Триндичіха Байрактар• вчера в 16:11

Жінка ошукала військових

Суд виніс вирок 24-річній жінці, яка ошукала військовослужбовців, вдаючи представницю благодійного фонду співачки Ірини Федишин. Їй присудили увʼязнення.

Про це повідомила Львівська обласна прокуратура.

Прокурори довели в суді, що у квітні цього року уродженка Закарпаття через шахрайську схему отримала гроші військових. На платформі TikTok вона стежила за сторінкою фонду Федишин, де в коментарях до відео підшукувала тих, кому необхідна допомога з автівками для виконання бойових завдань на фронті.

Надалі з військовими зв´язувалися й запевняли, мовляв, авто можуть передати безоплатно, проте необхідно оплатити пальне для транспортування до місця дислокації.

Так, жінка ошукала трьох військовослужбовців на загальну суму 12 300 гривень.

За шахрайство її засудили до трьох років позбавлення волі. До набрання вироком законної сили жінка перебуватиме під вартою.
автор Триндичіха Байрактар • вчера в 16:12
Жаль отменили смертную казнь в Украине......
Елена1265• вчера в 16:15
Капец. За 12 тыс грн лишилась свободы
alenka3108• вчера в 16:19
Акуєть, а Карлсон і компанія улєтєлі і нє обєщалі вєрнуться
ЄвгеніяЕвгения• вчера в 16:22
Ответ дляЕлена1265
Капец. За 12 тыс грн лишилась свободы
вона лішилась свободи бо ошукувала людей, і це нормально. Не нормально, що ті, хто ошукує на мільйони, виходять сухими з води.
автор Триндичіха Байрактар • вчера в 16:41
Ответ дляЄвгеніяЕвгения
Слишком мягко ее наказали
автор Триндичіха Байрактар • вчера в 16:42
Ответ дляЕлена1265
Капец. За 12 тыс грн лишилась свободы
Ей и пожизненного мало за такое
Соседка Маши• вчера в 16:42
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Да, жесть 12тыс грн вы готовы убить человека ...
3 года за 12 тыс ?
Соседка Маши• вчера в 16:43
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Слишком мягко ее наказали
Вы как из Ссср там тоже так за колосок...
Какой страшный вы человек
Реверанс• вчера в 17:17
Ответ дляСоседка Маши
Какой страшный вы человек
По законам военного часу...