Кошка Мурка• вчера в 17:08
бюджетний адекватний санаторій. Порадьте
Зрозуміла, що не виводу вже, хочу відпочити. Дивлюсь Трускавець, але ціни космос. Може якесь інше місце: Східниця, Моршин, Поляна...? що порадите?
Кошка Мурка
• вчера в 17:17
Ответ дляТарабарщина
Вирішили бюджетно дома відпочити?
та ні, доведеться знову в Кишенів пхатися
Даха-сваха• вчера в 17:17
Ответ дляТарабарщина
Вирішили бюджетно дома відпочити?
Ні, в Єгипті дешевше, ніж в радянському санаторії
Я така бойова• вчера в 17:17
Ответ дляКошка Мурка
ні, я хочу адекватного співвіднощення ціна/якість. Я не вважаю, що 4500 за добу це мало на 2+1
ну вам отдохнуть или полечиться? полечиться надо полным курсом, а это не кисло. а отдохнуть на 4500 можно и не в санатории
Даха-сваха• вчера в 17:18
Ответ дляКошка Мурка
а там шо?))
100%• вчера в 17:18
Ответ дляЯ таке знаю
2000 плюс за масаж, басейн, майна, екскурсії доплата. Кава, сувеніри, смачненьке
Шо вы понаписывали? Кому нужны те экскурсии,особенно зимой и без этого хлама сувениров можно обойтись, когда человек хочет просто отдохнуть
Кошка Мурка
• вчера в 17:18
Ответ дляДаха-сваха
а що не так?
Даю справку• вчера в 17:18
Ответ дляКошка Мурка
все. розходимся.
Автор, а санаторий Кристалл вы смотрели? Там от 1200 с 3-х разовым питанием и каким-то базовым лечением. Но это не в период праздников. Надо про него отзывы почитать.
Пацаааааааан• вчера в 17:21
я в серпні була в Трускавці))шикарно.навіщо вам санаторій?)вставати в 8 ранку на сніданок.)беріть квартиру в центрі. Шикарна їдальня Рідний край там же. дешево))таріляка голубців 50 грн.солянка 50 грн.я жодного разу не готувала.спали))гуляли)))700 грн квартира була за добу в центрі біля церкви з усіма зручностями
за 15 днів витратила 30 тис. за двох
проживання,харчування.14 раз массаж спини 350 грн, 6 раз масаж обличчя,ресторани з шашликами,хінкальня. кав´ярні. ні в чому не відмовляла собі
за 15 днів витратила 30 тис. за двох
Кошка Мурка
• вчера в 17:18
Ответ для100%
та тут у всіх купа грошей і бажання принизити
Стервочка• вчера в 17:18
Мама была в этом году в Сваляве , санаторий квітка полонини. До сих пор вспоминает как там хорошо ей было.
100%• вчера в 17:18
Ответ дляЯ така бойова
поэтому народ снимает квартиру и платит только за лечение и процедуры
Процедуры это и есть лечение
Латексне альтер ЕГО• вчера в 17:19
Ответ дляДаха-сваха
бюджетний це скільки?
Це стільки, що якщо додати 100 баксів, то вийде прекрасна трійка у турків біля моря
Я така бойова• вчера в 17:19
Ответ для100%
Процедуры это и есть лечение
вот я и говорю, процедуры и лечение оплачиваем. спорить лень, что есть что. например-пить воду- лечение. но вряд ли процедура
Кошка Мурка
• вчера в 17:20
Ответ дляСтервочка
Доречі туди дуже гарні ціни пропонують. Але відгуки читала не дуже. Вашій мамі дійсно сподобалось?
Латексне альтер ЕГО• вчера в 17:20
Ответ дляТарабарщина
Скрізь космос
Зніміть квартиру поруч з санаторієм. А в санаторій на процедури ходіть
Харчування, ціна процедур, ціна басейна за годину, безлім без виходу скільки автору обійдеться?
Миссис Буркул• вчера в 17:20
Ответ дляТарабарщина
Можна готову купувати.
Чи ви думаєте ви на харчуванні в санаторії будете ситі і вас все влаштує? І не доведеться докуплять нічого?)
Ви колись були в санаторії?)
Я два роки підряд їзжу в Квітку Полонини. Копус ’ Сузір´я’.
Харчування дуже хороше.
Нічого не купую.
Але і за відпочинок я плачу 20 000-30 000 за одного
Харчування дуже хороше.
Нічого не купую.
Я таке знаю• вчера в 17:21
Ответ для100%
Это я не написал шашлык, бухлишко, и тд, что бабье может захотеть на отдыхе
Даха-сваха• вчера в 17:21
Ответ дляКошка Мурка
а що не так?
де логіка?
ви хочете хороший бюджетний відпочинок та заодно лікувально-одоровчі процедури.
Як ви оздоровитесь в Єгипті? тільки море + ’все включено’. Ціна буде вищою
Стервочка• вчера в 17:21
Ответ дляКошка Мурка
я б вам не писала - какой мне смысл нахваливать чужой санаторий?
я забирала ее оттуда на машине - то прошлась по территории- весной там очень здорово было.
Санька-4b93• вчера в 17:21
Ответ дляСтервочка
Там шикарно, но бронировать минимум за 2 месяца надо, все занято обычно.
Я таке знаю• вчера в 17:22
Ответ дляКошка Мурка
Принизить за небажання побачити щось Нове, якось картинку переключить?
Латексне альтер ЕГО• вчера в 17:22
Ответ дляКошка Мурка
І між процедурами бігти в супермаркет і готувати їжу?
Готувати?
Ви, якщо порахуєте ці витрати, додавши до дешевої оренди, то одне з двох.
Ви або поїдете закордон, або зрозумієте, що нет ви вже і втомилися
Я таке знаю• вчера в 17:22
Ответ дляСтервочка
Там супер
Кошка Мурка
• вчера в 17:23
Ответ дляСтервочка
Я бачила знижки на Квітка Закарпаття і Сонячна квітка. Це не воно?
Кошка Мурка
• вчера в 17:23
Ответ дляСанька-4b93
Стервочка• вчера в 17:23
Ответ дляСанька-4b93
без понятия относительно брони. но высокий сезон давно позади. кто в те свалявы зимой ездит? это ж не буковель
Кошка Мурка
• вчера в 17:23
Ответ дляЯ таке знаю
Там супер
Кошка Мурка
• вчера в 17:24
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Готувати?
так а я про що. А люди не вірять що Єгипет буде дешевше