіться
Млинці зі смайликом• вчера в 18:21
Ответ дляСиликоночка
Ви за своїми краще дивіться
Мої зеківським лайном не цікавляться.
Силиконочка• вчера в 18:21
Ответ дляМлинці зі смайликом
Мої зеківським лайном не цікавляться.
От і добре
Зліпок ступні• вчера в 19:12
Сын с другом катались на великах ,на руле колонка и от туда звучал Гига
Это было 9-10 класс
Українська Мрія• вчера в 19:44
Ответ дляЮпитерная
Дешёвое одноразовое гавно.
чого ви так себе обзиваєте?
Margaret Rose• 1 час назад
Я молодь, подобаються деякі його пісні, особливо на різних святах чи корпоративах поскакати під них
.
Взагалі я люблю українське ретро, відкрила для себе різні ВІА - Арніка, Кобза і т.д., хороша музика, яка практично нічим по стилістиці не відрізняється від тодішнього західного стилю