Відірву та викину• сегодня в 07:46

Якщо старіти, то лише так.

Харчовий тріль• сегодня в 09:39
Ответ дляБабулька
Спите з мокрою головою і не вкладаєте волосся?
Ходжу і чекаю поки підсохне, зазвичай години 2 вистачає. І лягаю спати. Вкладаю на м´які бігуді коли нема можливості користувптися феном
Люблю ВалЄру• сегодня в 09:39
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Гарні жіночки, но це багато важкої роботи над собою і величезні вкладення в себе. Але гарні
Угу, шпалы и асфальт укладывали, работая над собой.
И двор мели, чтобы заработать не эти ’величезні вкладення в себе’
Алгонавт• сегодня в 09:42
Ответ дляХарчовий тріль
Вірно, вона десятиріччями працювала і працює над собою. І так, навіть війна не заважає займатися спортом, правильно харчуватися та інше. Але лінь, таки заважає
При чём тут лень? У большинства психологическое заедание. И война, и стрессы усугубляют ситуацию.
Молода і нерозважлива• сегодня в 09:42
Ответ дляКаваЗМолоком
Ну, у Кети в доме были только орхидеи, а не фикусы, вот и начала с них, а тут такая удача)
И тыквы, видимо, тоже дома росли.
Люблю ВалЄру• сегодня в 09:45
Ответ дляХарчовий тріль
Да, особенно на пенсию укр. пенсионерки всё можно себе позволить: и авокадо, и красную рыбу, и абонемент в спортзал с тренером, и аппаратные процедуры и обертывания, и косметолога с пластическим хирургом
Стареем достойно, не ленимся и не обращаем внимания на войну!
Удачная• сегодня в 09:55
Ответ дляКрию матом страшно
У меня ещё нет менопузы. Пока ещё все регулярно))
Природа вас любит)) сила воли у вас отменная. Но тут многие не услышали ваш посыл! А вы так держать!
Оченьценная• сегодня в 09:57
Ответ дляПекельнi Борошна
З бойлером і електроплитою це ппц. У нас колонка і газова поверхня, то помитися і проготувати можна без електрики. Не посушиш, без укладки, але принаймні чиста.
Таксі я про це. В нас якщо немає світла то все, нічого немає. Особисто в мене є доволі потужна зарядна станція, тобто квартира зі світлом. Але води ж немає. Ну от позавчора нам раптово вимкнули світло на 2 години раніше ніж за графіком. Добре, що праска вже закінчувала останнє полоскання, тобто воду встигла набрати і вже останні 20 хв закінчувала прати на зарядній станції. А так би мені треба було десь вночі вставати і запускати її щоб закінчила прання.
Галя із Дарниці• сегодня в 10:01
Та куча пластики, сиськи сделанные - короче много денег надо
Престидижитатор• сегодня в 10:02
Ответ дляМюллерная
Не доведи боже - конкурувати тілом з 20річними вона не здатна .
В такому віці вже потрібно продавати не тіло та сексуальність а мабуть щось інше
А у 20-летних у всех поголовно прямо такие тела красивые
Оченьценная• сегодня в 10:06
Ответ дляNatalia505
Для того щоб мозок цим всім не напружувати, достатньо списати на лінь. то вони всі ледачі, тому не моделі. А старіти тільки як модель.
Я не ледача і доволі організована людина, можливо через те, що маю проблеми зі спиною. Я роками займаюсь фітнесом. Повернулась до тренувань через 2 місяці після важкого КР, з великою крововтратою, передчасними пологами. Та, це було потрохи, поступово, але я це робила. Тому що умови сприяли. І тоді в 35 я мала гарну фігуру. Я і в ковід не припиняли ходити в зал, і на початку війни, коли переїхала жити в передмістя 2 рази на тиждень їздила до свого тренера на тренування. Але зараз, я фізично не встигаю ходити в зал, тому що мій графік життя підлаштовано під графіки світла і це дійсно важко, я вже відчуваю ліве плече і розумію, що якщо найближчими тижнями не повернусь до залу, то піду в аптеку по міорелаксанти
Хата на мати• сегодня в 10:07
Ответ дляБабулька
Ага, лінь. Ви певно не в Україні і не пробуєте підлаштуватися під графік, щоб просто помити голову о 3-й ночі. А недосипання дуже псує зовнішність і той спорт вже до одного місця.
Не сваріться. Жінка пише що з прифронтового. У нас не вимикають світло. В цьому нам пощастило
Горлаю зрання• сегодня в 10:07
Ответ дляКрию матом страшно
А что в этом сложного? Я в умовах войны похудела на 22 кг и накачала мышечной массы 3 кг, за 8 месяцев, в 49 лет . Никогда до этого спортом не занималась. В прифронтовом городе. Ещё и работаю посменно. Всё возможно, было бы желание.
Ух ты! Круто! Мотивирует. А можете показать фото?
Ро30BbIu_CJIoHuK• сегодня в 10:07
Дівчата, це генетика. У мене до 48 років була така фігура як в неї, при умові мінімального спортзалу. Аж поки не почались гормональні гойдалки і предклімакс. Я все життя була худою, без грудей, з підтягнутою дупою, кубиками на животі. Клімакс + 25 кг. З них 15 гормонозалежних кілограм у вигляді набряків, що я не зможу скинути поки не закінчиться гормонотерапія.
Люблю ВалЄру• сегодня в 10:10
Ответ дляКаваЗМолоком
Какая талантливая жиночка:
Для ухода за кожей Кэти использует только собственноручно сделанный крем на основе тыквенных энзимов, витамина С и стволовых клеток орхидеи. ’Я работала над ним пять лет, чтобы получить именно то, чего мне хотелось’, - с гордостью говорит она. (С)

Да, да, бывшая модель 5 лет работала над кремом на кухне, взбивая в миксере ингредиенты и выковыривая ножиком стволовые клетки орхидей)
энзимы из тыквенных семечек и витамин С тоже обычнойм соковыжималкой доставала )))
Люблю ВалЄру• сегодня в 10:13
Ответ дляХарчовий тріль
Я сьогодні о 5 йшла на роботу, навколи темрява, блекаут і бігають люди із налобними фонарями, займаються спотртом.
Займатися можна не лище з індивідуальним тренером у залі, а поросто дома або на вулиці і це безоплатно. А займатися можна будь коли, як тільки буде вільна хвилинка, а саме у блекаут їх хоч відбавляй.
Теж саме і з цінами на продукти, не обрв´язково тужити за червоною рибою та авокадо, які ви не можете собі дохволити. Безліч готових раціонів у інеті з звичайних доступних продуктів.
Але ж вам не потрібні можливості, ви шукмєте відмазки
вспомнился про анекдот про салат с авокадо и креветками, в котором авокадо заменили картошкой, а креветки - шкварками
Горлаю зрання• сегодня в 10:15
Ответ дляВумна вутка
нет
толстая тетка в 50 никогда не занимавшаяся спортом скорее добьет свое здоровье без тренера
фантазеры блин
признайте уже, что нищим многие вещи никогда не будут доступны
Так может толстой тетке для начала нужно похудеть за счет снижения количества потребляемых калорий? Это бесплатно)
булоТАЙминуло• сегодня в 10:16
Ответ дляХарчовий тріль
Правильно питаться без света бо 17-18 часов в сутки? Ну-ну
Як_наготую...• сегодня в 10:16
Как так? С шарами резиновыми? Не хочу.
А в остальном у меня фигура похожая. Но это всё херня, главное состояние здоровья, а не этот фантик.
Колупалочка• сегодня в 10:20
Если ей (и Вам) это приносит счастье, да ради Бога. Меня греют денежки, возможность пожрать укусненько, поехать поглазеть на мир и что бы никто не трогал
НЛОша• сегодня в 10:20
Ответ дляОченьценная
Давайте чесно: вона не в 45 такою стала і не в умовах війни
Я в 46 такою стала. Головне бажання
Ро30BbIu_CJIoHuK• сегодня в 10:21
Ответ дляГорлаю зрання
Це не бесплатно. Бо харчування з достатньою кількістю білка без зайвих жирів і вуглеводів з достатньою кількістю клітковини дорожче ніж те. чим харчуються люди із зайвою вагою.
булоТАЙминуло• сегодня в 10:22
Ответ дляNatalia505
Лише так? Ви впевнені? А так не можна? Це тепер некрасіво, не модно, не актуально?
Стареть естественно сейчас позорно, если не несешь мешки денег пластикам и косметологам, то автоматически лузер.
Как посмотрю на этих заколотых с 20 лет уродок, так и представляю какие монстры будут ходить лет через 40.
Люди внушаемое быдло и ими управляют в своих целях как хотят и выкачают деньги, чтоб сделать из них уродов, а они рады.
У этой женщины ещё норм, но как посмотрю на наших, это трэш. Та же Тимошенко уже похожа на монстра какого-то от бесконечных пластик
НЛОша• сегодня в 10:23
Ответ дляБабулька
Слухайте ну відключення не цілий рік. Навіщо ті відмазки шукати
Горлаю зрання• сегодня в 10:23
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Давайте доведем все до абсурда: питаться пыльцой орхидей, нужен личный спортзал и личный пластический хирург.
НЛОша• сегодня в 10:24
Ответ дляХарчовий тріль
+1000
булоТАЙминуло• сегодня в 10:24
Ответ дляАлгонавт
Стресс и как следствие высокий кортизол портит женскую внешность так сильно, что никакие диеты и спорт не помогут, перевоначально нужно убрать стресс
Горлаю зрання• сегодня в 10:24
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
У всіх жінок у певному віці настає клімакс. Але товстіють далеко не всі. Як це поясните?
НЛОша• сегодня в 10:25
Ответ дляNatalia505
Я не хочу та інше....я хочу щоб ніхто, ніколи не пхав носа в те, як я обираю старіти.
Всім байдуже як ви будете старіти
Ро30BbIu_CJIoHuK• сегодня в 10:26
Ответ дляГорлаю зрання
Не товстіють ті що захворіли ШКТ в молодому віці. Вони просто фізично не можуть їсти, бо в них все болить, від того що їдять інші.
Горлаю зрання• сегодня в 10:26
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Ні. Це нав’язані стереотипи. Білок лосося не відрізняється від білка сардини. Молоко, яйця і курятина - це не супер дорогі продукти. Авокадо не обов’язкове.