Кошка Мурка• 11 декабря 2025
бюджетний адекватний санаторій. Порадьте
Зрозуміла, що не виводу вже, хочу відпочити. Дивлюсь Трускавець, але ціни космос. Може якесь інше місце: Східниця, Моршин, Поляна...? що порадите?
Кошка Мурка
• 11 декабря 2025
Ответ дляТарабарщина
Вирішили бюджетно дома відпочити?
та ні, доведеться знову в Кишенів пхатися
Даха-сваха• 11 декабря 2025
Ответ дляТарабарщина
Вирішили бюджетно дома відпочити?
Ні, в Єгипті дешевше, ніж в радянському санаторії
Я така бойова• 11 декабря 2025
Ответ дляКошка Мурка
ні, я хочу адекватного співвіднощення ціна/якість. Я не вважаю, що 4500 за добу це мало на 2+1
ну вам отдохнуть или полечиться? полечиться надо полным курсом, а это не кисло. а отдохнуть на 4500 можно и не в санатории
Даха-сваха• 11 декабря 2025
Ответ дляКошка Мурка
а там шо?))
100%• 11 декабря 2025
Ответ дляЯ таке знаю
2000 плюс за масаж, басейн, майна, екскурсії доплата. Кава, сувеніри, смачненьке
Шо вы понаписывали? Кому нужны те экскурсии,особенно зимой и без этого хлама сувениров можно обойтись, когда человек хочет просто отдохнуть
Кошка Мурка
• 11 декабря 2025
Ответ дляДаха-сваха
а що не так?
Даю справку• 11 декабря 2025
Ответ дляКошка Мурка
все. розходимся.
Автор, а санаторий Кристалл вы смотрели? Там от 1200 с 3-х разовым питанием и каким-то базовым лечением. Но это не в период праздников. Надо про него отзывы почитать.
Пацаааааааан• 11 декабря 2025
я в серпні була в Трускавці))шикарно.навіщо вам санаторій?)вставати в 8 ранку на сніданок.)беріть квартиру в центрі. Шикарна їдальня Рідний край там же. дешево))таріляка голубців 50 грн.солянка 50 грн.я жодного разу не готувала.спали))гуляли)))700 грн квартира була за добу в центрі біля церкви з усіма зручностями
за 15 днів витратила 30 тис. за двох
проживання,харчування.14 раз массаж спини 350 грн, 6 раз масаж обличчя,ресторани з шашликами,хінкальня. кав´ярні. ні в чому не відмовляла собі
за 15 днів витратила 30 тис. за двох
Кошка Мурка
• 11 декабря 2025
Ответ для100%
та тут у всіх купа грошей і бажання принизити
Стервочка• 11 декабря 2025
Мама была в этом году в Сваляве , санаторий квітка полонини. До сих пор вспоминает как там хорошо ей было.
100%• 11 декабря 2025
Ответ дляЯ така бойова
поэтому народ снимает квартиру и платит только за лечение и процедуры
Процедуры это и есть лечение
Латексне альтер ЕГО• 11 декабря 2025
Ответ дляДаха-сваха
бюджетний це скільки?
Це стільки, що якщо додати 100 баксів, то вийде прекрасна трійка у турків біля моря
Я така бойова• 11 декабря 2025
Ответ для100%
Процедуры это и есть лечение
вот я и говорю, процедуры и лечение оплачиваем. спорить лень, что есть что. например-пить воду- лечение. но вряд ли процедура
Кошка Мурка
• 11 декабря 2025
Ответ дляСтервочка
Доречі туди дуже гарні ціни пропонують. Але відгуки читала не дуже. Вашій мамі дійсно сподобалось?
Латексне альтер ЕГО• 11 декабря 2025
Ответ дляТарабарщина
Скрізь космос
Зніміть квартиру поруч з санаторієм. А в санаторій на процедури ходіть
Харчування, ціна процедур, ціна басейна за годину, безлім без виходу скільки автору обійдеться?
Миссис Буркул• 11 декабря 2025
Ответ дляТарабарщина
Можна готову купувати.
Чи ви думаєте ви на харчуванні в санаторії будете ситі і вас все влаштує? І не доведеться докуплять нічого?)
Ви колись були в санаторії?)
Я два роки підряд їзжу в Квітку Полонини. Копус ’ Сузір´я’.
Харчування дуже хороше.
Нічого не купую.
Але і за відпочинок я плачу 20 000-30 000 за одного
Харчування дуже хороше.
Нічого не купую.
Я таке знаю• 11 декабря 2025
Ответ для100%
Это я не написал шашлык, бухлишко, и тд, что бабье может захотеть на отдыхе
Даха-сваха• 11 декабря 2025
Ответ дляКошка Мурка
а що не так?
де логіка?
ви хочете хороший бюджетний відпочинок та заодно лікувально-одоровчі процедури.
Як ви оздоровитесь в Єгипті? тільки море + ’все включено’. Ціна буде вищою
Стервочка• 11 декабря 2025
Ответ дляКошка Мурка
я б вам не писала - какой мне смысл нахваливать чужой санаторий?
я забирала ее оттуда на машине - то прошлась по территории- весной там очень здорово было.
Санька-4b93• 11 декабря 2025
Ответ дляСтервочка
Там шикарно, но бронировать минимум за 2 месяца надо, все занято обычно.
Я таке знаю• 11 декабря 2025
Ответ дляКошка Мурка
Принизить за небажання побачити щось Нове, якось картинку переключить?
Латексне альтер ЕГО• 11 декабря 2025
Ответ дляКошка Мурка
І між процедурами бігти в супермаркет і готувати їжу?
Готувати?
Ви, якщо порахуєте ці витрати, додавши до дешевої оренди, то одне з двох.
Ви або поїдете закордон, або зрозумієте, що нет ви вже і втомилися
Я таке знаю• 11 декабря 2025
Ответ дляСтервочка
Там супер
Кошка Мурка
• 11 декабря 2025
Ответ дляСтервочка
Я бачила знижки на Квітка Закарпаття і Сонячна квітка. Це не воно?
Кошка Мурка
• 11 декабря 2025
Ответ дляСанька-4b93
Стервочка• 11 декабря 2025
Ответ дляСанька-4b93
без понятия относительно брони. но высокий сезон давно позади. кто в те свалявы зимой ездит? это ж не буковель
Кошка Мурка
• 11 декабря 2025
Ответ дляЯ таке знаю
Там супер
Кошка Мурка
• 11 декабря 2025
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Готувати?
так а я про що. А люди не вірять що Єгипет буде дешевше