Зараз на дієті• Изменено 10 декабря в 18:57

Ой дівчата, така ситуація дічь просто)

Є в мене корона для торта, лежить собі , купила за 500 чи 600 грн.
Ну і от подруга каже та виставляй все тобі непотрібне на лох сайт.
І тут я в неті знайшла фото такої ж корони.
Скачала та і виставила.
Сьогодні дзвінки. Звʼязку ж немає,пишу на цей номер у вайбері, жінка відповідає, цікавить її корона.
Далі вже почала наїжджати на мене, типу видаліть оголошення з олх, це фото є власністю , ви порушили закон і тд.
І далі пише і дзвонить.
Як виявлялись це власниця магазину з якого я взяла фото 😆
Я кажу їй а чому ж ви одразу не кажете що це ваш власність а починаєте розпитувати за корони і покупку, умови і тд.
Я знаю що лоханулась)
Це вам така історія на вечір )))
Я її заблокувала , а мені пишуть і дзвонять з різних номерів щоб я видалила оголошення.
Мені то що? Я фото зміню тай все.
Але ще такого не зустрічала …
Червона ікорка• 10 декабря в 20:45
У нас не правова і корупційна країна нажаль і таких дрібних шахраїв не можливо викрити і покарати, люди які намагаються самостійно захистити свої права нажаль виявляються висміяними
ЖонДуан• 10 декабря в 21:11
Удалено администрацией...
ЖонДуан• 10 декабря в 21:13
Ответ дляЗараз на дієті
Ірина це ви )))
Буда тай годі.
Так ніби я вкрала мільйон )))
Удалено администрацией...