Люблю кетчуп• 10 декабря в 19:52
Срочно. Путевка для ребенка от Министерства.
Учитель просит до сегодня дать ответ, то есть срочно. Есть путевки раз в год, ну там карпаты и черновецкая область.
Так мне непонятно: как туда добираться? вдруг я скажу что я согласна. а билетов не будет? если добиратсья своим ходом, то это мне скажем надо ребенка завезти в с Карпаты, и в этот же день оттуда выезжать, а ребенка там оставить?
МОжно ли за доплату там с ребенком заселиться?
ВООБЩЕ КАК ЭТО ПРОИСХОДИТ?
кто так отправлял ребенка и в курсе.
ВООБЩЕ КАК ЭТО ПРОИСХОДИТ?
кто так отправлял ребенка и в курсе.
Стриптизерка• 10 декабря в 20:23
Ответ дляЛюблю кетчуп
да, 2 класс
Діти бувають різні. Якщо ваша у 2 класі повністю самостійна, то нехай їде. Якщо їй потрібна нянька у вашій особі, то краще нехей сидить вдома. Мамів там немає.
Леплю из пластилина• 10 декабря в 20:26
Якщо путівки від мін здоров´я, то так, ви привозите дитину в санаторій і залишаєте. Ідите своїм ходом, будуть чи ні білети - ваші проблеми. Можна і своїм авто. Оплачується путівка саме в санаторій, а не трансфер. Діти заїжджають в різні дати і з різних міст, то організованої групи не буде.
Зазвичай, якщо у них будуть вільні місця і в корпусі без дітей, вам дадуть номер на пару днів. Суму за номер видумуть від балди. Один раз сказали 500/доба, інший раз безоплатно.
Харчування не просто жахливе. Його навіть діти-сироти не їдять. Готуйте картку юніора і залишати пару тис наліком, буде на підножних харчах.
В багатьох санаторіях зараз вивезені дитячі будинки з бойових, або близько до ЛБЗ, і дітей по путівках від МОЗ селять разом. А там вже як потоваришують. Ще також є діти з ’’будинків сімейного типу’’.
Ще знаю в санаторії в Яремче (під буковеллю) працівники дітям з Харківської області заяви, що вони - діти - винні у війні.
Люблю кетчуп
• 10 декабря в 20:28
Ответ дляЛеплю из пластилина
блин, еще и с питанием так плохо. у ребенка узкое меню. многое не может есть вообще. я думала варить и ему приность.
Леплю из пластилина• 10 декабря в 20:48
Ответ дляЛюблю кетчуп
В санаторії, де була моя дитина, давали рибу тричі на день. І це не запечена форель.
На сніданок - пустий суп і поруч в піалці вивалена консерва сардини в маслі. На обід борщ, в якому плавають шкурки риби, мабуть, цю ж сардину вкинули потім в борщ. На вечерю взагалі топчик: нечищений оселедець з сірою пюрешкою і молочна вівсяна каша. Добре, що всі з мозгами і їли тільки кашу. Навіть сироти. Раз на тиждень може пощастить і буде сосиска третього сорту. Один раз за місяць на Великдень дали кусюнчик якогось м´яса.
В цілому в меню є ще варений буряк, вінігрет, сірий омлет іноді, каші, картопляна пюрешечка.
Я, до речі, перший раз в житті побачила макаронну запіканку - це макарони зварені у один цілісний комок, викладений на протівень і нарізаний на шматки. Їх треба брати руками, бо це як полудник і тарілок і вилок до цієї страви не дають. І цей кусень злипшихся макаронів тримається купи.
Води питної немає, на кухні воду не кип´ятять і не наливають. Хочеш пити - з крана. Якщо батьки подбали про дитину, то залишили гроші і вона купує собі воду.
Чай там також - виполосканий заварник.
Тому моя їхала зі своїм чайником, великою чашкою, чаєм. Воду ходила купувати баклашками і заварювала собі сама і чай, і мівіну у свої чашці (посуд з кухні не дають). Ну і я висилала їй або гроші на картку, або ящик кабаносиків. У неї в палаті були нормальні дівчата і не одбирали. Тим паче вона ділилась з ними чайником і потоваришувала з однією 17-річною сиротою, нормальна дівчина - віруюча, але ні себе, ні друзів в обіду не дасть. Я тій дівчині потім парфуми купила подарувала.
Чай там також - виполосканий заварник.
Директриссимо• 10 декабря в 20:50
Ответ дляЛеплю из пластилина
Чай там також - виполосканий заварник.
Якось не дуже відпочинок
Люблю кетчуп
• 10 декабря в 20:53
Ответ дляЛеплю из пластилина
Чай там також - виполосканий заварник.
это какой то капец, это просто издевательство над теми детьми, я реально читаю и плачу.
ПОЧЕМУ ТАК?
Леплю из пластилина• 10 декабря в 21:03
Ответ дляЛюблю кетчуп
ПОЧЕМУ ТАК?
Напевно система така.
Батькам не подобається? - чемодан вокзал додомсю.
За сиріт взагалі мовчу.
Я була в шоці перші дні, як вони виходять з повними охапками хліба. Вони бігають і збирають по столах його. Потім мені розказали, що це у них - валюта. В цілому, якщо ти не їси, вони підходять просять забрати щось нормальне типу тієї ж сосиски, або яблуко, або кашу.
За сиріт взагалі мовчу.
Люблю кетчуп
• 10 декабря в 21:07
Ответ дляЛеплю из пластилина
Напевно система така.
За сиріт взагалі мовчу.
я поняла теперь почему все в нашем классе отказались
Леплю из пластилина• 10 декабря в 21:13
Ответ дляДиректриссимо
Якось не дуже відпочинок
Зате вражень на все життя.
А взагалі, там красиво - ліс і гори.
І фізпроцедури. Безкоштовні.
Один раз ми попали на похід в гори, невеличкий, бо я б довго не злізла. Красівоє.
Потім більше не ходили - дощі і слизько. Пропонували одну екскурсію в сусіднє місто, але 800 грн. Я відмовилася. Є підозра, що заплатити за автобус мали саме батьки домашніх дітей, а сиріт підсадили б в нагрузку. І мені не жаль, але екскурсія того не вартувала.
А і школа. Діти-сироти її не відвідують. Це ж типу санаторій і їх не змушують, як їм потім ставлять навчальний рік я хз. Я ж своїй сказала ходи - 3 години на день, зато оцінки - самі 12. Привезла вона звідти той табель і наша школа перенесла ті 12-тки в свій журнал. Я доньці так і сказала, що покращиш середній бал.
А взагалі, там красиво - ліс і гори.
І фізпроцедури. Безкоштовні.
Правильно_Валерчик• 10 декабря в 21:15
Ответ дляЗа ким я буду?
Так це не міністерство, а органи місцевого самоврядування. Я б на вашому місці погодилася, а потім би зясовувала умови. В крайньому випадку відмовитеся. Такі путівки до війни були безкоштовні.
Люди про них не чули, не бачили.. які ще путівки куди?? І для кого??